Other lots in this auction
-
#550Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,56 ct.
Une chaîne en or blanc de 18 ct et pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 0,56 ct.No longer availableDim. 2,83 gEstimate: € 450 / 550 -
#298Een cassolette van beige marmer met verguld bronzen monturen.
Une cassolette en marbre beige, montures en bronze.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 50 / 80 -
#904Een glazenservies met geslepen decor, bestaande uit 10 borreltjes, 11 aperitiefglaasjes, 10 wittewijnglazen, 8 rodewijnglazen, 8 waterglazen en 13 champagnecoupes.
Un service de verres à décor taillé, comprenant 10 verres à schnaps, 11 verres à apéritif, 10 verres à vin blanc, 8 verres à vin rouge, 8 verres à eau et 13 coupes à champagne.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#313Een Portugese gitaar.
Une guitare portugaise.No longer availableDim. l: 63 cmEstimate: € 80 / 100 -
#906Een uitgebreid kristallen glasservies. Glazen in verschillende uitvoeringen.
Un service de verres en cristal. Verres différents.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#233DelvauxEen blauwe en met lichtblauwe streepjes geweven lederen handtas. Met stofzak.
Un sac à main en cuir tressé en bleu foncé et bleu clair. Avec sac anti-poussières.No longer availableEstimate: € 300 / 500 -
#116Een buffetkast met twee gemoulureerde deuren. Tijdperk Régence.
Un buffet à deux portes à moulures. Période Régence.No longer availableDim. 87 x 142 x 52 cmEstimate: € 120 / 200 -
#105Jaeger-LeCoultre Swiss MadeEen 18 karaats geel gouden dameshorloge met lederen polsband.
Une montre pour dames en or jaune 18 ct et bracelet en cuir.No longer availableDim. bruto: 29,21 gEstimate: € 900 / 1000 -
#883Een lot geslepen kristal, bestaande uit een groot glas met groene kelk, een klein grijs vaasje, een kleurloze en mauve vaas en een kleurloze vaas. De laatste twee gemerkt van Val St. Lambert.
Un lot de cristal taillé, comprenant un grand verre à calice verte, un petit vase gris, un vase incolore, un vase en mauve et un autre vase incolore. Les deux derniers portent la marque Val St. Lambert.No longer availableDim. h: 10 - 28 cmEstimate: € 120 / 150 -
#828Een paar metalen Afrikaanse speren, de handgrepen bekleed met vacht van bongo-antiloop.
Deux lances africaines en métal, les manches recouvertes de peau de bongo.No longer availableDim. l: 126 cmEstimate: € 40 / 50 -
#554“De acrobate met paard”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Bedikian.
”Acrobate et cheval”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 28 x 22 cmEstimate: € 150 / 200 -
#813Een kom van blauw en wit Chinees porselein op onderschotel. Bakfout.
Un bol en porcelaine chinoise bleue et blanche, avec sous-plat. Défaut à la cuisson.No longer availableDim. diam: 19 cmEstimate: € 40 / 50

