Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lange steelpan met deksel van messing en een rood koperen waterketel.

Een lange steelpan met deksel van messing en een rood koperen waterketel.

Une grande casserole avec couvercle en laiton et une bouilloire en cuivre rouge.
Online only
Dim. h: 35 cm; Ø: 28 cm
SKU: 2709210201.
Auction day: 27 September 2021 22:00
Catalogue #201
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #219
    Hélène Van Hagendoorn

    “Waterval”. Olieverf op doek. Monogram Hélène Van Hagendoorn.

    “Cascade”. Huile sur toile. Monogramme d’Hélène Van Hagendoorn.
    No longer available
    Online only
    Dim. 116 x 98 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #10

    Een paar kandelaars van geperst glas.

    Une paire de bougeoirs en verre pressé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #129
    Y. Hiero

    Een bloemenstilleven. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Une nature morte florale. Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 50 x 65 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #81

    “Duivel”. Een kunsttapijtje. Achteraan gesigneerd en gedateerd 2010.

    Diable. Un tapis d'art. Signé et daté 2010 au dos
    No longer available
    Online only
    Dim. 68 x 54 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #292
    R. Vermeylen

    “In de bossen te Westmalle”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    Dans les bois de Westmalle . Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #193

    Een Chinees porseleinen thee- en koffieserviesje voor zes personen.

    Un service à thé et café en porcelaine de Chine pour six personnes.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 35
  • #273

    Een vaas van meerkleurig porselein met iriseren glazuur, versierd met bloemen en reliëf.

    Vase en porcelaine polychrome à glaçure irisante décoré de fleurs en relief.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #276

    Een schouwpendule in houten kast. Medio XXe eeuw. Met slinger en sleutel.

    Pendule de cheminée en bois. Milieu du XXe siècle. Avec balancier et clé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #4

    Een paar houten olifantjes. Afrikaans werk. Schade aan de slagtandjes.

    Paire d’éléphants en bois. Travail africain. Dommages aux défenses.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #6

    “Jongen met hond” & “Meisje met schaap”. Twee meerkleurig porseleinen beeldjes.

    Garçon avec chien et Fille avec mouton . Deux figurines en porcelaine multicolores.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #235
    Lescrauwaet

    “Moeder met kinderen”. Een terracotta beeld. Gesigneerd. Basis achteraan hersteld.

    Mère avec enfants . Une statue en terre cuite. Signée. Socle restauré à l'arrière.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #282
    M. Codden

    “Zonnebloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1960.

    “Tournesols”. Huile sur toile. Signée et datée 1960.
    No longer available
    Online only
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 50 / 70
View all auction items ›

Online Only Verkoop 27 September 2021

Op Maandag 27 september wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.


On Monday September 27th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

27 September 2021 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 September 2021 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More