#421Een Thaise Boeddhabuste van brons.
#306Een vintage plantenstaander van zwartgelakt metaal, messing en met groen marmeren blad. Met ringen en op bokkenpootjes.
#87“Memento Mori”. Een bronzen beeld naar een werk van Carl Kaubu.
#291Een maquette van een zeiljacht.
Une maquette de voilier.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 80 / 120 -
#152“De ongelovige Thomas”. Olieverfschilderij op paneel naar Rubens. Op de achterkant: “gerestaureerd in 1961 door Bernard Janssens”.
L'Incrédule Thomas . Peinture à l'huile sur panneau d'après Rubens. Au dos: restaurée en 1961 par Bernard Janssens .No longer availableDim. 45 x 38 cmEstimate: € 180 / 240 -
#476Een zilveren munt van 20 Canadeese dollar met een ingewerkte geelgouden camee van 22 K. In originele metalen etui en doos.
#619Jan Van PuijenbroeckPeriod: 1887 - 1972“Zelfportretten”. Olieverf op paneel & Olieverf op metaal. Zonder signaturen.
Autoportraits . Huile sur panneau & Huile sur métal. Sans signatures.No longer availableDim. 16 x 13 & 17 x 13 cmEstimate: € 80 / 120 -
#502“Portret”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.
Une table en argent avec des récipients en cristal et deux cuillères. Peut-être en Autriche ou en Allemagne. 812 ‰. 590 grammes brut (avec cristal).No longer availableDim. h: 22,5 cmEstimate: € 200 / 240