#279Retsen“Vissers op de kade”. Olieverf op een deurpaneel. Gesigneerd.
Pêcheurs sur le quai . Huile sur un panneau de porte. Signé.No longer availableDim. 42 x 64 cmEstimate: € 80 / 120 -
#325Een 18 K geelgouden broche bezet met fantasiestenen, een stukje van een armband en een gebroken ring.
#56Een gefineerd toilettafeltje met twee vakjes naast een opklapbare spiegel en met een uitschuifbaar blaadje en een lade in de gordel.
Une coiffeuse en placage avec deux compartiments à côté d'un miroir qui s'ouvre et un plateau coulissant et un tiroir dans la ceinture.No longer availableDim. b: 74 cmEstimate: € 120 / 200 -
#533Richard Gurney & Thomas CookSterling zilveren George III koffiepot met gevlochten rieten handvat. Beursvormig met korte tuit. Deksel sober versierd met ribbelrand en getorste dekselknop. Meesterkeur en keuren van Londen voor 1757. Drie deuken onderaan de buik.
Cafetière George III en argent sterling avec poignée en osier tressé. Boursiforme avec bec court. Couvercle sobrement décoré avec bord nervuré et bouton de couvercle torsadé. Tampon principal et poinçons de Londres pour 1757. Trois bosses à la bas du ventre.No longer availableDim. brut. 706 gEstimate: € 700 / 900 -
#84L. Roggeman“Stilleven”. OIieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1909.
Nature morte . Huile sur toile. Signée et datée 1909.No longer availableDim. 30 x 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#330Een 18 K geelgouden fijne ketting. Te herstellen.
#176Een Engelse mahoniehouten linnenpress met onderaan zes laden.
Une paire de bougeoirs en verre incolore. Les deux marqués.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 30 / 50