Other lots in this auction
-
#630Terzani
Een staande designlamp met glazen coupe. Gemerkt. Design Artemide.
Une lampe design sur pied avec une coupe en verre. Marquée. Design Artemide.No longer availableDim. h: 180 cmEstimate: € 420 / 500 -
#528
Een os van gesculpteerd jadeïet.
Un bœuf de jadéite sculpté.No longer availableDim. l: 24 cmEstimate: € 150 / 180 -
#502
Een klein enkelschots slagpingeweer van rond 1900.
Un petit attaquant à un coup vers 1900.No longer availableDim. l: 115 cmEstimate: € 120 / 180 -
#2Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Grote markt St-Niklaas”. Een kleine ets. Gesigneerd buiten de plaat.
Grote markt St-Niklaas. Une petite eau-forte. Signée à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 9 x 12,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#486Norconia, Germany
Een CO2 luchtbuks. Model QD78. Kaliber 4.5mm. Met gemonteerde RD1X30 holografische richtkijker.
Une carabine à air comprimé CO2. Modèle QD78. Calibre 4,5 mm. Avec lunette de visée holographique RD1X30 montée.No longer availableDim. l: 100 cmEstimate: € 100 / 120 -
#219
Een mahoniehouten secretaire met zes kleine laden en kleine laatjes achter het klapblad. Diverse beschadigingen.
Un bureau en acajou avec six petits tiroirs et de petits tiroirs derrière le dessus rabattable. Divers dégâts.No longer availableDim. 110 x 120 x 55 cmEstimate: € 100 / 150 -
#534
Een gebogen glazen salontafel.
Une table basse en verre courbé.No longer availableDim. 39 x 110 x 110 cmEstimate: € 200 / 240 -
#350
Een lot fantasiejuwelen waaronder drie broches, een dasspeld, twee hangers en twee horloges.
Un lot de bijoux fantaisie dont trois broches, une pince à cravate, deux pendentifs et deux montres.No longer availableEstimate: € 25 / 50 -
#359A. Decroos
“Biddende mensen bij een kapelletje “. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Personnes priant dans une chapelle. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 30 x 38 cmEstimate: € 100 / 150 -
#457
Een ovale porseleinen schotel met een blauw decor van een bloemenvaas op celadonkleurige fond. Onderaan gemerkt.
Un plat ovale en porcelaine à décor bleu d'un vase fleuri sur fond céladon. Marqué en bas.No longer availableDim. 29 x 37 cmEstimate: € 50 / 80 -
#25
Een 18 K geelgouden ketting met hangers bezet met een klavertje vier met een parel en met de Heilige Maagd.
Un collier en or jaune 18 carats avec pendentifs sertis d'un trèfle à quatre feuilles avec une perle et la Sainte Vierge.No longer availableDim. 10,60 gEstimate: € 400 / 500 -
#479Marguérite Acarin AkarovaPeriod: 1904-1999
“Vrouwenportret”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
Portrait de femme. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 77 x 53 cmEstimate: € 40 / 60