Similar lots by type
-
#792Een goudgepatineerde rechthoekige wandspiegel.
Un miroir rectangulaire à patine dorée.No longer availableDim. 83 x 60 cmEstimate: € 40 / 50 -
#794Een Louis-Philippe wandspiegel in mahoniehouten lijst.
Un miroir Louis Philippe à encadrement en acajou.No longer availableDim. 80 x 67 cmEstimate: € 50 / 60 -
#632Een ovale spiegel met gebeeldhouwde en gepolychromeerde houten lijst.
Un miroir ovale à encadrement sculpté et polychrome en bois.No longer availableDim. 87 x 68 cmEstimate: € 30 / 50 -
#649Een ovale spiegel in verguld houten lijst.
Un miroir ovale à encadrement doré en bois.No longer availableDim. 82 x 56 cmEstimate: € 40 / 50 -
#774Een vergulde wandspiegel in barokke stijl. Beschadiging bovenaan.
Un miroir doré style Baroque. Dégât au dessus.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 30 / 50 -
#293Een butlerspiegel in verguld houten lijst. Beschadiging.
Un miroir majordome , encadrement doré. Dégâts.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 60 / 80 -
#614Een rechthoekige spiegel met notenhouten lijst.
Un miroir rectangulaire à encadrement en noyer.No longer availableDim. 107 x 75 cmEstimate: € 80 / 120 -
#294Een butlerspiegel in verguld houten lijst.
Un miroir majordome, encadrement en bois doré.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 120 / 140
Other lots in this auction
-
#95Een paar 18 karaats geel gouden manchetknopen.
Paire de boutons à manchettes en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 12 gEstimate: € 250 / 300 -
#350Een 18 karaats wit gouden armband bezet met vier rozetten en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,50 ct.
Bracelet en or blanc 18 ct serti de quatre rosaces en de brillants ayant un poids total de ± 2,50 ct.No longer availableDim. 25 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#268M. Wallaert“Christa & Frieda”. Een beeldengroep van terracotta. Gesigneerd.
”Christa & Frieda”. Un groupe en terre cuite. Signé.No longer availableDim. b: 48 cmEstimate: € 100 / 120 -
#459Friedländer“Abstract liggend naakt.” Litho. Genummerd 110/300.
”Nu couché abstrait”. Une lithographie. Numérotée 110/300.No longer availableDim. 21 x 15 cmEstimate: € 80 / 100 -
#197DelvauxEen fauve lederen handtas, model ‘Mousson GM’. Met originele draagtas.
Un sac à main en fauve, modèle ‘Mousson GM’. Avec sac de transport d’origine.No longer availableEstimate: € 360 / 400 -
#124Lucien NolensPeriod: 1879 x 1954“Boerenkar”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Charrue de fermier”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 50 x 67 cmEstimate: € 40 / 60 -
#647Een zittende Boeddha van gebeeldhouwd hout.
Un Bouddha assis en bois sculpté.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#610Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 0,70 ct. en diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 0,88 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant central de ± 0,70 ct et de diamants ayant un poids total de ± 0,88 ct.No longer availableDim. 5,83 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#196Een hoge secretaire van mahoniehoutfineer met twee paneeldeuren onder het klapblad en een lade erboven. Met grijs marmeren blad. Tijdperk Empire
Un secrétaire haut en bois de placage acajou à deux portes panneau sous la tablette abattante et un tiroir. tablette en marbre gris. Période Empire.No longer availableDim. 149 x 103 x 53 cmEstimate: € 100 / 120 -
#718Een lot van 36 albums van “Eric de Noorman”. Hans G. Kresse. Uitgeverij Het Laatste Nieuws.
Un lot de 36 albums de “Eric de Noorman”. Hans G. Kresse. Edition Het Laatste Nieuws.No longer availableEstimate: € 100 / 140 -
#597Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages, pioenen en vogels. Restauratie aan de kraag. Omstreeks 1900.
Un vase en porcelaine de Chine, décor polychrome de personnages, pivoines et oiseaux. Restauration au col. +- 1900.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 200 / 240 -
#457Een zeeschelp van meerkleurig Muranoglas.
Une coquille en verre Murano.No longer availableDim. l: 28 cmEstimate: € 30 / 50

