Similar lots by type
-
#465Een coupe van geslepen kleurloos kristal met twaalf bijpassende kommetjes.
Une coupe en cristal taillé incolore avec douze petits bols assortis.No longer availableDim. h: 10 cm Ø 20 cmEstimate: € 25 / 35 -
#535Val St. LambertEen karaf met drie glaasjes van gekleurd kristal.
Une carafe et trois verres en cristal de couleur.No longer availableEstimate: € 25 / 30 -
#878Een karaf en een asbak van kleurloos geslepen kristal. De asbak gemerkt van Val St. Lambert. Met randbeschadiging.
Une carafe et un cendrier en cristal taillé incolore. Le cendrier porte la marque Val St. Lambert. Dégâts au bords.No longer availableDim. h: 25 Ø: 16 cmEstimate: € 25 / 30 -
#893Een vaas van kleurloos en mauve kristal. Italiaans werk.
Un vase en cristal incolore et mauve. travail italien.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#419Een grote diepe schaal en een asbak van geslepen kleurloos en groen kristal. Gemerkt Val St Lambert.
Un grand plat profond et un cendrier en cristal taillé incolore et vert. Marque Val St Lambert.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#298Val Saint LambertEen ronde coupe in rood gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
Une coupe ronde en cristal taillé et doublé. Porte une marque.No longer availableDim. Ø 32 cmEstimate: € 160 / 180 -
#247Val St. LambertEen coupe van geslepen kleurloos en groen kristal. Onderaan gemerkt en met etiket.
Une coupe en cristal taillé vert et incolore. Marque sous la base et étiquette.No longer availableDim. Ø: 25,5 cmEstimate: € 300 / 360 -
#443Val St. LambertEen vaas van geslepen groen en kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Un vase en cristal vert et incolore taillé. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 60 / 100 -
#635Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
Un lustre doré à pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 460 / 500 -
#868Val St. LambertEen vaas op voet van geslepen kleurloos en paars kristal en een lampenvoet van geblazen groen kristal. Beide gemerkt.
Un vase sur pied en cristal incolore taillé et cristal mauve, et un pied de lampe en cristal soufflé vert. Tout deux avec marque.No longer availableDim. h: 25 & 31 cmEstimate: € 40 / 50 -
#459Een gedeelte glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit 7 likeurglaasjes, 10 aperitiefglaasjes, 4 wijnglazen en 8 waterglazen. Val St. Lambert.
Une partie d’un service de verres en cristal comprenant 7 verres à liqueur, 10 verres à apéritif, 4 verres à vin et 8 verres à eau. Val St Lambert.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#444Gevarieerd lot met asbakken, doosjes enz. van porselein, kristal e.a. O.m. gemerkt van Val Saint-Lambert, Sèvres e.a.
Un lot comprenant des cendriers, petites boîtes. Porcelaine et cristal, quelques uns de la marque Val St Lambert.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#363Een paar boekensteunen van amber glas met gesatineerde kristallen hoofdjes. Boheems werk.
Une paire de serre-livres en verre ambre et têtes satinées. Travail bohémien.No longer availableDim. h: 13,5 cmEstimate: € 100 / 140 -
#447Val St. LambertEen grote groene schotel en een roze vaas van kristal met getorste motieven. Beide gemerkt.
Un grand plat vert et un vase en cristal rose, motifs torsadés. Tout deux marqués.No longer availableDim. h: 27 & Ø: 39 cmEstimate: € 20 / 40
Other lots in this auction
-
#566Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 160 / 180 -
#103Durily(?)“Hollands meisje.” Buste van albast op marmer. (klein neusletsel).
”Fille hollandaise”. Un buste en albâtre sur marbre (petit dégât au nez).No longer availableDim. h 12 cmEstimate: € 60 / 80 -
#516Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Une carpette persane en laine noué main.No longer availableDim. 125 x 200 cmEstimate: € 60 / 80 -
#521“L’Histoire de l’Angleterre” 1844 (2 delen) en Sir Walter Scott. “Ivanhoe” (Nederlandse uitgave, XIXde eeuw).
”L’Histoire de l’Angleterre”. 1844. (2 volumes). “Ivanhoe”. Sir Walter Scott. (édition néerlandaise, XIXème siècle).No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#867AlexanderwerkEen oude gietijzeren weegschaal.
Une ancienne balance en fonte.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 35 / 50 -
#464“De maskerade.” Ingekleurde gravure. Draagt monogram buiten de plaat. E.A.
”La mascarade”. Une gravure en couleurs. Porte une monogramme hors planche. E.A.No longer availableDim. 13 x 7 cmEstimate: € 25 / 30 -
#352“Les Belges Illustres”. 1844 (3 delen). En “Les Hommes Célèbres” (1 band).
”Les belges Illustres” . 1844 (3 volumes). “Les Hommes Célèbres”. (1 tôme).No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#548Poederblauwe vaas van Chinees porselein. “A Product of the Kin Men Distillery - Republic of China.
Un vase chinois bleu poudré. “A Product of the Kin Men Distillery - Republic of China”.No longer availableDim. 27,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#663Een stenen tuinvaas met paarse fries en versierd met ringen.
Cruche en pierre taillée.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 100 / 140 -
#383Vaas van glaspasta. Onderaan de buik gesigneerd Du**
Un vase en pâte de verre. Signature au bas du ventre Du**.No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#773Een gemberpot van Chinees porselein met een blauw op wit decor van personages.
Un pot à gingembre en porcelaine chinoise, décor bleu et blanc de personnages.No longer availableEstimate: € 35 / 60 -
#51Vier massieve bronzen personages. Noord-Europa.
Quatre personnages en bronze. Europe, Nord.No longer availableDim. H. 11 cmEstimate: € 40 / 50

