Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een legerdolk. Post Wereldoorlog 2.
Een legerdolk. Post Wereldoorlog 2.

Een legerdolk. Post Wereldoorlog II.

Un poignard de l'armée. Après la Seconde Guerre mondiale.
Dim. l: 30 cm
SKU: 2505210651.
Auction day: 26 May 2021 19:00
Catalogue #651
Estimate: € 50 / 70
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #78
    Noritake, Japan

    Een paar balustervazen met een landschapsdecor in uitsparingen op lichtgroene fond. Onderaan gemerkt.

    Paire de vases balustre à décor de paysage en creux sur fond vert clair. Marqués en bas.
    No longer available
    Dim. H. 26 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #262

    Een houten wandelstok met uitschuifbare verrekijker als knop.

    Une canne en bois avec des jumelles extensibles comme bouton.
    No longer available
    Dim. l: 96 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #619
    Jan Van Puijenbroeck
    Period: 1887 - 1972

    “Zelfportretten”. Olieverf op paneel & Olieverf op metaal. Zonder signaturen.

    Autoportraits . Huile sur panneau & Huile sur métal. Sans signatures.
    No longer available
    Dim. 16 x 13 & 17 x 13 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #564

    “Hooiers”. Olieverf op paneel. Recent werk met apocriefe signatuur.

    Ramassant le foin . Huile sur panneau. Travail récent avec signature apocryphe.
    No longer available
    Dim. 13 x 17,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #361

    Een karafje met bolvormige dop en zes borrelglaasjes. Leerdam.

    Carafon au bouchon sphérique et six gouttes assorties. Leerdam.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #511

    Een gemberpot van Chinees porselein met een meerkleurig famille-rosedecor. Onderaan gemerkt.

    Un pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor famille rose multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #98

    Een uitgestoken houten Bacchus.

    Un Bacchus en bois sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 82 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #222
    Jan Anteunis
    Period: 1896 - 1973

    “Zuid-Spaans straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1973.

    Rue en Espagne du Sud . Huile sur toile. Signée et datée 1973.
    No longer available
    Dim. 65 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #197

    Een eikenhouten vierdeurskast in Franse stijl met uitgestoken paneeldeuren, geflankeerd door zuiltjes met dorische kapitelen en met twee laden in de gordel. Gemerkt. Lichte beschadiging aan het fineer van het blad van de basis achteraan.

    Armoire à quatre portes de style français en chêne avec portes à panneaux saillants, flanquée de colonnes à chapiteaux doriques et avec deux tiroirs dans la ceinture. Marquée. Léger dommage au placage du haut de la base de derrière.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 260
  • #484

    Een paar abstracte werken, pastelkrijt op papier. Dragen beide een handtekening.

    Une paire d’oeuvres abstraites, pastels sur papier. Les deux portent une signature.
    No longer available
    Dim. 57 x 38 & 58 x 49 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #444

    “Gevels 1936”. Aquarel op papier. Draagt handtekening.

    Façades 1936 . Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 24,5 x 19,5 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #360

    Een laag houten tafeltje met lade. Zuid- Indië.

    Une table basse en bois avec tiroir. Indes du Sud.
    No longer available
    Dim. 31 x 47 x 47 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Mei 2021

Tentoonstelling enkel op afspraak - 21 & 22 Mei 10.00 - 17.00. Catalogus in .pdf verkrijgbaar op de downloads pagina

25 May 2021 19:00
26 May 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 May 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More