Other lots in this auction
-
#551Een grote kom van meerkleurig Japans porselein met een decor van krijgers. In antieke bronzen houder.
Un grand bol en porcelaine japonaise multicolore à décor de guerriers. Dans un support en bronze antique.No longer availableDim. Ø: 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#634Een gefineerd houten kistje en een kleiner kistje van gedreven messing.
Un coffret en bois plaqué et un coffret plus petit en laiton martelé.No longer availableDim. 24 x 34 & 13 x 23 cmEstimate: € 40 / 50 -
#261Een oude Duitse brandweerhelm.
Un vieux casque de pompier allemand.No longer availableEstimate: € 120 / 160 -
#232Een rustbank van fruithout. XIXde eeuw. Opnieuw te bekleden.
Un canapé en bois fruitier. XIXème siècle. A retapisser.No longer availableDim. 187 x 65 cmEstimate: € 100 / 150 -
#203Een bronzen mazarinluchter met acht lichtpunten in Lodewijk XVI-stijl, versierd met acanthusbladeren, masken en palmetten.
Lustre Mazarin en bronze à huit points lumineux de style Louis XVI, à décor de feuilles d'acanthe, masques et palmettes.No longer availableDim. h: 75 c:mEstimate: € 2100 / 300 -
#504Een verlengbare mahoniehouten tafel met vier stoelen in Directoirestijl. Met drie verlengbladen.
Une table extensible en acajou avec quatre chaises de style exécutif. Avec trois rallonges.No longer availableDim. 75 x 290 x 125 cmEstimate: € 400 / 600 -
#538Een moderne vaas van deels geglazuurd Chinees aardewerk, versierd met ringen. Onderaan gemerkt.
Vase moderne en faïence de Chine partiellement glaçurée décoré d’anneaux. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 80 / 100 -
#361Vier spreukbordjes van Vlaams aardewerk. We voegen er een herdenkingsbord uit 1914 aan toe.
Quatre plaques de sortilèges de poterie flamande. Nous ajoutons une plaque commémorative de 1914.No longer availableDim. Ø: 22 & 25 cmEstimate: € 25 / 40 -
#527“Vrouw met pioenen”. Een beeld van gesculpteerd ivoor. Eerste helft XXe eeuw.
“Femme aux pivoines". Une sculpture en ivoire sculpté. Première moitié du 20e siècle.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 850 / 1000 -
#155Een 18 K witgouden slavenarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,42 ct.
Un bracelet esclave en or blanc 18 kt serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,42 ct.No longer availableDim. 36,92 gEstimate: € 1900 / 2000 -
#442Karel DemelPeriod: °1942“Musik”. Een kleurenets. Gesigneerd, gedateerd ‘79 en genummerd 24/125 buiten de plaat.
“Musik”. Une eau-forte en couleurs. Signée, datée '79 et numérotée 24/125 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 38 x 39 cmEstimate: € 120 / 140 -
#697AlessiEen rond witmetalen schotel. Gemerkt.
Un plat rond en métal blanc. Marqué.No longer availableDim. Ø: 40 cmEstimate: € 15 / 25


