Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
M. Hottot

Een lente- en een herfstlandschap. Olieverf op karton. Gesigneerd.

Paysage de printemps et paysage d’automne. Huile sur carton. Signés.
Dim. 40 x 53 cm
SKU: 2602190862.
Categories: Papier, Schilderij.
Auction day: 27 February 2019 19:00
Catalogue #862
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #264
    Stephan Gorus
    Period: 1913 - 2012

    “Staand naakt”. Een sanguinetekening op papier. Gesigneerd.

    ”Nu debout”. Une sanguine par Stephan Gorus.
    No longer available
    Dim. 56 x 26 cm
    Estimate: € 65 / 80
  • #864

    “Vijver met berken”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.

    “Etang aux bouleaux”. Huile sur toile. Signée illisiblement.
    No longer available
    Dim. 47 x 55 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #859
    S. Meusel

    “Jongen met hond”. Olieverf op paneel. Gemonogrameerd.

    “Garçon et son chien”. Huile sur panneau. Monogrammé.
    No longer available
    Dim. 40 x 56 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #274
    Bernard De Bruyn

    “Kempische Hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Ferme en Campine”. Huile sur toile. Signée Bernard De Bruyn.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #629
    Victor Marais-Milton
    Period: 1872 - 1948

    “Lezende kardinaal”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechts onderaan.

    ”Cardinal, lecture”. Huile sur toile. Signature en bas à droite.
    No longer available
    Dim. 46 x 38
    Estimate: € 1000 / 1300
  • #692
    René Morren
    Period: 1868 - 1941

    “Visser aan de dorpsrand”. Gouache op papier. Gesigneerd.

    “Pêcheur à la ligne au bord d’un village”. Gouache sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 30 x 28 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #182
    Pierre Joseph Dierckx

    “Vader en zoon in het weefatelier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Père et fils dans un atelier de tissage”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 73 cm
    Estimate: € 420 / 480
  • #624
    Louis Van Kuyck
    Period: 1821 - 1871

    “Scène in de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Scène dans l’étable”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 30 x 35 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #759
    Van Dalen

    “Stadszicht met de Grootbrug te Mechelen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Vue sur la ville de Malines et le pont Grootbrug”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #689

    Een fragment van een romantisch landschap. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.

    Un fragment d’un paysage romantique. Huile sur panneau. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 32 x 26 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #679

    “Mannenportret”. Olieverf op board. Zonder signatuur. Omstreeks 1900.

    ”Portrait d’homme”. Huile sur carton. Sans signature. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. 19 x 17 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #174

    “Landschap”. Aquarel op papier. Gedateerd 1868.

    ”Paysage”. Une aquarelle. Datée 1868.
    No longer available
    Dim. 50 x65 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #232
    Walter Teunink

    “Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Vase à fleurs”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 70 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #184
    Henri Van Melle

    “Moeder met kinderen in rustiek interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd Ekeren 1906.

    ”Mère et enfants et intérieur rustique”. Huile sur toile. Signée et datée Ekeren 1906.
    No longer available
    Dim. 70 x 60 cm
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #632
    Louis Gallait
    Period: 1810 - 1887

    “Zittende man op een bed met figuren in de deuropening. Gemengde techniek op papier. Gemonogrammeerd. Op te frissen.

    ”Homme assis sur un lit et figures dans l’entre-porte”. Techniques mixtes sur papier. Porte un monogramme. A rafraîchir.
    No longer available
    Dim. 23 x 15 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #754
    Georges Steel
    Period: 1923 - 2010

    “Meisjesportret”. Olieverf op schildersboard. Gesigneerd en gedateerd 1979.

    ”Portrait de fille”. Huile sur carton de peintre. Signé et daté 1979.
    No longer available
    Dim. 32 x 30 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #749

    “Gestrand zeilschip”. Een grisailletekening op papier. Zonder signatuur.

    ”Voilier échoué”. Un dessin grisaille sur papier. Sans signature.
    No longer available
    Dim. 25 x 34 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #224
    Georges Steel

    “Paar rustende jongens”. Olieverf op doek, Gesigneerd en gedateerd 1983.

    ”Paire de garçons au repos”. Huile sur toile. Signée Georges Steel, datée 1983.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 220 / 300
  • #854
    Fre Steeman

    “Trekpaarden” & “Bedrijvigheid aan de kade”. Resp. Olieverf en aquarel op papier. Allebei gesigneerd.

    “Chevaux de trait” et “Travail à la rade”. Respectivement huile et aquarelle sur papier. Tout les deux signés.
    No longer available
    Dim. 20 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #602
    Felix De Boeck

    “Moederschap”. Een Potloodtekening, gemonogrammeerd en gedateerd 25 september.

    ”Maternité”. Un dessin au crayon, monogrammé ‘F’ pour Felix De Boeck et daté 25 septembre.
    No longer available
    Dim. 34 x 26 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #619
    Chetan

    “Gebed voor beterschap”. Olieverf opdoek. Gesigneerd. Zuid-Indisch werk.

    ”Prière pour prompt rétablissement”. Huile sur toile. Signée. Travail sud-Indien.
    No longer available
    Dim. 90 x 117 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #849
    louis Belen

    “Matin. Rue du Billard - Molenbeek”. Olieverf op board.

    ”Matin. Rue du Billard - Molenbeek”. Huile sur carton.
    No longer available
    Dim. 30 x 27 ccm
    Estimate: € 60 / 100
  • #852

    “Kerkje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Petite église”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 17 x 23 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #717

    “Studie van knoppen en bloemen”. Houtskool op papier. Gesigneerd Van der Kam (?)

    “Etude de boutons et de fleurs”. Fusain sur papier. Signé Vander Kam (?).
    No longer available
    Dim. 58 x 41 cm
    Estimate: € 40 / 50

Other lots in this auction

  • #723

    Twee opengewerkte bronzen wandspiegeltjes, waarvan één met twee lichtarmen.

    Deux petits miroirs en bronze ajouré, dont deux à deux bras.
    No longer available
    Dim. 47 x 32 & 43 x 21 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #333
    Fontinelle

    “Twee honden”. Een groep van wit crackleware. Gesigneerd.

    ”Deux chiens”. Un groupe en crackleware blanc. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 23,5 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #886

    “O.-L.-Vrouw van Vlaanderen”. Gipsen beeld op gebeeldhouwde en vergulde sokkel in rococostijl.

    ”Notre Dame des Flandres”. Une statue en plâtre sculpté et socle doré style Rococo.
    No longer available
    Dim. H. 65 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #132

    Een dames- en een herenportret. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1960. Naar foto’s van het begin van de XXe eeuw.

    Un portrait de dame et un portrait d’homme. Huile sur toile. Signée et datée 1960. D’après des photographies du début XXème siècle.
    No longer available
    Dim. 65 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #567

    “Vogels en pioenen”. Een groep van gesculpteerd speksteen. Chinees werk. Met houten sokkel.

    ”Oiseaux et pivoines”. Un groupe en pierre de lard sculpté. Travail chinois, socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 9,5 + 21 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #668

    Twee oude trommelpistolen. Omstreeks 1900.

    Deux revolvers de poche anciens. Vers 1900.
    No longer available
    Estimate: € 70 / 80
  • #455

    Een armstoeltje van gebeeldhouwd notenhout in Lodewijk XV-stijl, bekleed met naaldwerk.

    Un fauteuil en noyer sculpté, style Louis XV, revêtement de tapisserie.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 30
  • #388
    Voightländer

    Een oude fotocamera met vijf lenzen van Voigtländer en drie anderen. Eveneens een flash en lichtmeter.

    Une caméra ancienne et cinq lentilles de Voigtländer et trois autres. Egalement avec un flash et mesureur de lumière.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #234

    “Neerhofscène”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Scène de basse-cour”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 46 x 61 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #750

    Elegante gefineerde ovale salontafel van gefineerd notenhout. Vierstammige centrale poot. Tijdperk Edward VII.

    Une table de salon ovale en bois de placage. pied central à quatre pattes. période Édouard VII.
    No longer available
    Dim. H. 76,5 x 78 x 62 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #674
    Jozef Mous

    “Natiepaarden.” Een paar inkttekeningen op papier. Gesigneerd.

    ”Chevaux des Nations”. Une paire de dessins, encre sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. ± 27,5 x 36 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #18

    Een kazuifel.

    Une chasuble.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Februari 2019

De veiling is volledig - 900 loten. Eerste dag 1 - 450 - tweede dag 451 - 900! Downloads in .pdf en .xlsx verkrijgbaar op de downloads pagina.

26 February 2019 19:00
27 February 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 February 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More