Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lederen rugzakje model ‘Amité’ in kleur ‘rosso’.
Een lederen rugzakje model ‘Amité’ in kleur ‘rosso’.
Delvaux, Bruxelles

Een lederen rugzakje model ‘Amitié’ in kleur ‘rosso’.

Un sac à dos en cuir modèle 'Amitié' de couleur 'rosso'.
SKU: 2709220490.
Category: Mode.
Auction day: 28 September 2022 19:00
Catalogue #490
Estimate: € 500 / 550
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Delvaux, Bruxelles

  • #370
    Delvaux, Bruxelles

    Een lederen sleuteletui in kleur ‘nude’.

    Une pochette à clés en cuir de couleur 'nude'.
    No longer available
    Dim. 7 x 11 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #380
    Delvaux, Bruxelles

    Een agendacover, model ‘Modula’, van oranje leder.

    Une couverture d'agenda, modèle 'Modula', en cuir orange.
    No longer available
    Dim. 15 x 10 cm
    Estimate: € 140 / 160
  • #440
    Delvaux, Bruxelles

    Een grote zwart lederen portefeuille.

    Un grand portefeuille en cuir noir.
    No longer available
    Estimate: € 500 / 550
  • #390
    Delvaux, Bruxelles

    Een rood lederen pochette.

    Une pochette en cuir rouge.
    No longer available
    Estimate: € 130 / 150

Similar lots by type

  • #284

    Een sergeantenhoed van de Belgische burgerwacht met pluim en bijpassende hoedendoos, XIXe eeuws.

    Chapeau de sergent de la Garde Civile Belge avec panache et boîte à chapeau assortie, XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 140
  • #648
    Borsalino

    Een herenhoed in perfecte staat. Met hoedendoos. Maat 7 1/4.

    Chapeau homme en parfait état. Avec boîte à chapeau. Taille 7 1/4.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #450
    Louis Vuitton

    Een zwarte tas in epi-leder, model ‘Noctambule’. Datacode VI1919.

    Un sac noir en épi-cuir, modèle 'Noctambule'. Code de données VI1919.
    No longer available
    Estimate: € 700 / 750
  • #173

    Een antieke kazuifel met zilverbrokaat.

    Une chasuble antique avec brocart d'argent.
    No longer available
    Dim. l: 120 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #69

    “Borgafjäll, Lapland.” Olieverf op board. Gedateerd 1953. Gemonogrammeerd ‘LH’.

    "Borgafjall, Laponie." Huile sur carton. Daté 1953. Monogrammé 'LH'.
    No longer available
    Dim. H 34 x 44 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #2
    Dirk Baksteen
    Period: Rotterdam 1886 - Antwerpen 1971

    Twee kleine etsen. Gesigneerd buiten de plaat. Een met opdracht d.d. 1956 en één genummerd 7/50.

    Deux petites gravures. Signées à l'extérieur de la planche. Une dédicacée datée de 1956 et une numérotée 7/50.
    No longer available
    Dim. 7.5x6 cm 10x13 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #407

    “Nel”. Een gepatineerd plaasteren hoofd. Onduidelijk signatuur onderaan. Naar een voorbeeld van Rik Wouters.

    "Nel". Une tête en plâtre patiné. Signature peu claire en bas. D'après un exemple de Rik Wouters.
    No longer available
    Dim. 23,5 x 21,5 x 14,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #40

    Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,33 ct.

    Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,33 ct.
    No longer available
    Dim. 3,25 g
    Estimate: € 480 / 550
  • #534

    Een gebeeldhouwde armstoel in Louis-XIII-stijl.

    Fauteuil sculpté de style Louis XIII.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #632
    Fons Verstreken
    Period: 1929-2011

    “Gehurkte 2”. Gravure. Gesigneerd en Artiestenproef buiten de plaat.

    « Accroupi 2 ». Gravure. Signée et Epreuve d'artiste hors planche.
    No longer available
    Dim. 24 x 25 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #638

    Een bajonet in metalen schede.

    Une baïonnette à fourreau métallique.
    No longer available
    Dim. L:54cm
    Estimate: € 70 / 80
  • #455

    Twee verschillende handgeknoopte karpetjes, waarbij één van wol (gerepareerd) en één van wol en katoen.

    Deux tapis différents noués à la main, un en laine (réparé) et un en laine et coton.
    No longer available
    Dim. 122 x 190 & 110 x 135 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #135

    Een paar zilveren kandelaars in Lodewijk XV-stijl. Duitse keuren 835‰.

    Une paire de bougeoirs en argent de style Louis XV. Poinçons allemands 835‰.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #297
    Val Saint-Lambert

    Een vaasje van violet en kleurloos gedraaid glas. Onderaan gemerkt.

    Vase en verre torsadé violet et incolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #49
    M. Baume

    “Begijnhof.” Olieverf op doek.

    « Béguinage ». Huile sur toile.
    No longer available
    Dim. 33,5 x 24 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #153

    “Arabier te paard”. Een bronzen beeld op een marmeren voet. Barye.

    "Arabe à cheval". Une statue en bronze sur un socle en marbre. Barye.
    No longer available
    Dim. 55x 25 x 72
    Estimate: € 350 / 500
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 September 2022

Veiling van 700 loten. Tentoonstelling Vrijdag 23 & Zaterdag 24 September van 10.00u tot 17.00u.

27 September 2022 19:00
28 September 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 September 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More