Other lots in this auction
-
#498
Een lantaarn van gedreven geajoureerd en geciseleerd rood koper. Midden-Oosten, omstreeks 1900.
Une lanterne de cuivre rouge ciselé et ajouré. Moyen-Orient, vers 1900.No longer availableDim. H.50 cmEstimate: € 200/300 -
#395
Een paar vouwstoelen (sedia plia) naar ontwerp van Giancarlo Piretti. Gemerkt. Italië, omstreeks 1970. We voegen er een bijzettafeltje met glazen blad op chromen voet aan toe.
Une paire de chaises pliantes (sedia plia) dessinées par Giancarlo Piretti. Marqué. Italie, vers 1970. Nous ajoutons une table d'appoint avec plateau en verre sur une base chromée.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#633
Een houten voorouderbeeld. Hemba - Singiti, D.R. Congo.
Une statue d'ancêtre en bois. Hemba - Singiti, D.R.Congo.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 60/80 -
#562
“Krijgers”. Een Indische gouachetekening op zijde.
Guerriers . Une gouache indienne sur soie.No longer availableDim. 14 x 44 cmEstimate: € 40/60 -
#92
“Dreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Dreef . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 65 x 80 cmEstimate: € 80/100 -
#623
“Dansende jonge vrouw”. Een groep van meerkleurige zachte pasta uit de belle epoque.
Jeune femme dansante . Un groupe de pâte tendre multicolore de la Belle Epoque.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 50/60 -
#24Ludo Mariman
“Meisjesportret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1971.
Portrait de jeune fille . Huile sur panneau. Signé et daté 1971.No longer availableDim. 59 x 51 cmEstimate: € 50/60 -
#114
Een butlerspiegel in verguld houten lijst.
Un miroir de majordome dans un cadre en bois doré.No longer availableDim. Ø: 79 cmEstimate: € 160/180 -
#429J.G. Bierwerts
“Kettervervolging”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1975.
Persécution des hérétiques . Huile sur panneau. Signé et daté 1975.No longer availableDim. 61 x 51 cmEstimate: € 80/120 -
#359Rémy Cornelissen
“Muziekensemble”. Litho. Gesigneerd en genummerd 3/15 en met opdracht.
Ensemble de musique . Lithographie. Signée et numérotée 3/15 et avec dédicace.No longer availableDim. 24 x 18,5 cmEstimate: € 40/60 -
#319Gustaaf-Christiaan De BruynePeriod: 1914-1981
2 gravures, beide gesigneerd buiten de plaat:- “De fluitspeler”. 1950. (27,5 x 23 cm)- “Moeder en kind”. 1953. (26,5 x 17 cm).
2 gravures, toutes deux signées à l'extérieur de la planche: - Le joueur de flûte . 1950. (27,5 x 23 cm) - Mère et enfant . 1953. (26,5 x 17 cm))No longer availableEstimate: € 35/45 -
#449
“Landschap”. Aquarel op papier. Draagt handtekening.
Paysage . Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 19,5 x 27,5 cmEstimate: € 120/180