#294Een butlerspiegel in verguld houten lijst.
#794Een Louis-Philippe wandspiegel in mahoniehouten lijst.
#614Een rechthoekige spiegel met notenhouten lijst.
#649Een ovale spiegel in verguld houten lijst.
#792Een goudgepatineerde rechthoekige wandspiegel.
Un miroir ovale à encadrement sculpté et polychrome en bois.No longer availableDim. 87 x 68 cmEstimate: € 30 / 50
#386Een handgeknoopt Afghaans wollen tapijt.
#650Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger in de vorm van een hart bezet met diamant van ± 0,40 ct. en een centrale robijn van ± 9 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif en forme de coeur serti d’un diamant de ± 0,40 ct et d’un rubis central de ± 9,00 ct.No longer availableDim. 6,40 gEstimate: € 2000 / 2300 -
#562Frans Minaert“Kruiden”. Een bibliofiele uitgave van 25 gravures met tekst van Hubert van Herrewegen. Allen gesigneerd buiten de plaat en genummerd op 30 exemplaren.
”Herbes”. Une parution de 25 gravures et texte par Hubert van Herrewegen. Tous signées et numérotées sur 30 exemplaires.No longer availableDim. 81 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#256Ronde notenhouten tafel met marmeren blad en gesculpteerde centrale driepoot.
Une table ronde en noyer à tablette en marbre et trépied central sculpté.No longer availableDim. Ø 100 cmEstimate: € 150 / 200 -
#358Een lot van vier vazen en een coupe van blauw glas.
#378Een gepolychromeerde houten hangconsole.
Une console à suspendre en bois polychrome.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#406Een krukje van gedraaid notenhout.
Un tabouret en noyer torsadé.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#483Een lot van drie balustervormige decoraties van gedraaid hout.
Un lot de trois décorations de forme balustre en bois tourné.No longer availableDim. h: 25 - 27 cmEstimate: € 30 / 40