Similar lots by type
-
#665Vijf in briolette geslepen rookkwartsen. Met een gezamenlijk gewicht van ± 150 ct.
Cinq quartz fumés briolette, ayant un poids total de ± 150 ct.No longer availableDim. 29,90 gEstimate: € 200 / 300 -
#125Een parelhalssnoer met zoetwaterparels en amethist en met een bijpassende armband. Met zilveren slotjes.
Un collier de perles d’eau douce et une améthyste , avec bracelet assorti. Fermoirs en argent.No longer availableEstimate: € 280 / 350 -
#15Twee verschillende 18 karaats geel gouden broches bezet met bloedkoraal en parels. Omstreeks 1900.
Deux broches différentes en or jaune 18 ct sertis de corail sang et perles. +- 1900.No longer availableDim. bruto: 11,50 gEstimate: € 350 / 400 -
#645Een briljant van 0,26 ct. VS2. In gesloten certificaat.
Un brillant de 0,26 ct. VS2. Certificat sous scellé.No longer availableEstimate: € 350 / 400 -
#5Een 18 karaats geel gouden broche bezet met pareltjes, een kruisje en een nagelmesje.
Une broche en or jaune 18 ct sertie de perles, une petite croix et un coupe-ongles.No longer availableDim. 8,68 gEstimate: € 120 / 150 -
#860Een 18 karaats wit en geel gouden ring met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± van samen 1 ct. en een topaas van ± 10 ct.
Une bague en or blanc et jaune sertie de brillants ayant un poids total de ± 1 ct et une topaze de ± 10 ct.No longer availableDim. 14,50 gEstimate: € 500 / 600
Other lots in this auction
-
#608“Geisha”. Een beeldje van gesculpteerd jade. In een doos.
”Geisha”. Une statue en jade sculptée. Dans une boîte.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#184Charles De GrouxPeriod: 1825 - 1870“De Bewening van Christus”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”La Déploration du Christ”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 62 x 46 cmEstimate: € 600 / 650 -
#447Drie z.g. slavenbeeldjes van gepolychromeerd gips.
Trois statues dites d’esclaves en plâtre polychrome.No longer availableDim. l: 20 & h: 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#55“Dos Pesos Mexico”. Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een munt van 1945.
”Dos Pesos México”. Une chaîne en or jaune 18 ct avec un pendentif serti d’une pièce de 1945.No longer availableDim. 18,84 gEstimate: € 550 / 650 -
#111“Oud koppel”. Een groep van zamak op arduinen sokkel.
”Vieux couple”. Un groupe en régule et socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 37,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#597Een vaas van Chinees porselein met een blauw en wit decor van krijgers.
Un vase en porcelaine chinoise blanche et bleue avec des guerriers.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 180 / 220 -
#174Leon Joseph Van Nueten“Vissersboten in de haven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Bateaux de pêche au port”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 200 / 300 -
#751Een vaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor van vogels op bloeiende takken in cartouches op een achtergrond van bloemen op lichtblauwe fond. Onderaan gemerkt.
Un vase en porcelaine chinoise , décor Famille Rose d’oiseaux sur des branches en floraison en cartouches sur fond de fleurs et arrière-plan bleu clair.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 140 / 160 -
#506Een houten Syrische armstoel, versierd met marqueterie in diverse houtsoorten en parelmoer.
Un fauteuil en bois syrien, décoration de marqueterie en diverses sortes de bois et nacre.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 240 / 300 -
#616Een paar Chinese dekselvazen met blauw floraal motief.
Une paire de vases à couvercle chinois, motifs de fleurs.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 200 / 220 -
#314Vier ingelijste tegels van Delfts aardewerk, waarvan drie mangaankleurige en één blauwe en witte. Diverse letsels.
Quatre carreaux en faïence de Delft dont trois manganèses et un en bleu et blanc. Plusieurs dégâts.No longer availableDim. 12 x 12 cmEstimate: € 60 / 80 -
#740Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale blauwe topaas van ± 1,34 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’une topaze de ± 1,34 ct.No longer availableDim. 3,30 gEstimate: € 250 / 350

