Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een legerdolk. Post Wereldoorlog 2.
Een legerdolk. Post Wereldoorlog 2.

Een legerdolk. Post Wereldoorlog II.

Un poignard de l'armée. Après la Seconde Guerre mondiale.
Dim. l: 30 cm
SKU: 2505210651.
Auction day: 26 May 2021 19:00
Catalogue #651
Estimate: € 50 / 70
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #570

    Een modern bronzen beeldje op sokkel van wit en zwart marmer.

    Une statue en bronze moderne sur un socle en marbre blanc et noir.
    No longer available
    Dim. h: 34,5 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #213

    Een grote antieke blaasbalg. Met pootje zoadat hij kan gebruikt worden als salontafel.

    Un grand soufflet ancien. Avec pied pour pouvoir être utilisé comme table basse.
    No longer available
    Dim. 114 x 64 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #472

    “Clowns met varkens in een kinderwagen. Gemengde techniek op board. Draagt handtekening rechts bovenaan.

    Clowns avec des porcs dans un landau. Technique mixte à bord. Porte une signature en haut à droite.
    No longer available
    Dim. 55,5 x 46 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #147

    “Jonge vrouw met dagboek”. Een bronzen beeld met driekleurig patina.

    Jeune femme à l'agenda . Une statue en bronze à patine tricolore.
    No longer available
    Dim. h: 72 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #439
    Val Saint Lambert

    Vaas van geslepen kristal, deels blauw gekleurd in de massa. Gemerkt en nr. 84/525.

    Vase en cristal taillé, partiellement coloré en bleu dans la masse. Marqué et n ° 84/525.
    No longer available
    Dim. H. 25,5 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #530

    Een 800‰ zilveren sauskom. Duitse keuren, makersmerk van Stumpf & Sohn. 390 gram.

    Une saucière en argent de 800 ‰. Poinçons allemands, poinçon de fabricant de Stumpf & Sohn. 390 grammes.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #645

    Een halluchtertje met glazen kap in art decostijl.

    Une petite lampe de hall avec abat-jour en verre de style Art Déco.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #385

    “Schaakspelend koppel”. Een groep van meerkleurig biscuit. Vermoedelijk Italiaans. Gaaf.

    Couple jouant aux échecs . Un groupe de biscuit multicolore. Probablement italien. Intact.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #324
    Jaak Gorus

    “Liggend naakt”. Litho. Gesigneerd en genummerd 29/65.

    Nu couché . Lithographie. Signée et numérotée 29/65.
    No longer available
    Dim. 12 x 28 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #682

    Een lot van zes antieke architecturale gravures.

    Un lot de six gravures architecturales anciennes.
    No longer available
    Dim. 29 x 18,5 cm - 29 x 42 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #202
    Y. Cruyskens

    “Bouquet romantique”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en met certificaat op de verso. 1979.

    Bouquet romantique . Huile sur panneau. Signé et avec certificat au verso. 1979.
    No longer available
    Dim. 24 x 18 cm
    Estimate: € 90 / 120
  • #61
    La Rochère

    Een cameegeslepen glazen lamp met decor van tulpen. Gemerkt.

    Une lampe en verre taillé en camée décorée de tulipes. Marquée.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Mei 2021

Tentoonstelling enkel op afspraak - 21 & 22 Mei 10.00 - 17.00. Catalogus in .pdf verkrijgbaar op de downloads pagina

25 May 2021 19:00
26 May 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 May 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More