#624
#390
#397
#748
#402
#590
Trois lustres en cuivre à quatre lumières décorés de têtes de bélier et surmontés d’une flamme.No longer availableEstimate: € 240/300
#130
Een halssnoer van grote en kleine witte parels met zilveren slot.
#659Frieda Penne
“Oriëntaalse figuren”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Figures Orientales”. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 110 x 100 cmEstimate: € 40/60 -
#140
Bague en or blanc 18 ct sertie de petits diamants et de saphirs roses ayant un poids total de ± 0,30 ct ainsi que de perles.No longer availableDim. 8,70 gEstimate: € 900/1000 -
#495
Een paar stoelen van stoomgebogen beukenhout in de stijl van Thonet.
#627Replogle
Een wereldbol in metalen staander van de collectie ‘Le monde classique’.
#108
Een metalen ‘notarislampje’ met een groen glazen kapje
#747
Een Afrikaans masker van gepolychromeerd hout en een kleine dolk in schede met krokodillenleer.
Masque africaine en bois polychrome et une petite dague et fourreau en cuir de crocodile.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#268
“Jongen”. Een beeldje van latoen op pijpaarde.
#165Hermés
Twee verstuivers met eaux de toilette van twee maal 50 ml.
#447
#619
#383Boch La Louvière
Een vierdelig lampetstel van groen en verguld aardewerk.
Garniture de toilette en faïence verte et dorée.No longer availableEstimate: € 40/60