Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een legerdolk. Post Wereldoorlog 2.
Een legerdolk. Post Wereldoorlog 2.

Een legerdolk. Post Wereldoorlog II.

Un poignard de l'armée. Après la Seconde Guerre mondiale.
Dim. l: 30 cm
SKU: 2505210651.
Auction day: 26 May 2021 19:00
Catalogue #651
Estimate: € 50 / 70
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #52
    Guillaume Couckelberghe

    “Stilleven”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    Nature morte . Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 15 x 19,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #324
    Jaak Gorus

    “Liggend naakt”. Litho. Gesigneerd en genummerd 29/65.

    Nu couché . Lithographie. Signée et numérotée 29/65.
    No longer available
    Dim. 12 x 28 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #349

    Een lot van zes verschillende wandelstokken in gedreven koperen paraplubak.

    Un lot de six cannes différentes dans un porte-parapluie en laiton repoussé.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm (bak)
    Estimate: € 40 / 60
  • #612
    W. Van Ryswyck

    “Hert in de natuur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1888.

    Cerf dans la nature . Huile sur panneau. Signé et daté 1888.
    No longer available
    Dim. 13 x 21,5 cm
    Estimate: € 70 / 80
  • #17

    Een juwelenkistje van meerkleurig porselein in de vorm van een hondje op kussen. Onderaan gemerkt.

    Une boîte à bijoux en porcelaine multicolore en forme de chien sur un oreiller. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #281

    Een art deco schouwpendule van zwart marmer en onyx, versierd met een zamakken olifant.

    Une cheminée Art Déco en marbre noir et onyx, décorée d'un éléphant en zamak.
    No longer available
    Dim. L. 63 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #1

    Een papegaai van meerkleurig Parijs’ porselein. Gemerkt.

    Un perroquet en porcelaine de Paris multicolore. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #590

    Een met een patrijspoort opgebouwde messingen buitenlamp met smeedijzeren muurbevestiging.

    Une lampe extérieure en laiton avec un hublot et un support mural en fer forgé.
    No longer available
    Dim. h: 73 cm; Ø:38 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #682

    Een lot van zes antieke architecturale gravures.

    Un lot de six gravures architecturales anciennes.
    No longer available
    Dim. 29 x 18,5 cm - 29 x 42 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #73
    Jordan Sheffield collection

    Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal met houten handvatten. Tijdperk art deco. Met bijgevoegd dienblad. Met stofhoezen.

    Un service à café et à thé quatre pièces en métal argenté avec poignées en bois. Epoque Art Déco. Avec plateau attaché. Avec cache-poussière.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #446
    Etablissements Jean Gauthier “ EJG”

    Een Franse Art Deco luchter met roze glazen kelken in een bronzen frame, versierd met floraal decor. Gemerkt EJG 1095 France.

    Lustre Art Déco français avec calices en verre rose dans un cadre en bronze, décoré de décor floral. Marqué EJG 1095 France.
    No longer available
    Dim. h: 85 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #424
    Renaat Meris (?)

    “Aankondiging van de winter” Gravure. Gesigneerd en genummerd 7/15 buiten de plaat.

    Annonce d'hiver Gravure. Signée et numérotée 7/15 hors planche.
    No longer available
    Dim. 27 x 38 cm
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Mei 2021

Tentoonstelling enkel op afspraak - 21 & 22 Mei 10.00 - 17.00. Catalogus in .pdf verkrijgbaar op de downloads pagina

25 May 2021 19:00
26 May 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 May 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More