Other lots in this auction
-
#125
“Vis”. Een beeld van blauwe hardsteen.
"Poisson". Une sculpture en pierre bleue.No longer availableDim. l: 75 cmEstimate: € 100 / 120 -
#74
“Havenzicht”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
"Vue sur le port". Peinture à l'huile sur panneau. Sans signature.No longer availableDim. 34 x 42 cmEstimate: € 100 / 150 -
#630
Een 18 K witgouden halve alliance bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,45 ct.
Une demi-alliance en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,45 ct.No longer availableDim. 3,74 gEstimate: € 750 / 850 -
#180
Een 18 K geelgouden damesring bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Une bague pour femme en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,30 ct.No longer availableDim. 3,52 gEstimate: € 350 / 400 -
#414
Vaas van kleurloos Boheems kristal.
Vase en cristal de Bohème incolore.No longer availableDim. h. 30 cm.Estimate: € 40 / 60 -
#308
“Een paspoort maskertje”. Een houten hoofdje afkomstig van Congo.
"Un masque passeport". Une tête en bois du Congo.No longer availableDim. l: 7 cmEstimate: € 25 / 35 -
#378
Een vintage metalen bureaulamp.
Une lampe de bureau vintage en métal.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 40 / 60 -
#114
“Portret van Edward VI”. Olieverf op paneel. Te restaureren. Naar de XVIe eeuw.
"Portrait d'Edouard VI". Peinture à l'huile sur panneau. A restaurer. D’après le XVIe siècle.No longer availableDim. 80 x 58 cmEstimate: € 500 / 800 -
#539
Een paar mahoniehouten stoelen, versierd met drie ringen in de rug en met sober ingelegd biesje.
Paire de chaises en acajou, décorées de trois anneaux dans le dossier et d'une sobre garniture marquetée.No longer availableDim. H:90cmEstimate: € 40 / 60 -
#641
Een authentieke container in fijn vlechtwerk met leder en kaurischelpen. Afkomstig van de Masaï in Kenia.
Un authentique récipient en vannerie fine avec cuir et cauris. Des Maasai au Kenya.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 50 / 80 -
#440
Een 14 karaats geelgouden schakelarmband met vlechtwerk. St. Petersburg. 1908-1917. Maker Ana.
Un bracelet à maillons en or jaune 14 carats avec vannerie. Saint-Pétersbourg. 1908-1917. Fabricant Anna.No longer availableDim. 29,10 gEstimate: € 600 / 700 -
#367
Twee Indonesische gepolychromeerd houten hoofden, waarbij één poppenhoofd met beweegbare mond.
Deux têtes indonésiennes en bois polychrome dont une tête de poupée à bouche mobile.No longer availableDim. h: 16 & 26 cmEstimate: € 35 / 45