Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lederen rugzakje model ‘Amité’ in kleur ‘rosso’.
Een lederen rugzakje model ‘Amité’ in kleur ‘rosso’.
Delvaux, Bruxelles

Een lederen rugzakje model ‘Amitié’ in kleur ‘rosso’.

Un sac à dos en cuir modèle 'Amitié' de couleur 'rosso'.
SKU: 2709220490.
Category: Mode.
Auction day: 28 September 2022 19:00
Catalogue #490
Estimate: € 500 / 550
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Delvaux, Bruxelles

  • #370
    Delvaux, Bruxelles

    Een lederen sleuteletui in kleur ‘nude’.

    Une pochette à clés en cuir de couleur 'nude'.
    No longer available
    Dim. 7 x 11 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #380
    Delvaux, Bruxelles

    Een agendacover, model ‘Modula’, van oranje leder.

    Une couverture d'agenda, modèle 'Modula', en cuir orange.
    No longer available
    Dim. 15 x 10 cm
    Estimate: € 140 / 160
  • #440
    Delvaux, Bruxelles

    Een grote zwart lederen portefeuille.

    Un grand portefeuille en cuir noir.
    No longer available
    Estimate: € 500 / 550
  • #390
    Delvaux, Bruxelles

    Een rood lederen pochette.

    Une pochette en cuir rouge.
    No longer available
    Estimate: € 130 / 150

Similar lots by type

  • #284

    Een sergeantenhoed van de Belgische burgerwacht met pluim en bijpassende hoedendoos, XIXe eeuws.

    Chapeau de sergent de la Garde Civile Belge avec panache et boîte à chapeau assortie, XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 140
  • #173

    Een antieke kazuifel met zilverbrokaat.

    Une chasuble antique avec brocart d'argent.
    No longer available
    Dim. l: 120 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #648
    Borsalino

    Een herenhoed in perfecte staat. Met hoedendoos. Maat 7 1/4.

    Chapeau homme en parfait état. Avec boîte à chapeau. Taille 7 1/4.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #450
    Louis Vuitton

    Een zwarte tas in epi-leder, model ‘Noctambule’. Datacode VI1919.

    Un sac noir en épi-cuir, modèle 'Noctambule'. Code de données VI1919.
    No longer available
    Estimate: € 700 / 750

Other lots in this auction

  • #162
    Hilaire Bals

    “Eenden aan de oever”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Canards sur le rivage". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 60 x 55 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #304

    Twee paar militaire aquarellen op papier, waarbij twee gesigneerd.

    Deux paires d'aquarelles militaires sur papier dont deux signées.
    No longer available
    Dim. 30x23cm 31x20cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #264
    Trente

    “Antwerps interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "L'intérieur anversois". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 29 x 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #668

    Een houten reisscribaan met lederen schrijfblad.

    Un scriban de voyage en bois avec une surface d'écriture en cuir.
    No longer available
    Dim. 23 x 35 x 15 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #526

    Een verguld metalen luchter met zes lichtpunten en een grote centrale coupe van albast.

    Un lustre en métal doré à six points lumineux et une grande coupe centrale en albâtre.
    No longer available
    Dim. H:75cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #102
    A. Smidt

    “Boerentafereel.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Scène de ferme." Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #287

    Edison Home Phonograph. Een slingergrammofoon. Perfecte staat.

    Phonographe Edison Home. Un phonographe. Condition parfaite.
    No longer available
    Dim. H:56cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #470

    Een gefineerd mahoniehouten kofferbank in Louis-Philippestijl.

    Bac-coffre en placage d'acajou de style Louis-Philippe.
    No longer available
    Dim. 124 x 119 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #7

    “The Illustrated National Family Bible with commentaries of Scott and Henry” Ed. by the Rev. John Eadie. In lederen band met messingen sloten. Omstreeks 1870.

    "La Bible nationale illustrée de la famille avec les commentaires de Scott et Henry" Ed. par le Rév. Jean Eadi. Dans un bracelet en cuir avec fermoirs en laiton. Vers 1870.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #229
    Limoges

    Een terrine met schaal van donkerblauw porselein. ‘Copie d’ancien’.

    Une soupière avec un plat de porcelaine bleue foncée. “Copie d'ancien”.
    No longer available
    Dim. Ø 33 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #365
    Lourdes

    Drie verschillende vergulde paternosters opgebouwd met kristallen van Swarovski. In originele doosjes.

    Trois chapelets plaqués or différents construits avec des cristaux Swarovski. Dans les boîtes d'origine.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #337

    Een paar massieve messingen vijzels.

    Une paire de mortiers en laiton massif.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 September 2022

Veiling van 700 loten. Tentoonstelling Vrijdag 23 & Zaterdag 24 September van 10.00u tot 17.00u.

27 September 2022 19:00
28 September 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 September 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More