Other lots in this auction
-
#583DavidoffEen humidor in notelaar met koperen handgrepen in scheepsstijl, inclusief sleutel. Gemerkt “Davidoff”.
A walnut humidor with ship style copper handles, including key. Marked "Davidoff".No longer availableDim. 17 x 35 cmEstimate: € 175 / 225 -
#489De Vocht“Bloemenstilleven met Margrieten”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd “De Vocht”.
"Flower Still Life Daisies". A painting, oil on canvas. Signed "De Vocht".No longer availableDim. 59 x 72 cmEstimate: € 100 / 150 -
#555“La Lanterne”. Een 6 hoekige messing hanglantaarn met getint glas. (AID3321)
"Lanterne". A 6-angled brass hanging lantern with tinted glass. (AID3321)No longer availableDim. 62 x 25 cmEstimate: € 200 / 240 -
#185Een klein buffet met twee dubbelgebogen deuren. Engeland, tijdperk Edward VII. Een deurpaneel met barst.
A small buffet with two double arched doors. England, era Edward VII. A door panel with a crack.No longer availableDim. 114 x 98 x 52 cmEstimate: € 200 / 240 -
#125Een bronzen beker met decor van een Bacchanaal. Romeins.
A bronze cup decorated with a Bacchanal. Roman.No longer availableDim. H. 12 cmEstimate: € 100 / 120 -
#524Een groot formaat spiegel met verguld houten kader, ornament bovenaan en geslepen glas.
A large format mirror with gilded wooden frame, ornament at the top and cut glass.No longer availableDim. 165 x 90 cmEstimate: € 275 / 325 -
#298Lopez y MorenoEen paar porseleinen beeldjes van Spaanse makelij.
A pair of Spanish made porcelain figurines.No longer availableDim. H: 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#592Jean-Jacques Gabie“Colors”. Een schilderij, gouache op papier. Onderaan gesigneerd “Gabie”.
“Colors”. A painting, gouache on paper. Signed on the bottom "Gabie".No longer availableDim. 31 x 24cmEstimate: € 80 / 120 -
#268Een Duitse wandelstok met gesculpteerd zilveren handvat.
A German walking stick with sculpted silver handle.No longer availableDim. 92 cm 800‰Estimate: € 80 / 120 -
#565Kristalen luchter met messing, circa 1980,aankoopbewijs met reservestuk
Lustre en cristal et laiton, vers 1980, preuve d'achat avec pièce de rechange.No longer availableDim. h 61 cm x b 58 cmEstimate: € 120 / 200 -
#580Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale cognac kleurige diamant van ± 0,50 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant de couleur cognac central de ± 0,50 ct et de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 4,03 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#3Twee Duitse keramieken bierkruiken met tinnen klep en met muziek. Decor in reliëf en opschrift “Echternacherbrück”.
Two German ceramic beer jugs with music and with tin lid. Decor in relief and inscription “Echternacherbrück”.No longer availableDim. 21 x Ø9cmEstimate: € 40 / 50


