#696Een reeks van vier witgepatineerde armstoelen in Lodewijk XVI-stijl.
#606Een rustiek tafeltje met een lade.
#614“Kalaga”. Een Birmaans borduurwerk. Achter glas.
#375“Kaartspelers”. Een groep van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
#314Gustaaf-Christiaan De BruynePeriod: 1914-19812 gravures, beide gesigneerd buiten de plaat en met droogstempel:- “Melkmeisje”. (12,5 x 9,5 cm)- “Poort naar Antwerpen”. (21 x 16,5 cm).
2 gravures, toutes deux signées à l'extérieur de la planche et en relief: - Laitière . (12,5 x 9,5 cm) - Porte d'Anvers . (21 x 16,5 cm))No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#412“Zittend naakt”. Blauwe krijttekening. Gesigneerd.
Nu assis . Dessin à la craie bleue. Signé.No longer availableDim. 33 x 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#82O.L.Vrouw van eeuwige bijstand. Een devotieplaat achter glas. Kleine letsels.
#605Een verguld messingen luchter, versier met strikken en bladeren en met zeven glazen kappen.
#349Een lot van zes verschillende wandelstokken in gedreven koperen paraplubak.
#335Een 9 K geelgouden ring met initialen MM.
#7Een lot aardewerk, bestaande uit twee schotels en een vaas in Iznikstijl.
Un lot de poterie composé de deux plats et d'un vase de style Iznik.No longer availableDim. Ø: 32 cm h: 25 cmEstimate: € 30 / 40