#446Hämmerli
Een meerschots CO2 luchtgeweer. Model 850 AirMagnum. Kaliber 4.5mm.
#436Colt - Special Combat
#486Norconia, Germany
#420Walther
Een ZF6X42 richtkijker. In originele doos.
#502
Een klein enkelschots slagpingeweer van rond 1900.
#456Hämmerli
#406Walther
Een ZF1-4X32 CI richtkijker. In originele doos.
#582Slavia 631
Een luchtbuks met knikloop. Kaliber 4.5mm.
#642
Twee oefengranaten, waarbij één rubberen en één metalen.
#494
Een Napoleontisch vuursteenmusket. Barst in de kolf.
#426Walther
Een 9x44 richtkijker. Model ZF-3 sniper. In originele doos.
#466Retay Arms Corp.
#430
#476Retay Arms Corp.
Een luchtdrukgeweer. Model 135X. Kaliber 4.5mm.
#616
Vier Afrikaanse speren van smeedijzer en hout.
Quatre lances africaines en fer forgé et bois.No longer availableDim. l: 240 cmEstimate: € 25/35
#252Piet Mees
“Winters landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#283
#577
Een gemberpot van meerkleurig Chinees porselein met een houten deksel.
#588
“Harlekijnkoe”. Een meerkleurig kunstsof beeld.
Vache arlequin. Une statue en plastique multicolore.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 40/60 -
#694
Een set van vier sierzwaarden en -sabels. Toledo, Spanje.
#85
Een 18 K geelgouden cachetring met initialen.
Une bague cachet en or jaune 18 carats avec initiales.No longer availableDim. 24,35 gEstimate: € 750/800 -
#389Richard Van Orley
#354
“Indisch landschap”. Draagt een handtekening N. Pringadi.
#140
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 3,43 gEstimate: € 300/400 -
#268
#394
#133
Een lot van 6 archeologische vondsten. Amlash (Noord-Iran). Een puntig bronzen werktuig (L. 21,5 cm, ca VIIIste eeuw v.C.). Een bronzen veer (L. 7,3 cm, ca VIIde eeuw v.C.). Een bronzen weefgetouwgewicht (Ø 4,7 cm, ca VIIIste eeuw v.C.). Bronzen beeldje van een man (H. 3,4 cm, ca 1200 v.C.). Een zilveren armband (Ø 7 cm, ca VIde eeuw v.C.). Een bronzen kom (Ø 13,5 cm, ca IXde eeuw v.C.).
Un lot de 6 pièces archéologiques. Amlash (Nord de l'Iran). Un outil en bronze pointu (L. 21,5 cm, ca VIIIe siècle av. J.-C.). Une plume en bronze (L. 7,3 cm, ca VIIe siècle) BC) Un poids à tisser en bronze (Ø 4,7 cm, ca VIIIe siècle av. J.-C.) Statue d'homme en bronze (H. 3,4 cm, ca 1200 av. J.-C.) Un bracelet en argent (Ø 7 cm, ca VIe siècle av. J.-C.) Un bol en bronze (Ø 13,5 cm, vers le IXe siècle av. J.-C.).No longer availableEstimate: € 200/300