#664Een gemouleerd stenen reliëf. Gesigneerd en gedateerd 1848 (apocrief). Met zegel achteraan.
#588Een grote bronzen hanglantaarn met bol glas.
#30Een 18 K geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie d'un diamant ancien taillé d'un poids combiné de + - 0,80 ct.No longer availableDim. 3,22 gEstimate: € 350 / 450 -
#342Een lot van drie etsen en een zeefdruk:- “Landschap” Van Paemel (7,5 x 9,5 cm)- “Manège de ferme”. R. Van Bastelaer (18 x 25,5 cm)- “De studie”. Gerard Goudaen. 30/35 (28,5 x 12 cm)- “De galerij”. (39 x 26 cm)
Un lot de trois gravures et une sérigraphie: - Paysage Van Paemel (7,5 x 9,5 cm) - Manège de ferme . R. Van Bastelaer (18 x 25, 5 cm) - L'étude. Gerard Goudaen. 30/35 (28,5 x 12 cm) - La galerie. (39 x 26 cm)No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#234Een butlerspiegel met verguld houten lijst.
#160Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en amethisten met een gezamenlijk gewicht van +- 4 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 1 ct. Et d'améthystes d'un poids combiné de + - 4 ct.No longer availableDim. 8,59 gEstimate: € 1450 / 1550 -
#58Een aardewerken vaas met meerkleurig geglazuurd decor van een pauw.
#296Een zwartgelakt naaitafeltje met wortelnootfineer op het blad en met spiegel aan de binnenkant.
Une table à coudre laquée noire avec placage de ronce de noyer sur le dessus et miroir à l'intérieur.No longer availableDim. 51 x 37 cmEstimate: € 60 / 100 -
Un billet de loterie, composé de deux petits bougeoirs en argent, Londres, 1921, une cloche de table avec poignée en argent sterling et un porte-toast plaqué argent Mappin & Webb.No longer availableDim. h: 14,5 & 12 cmEstimate: € 160 / 180