Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lezend aapje van bruingepatineerd brons.

Een lezend aapje van bruingepatineerd brons.

Petit singe savant en bronze à patine brune.
Dim. h: 19 cm
SKU: 0202160671.
Category: Brons.
Auction day: 3 February 2016 19:00
Catalogue #671
Estimate: € 30 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #440
    Rochas pour Homme

    Een vaporisator eau de toilette van 100 ml en een body gel en deodorant in een reistas.

    Vaporisateur eau de toilette de 100 ml et un body gel et déodorant dans un étui de voyage.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #223

    “Reine des pres”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een arduinen sokkel naar Aug. Moreau.

    “Reine des prés”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille. D’après Auguste Moreau.
    No longer available
    Dim. h: 66 cm
    Estimate: € 300 / 350
  • #750
    Jean Paul Gaultier

    Een vaporisator eau de toilette van 100 ml en een geparfumeerde bad gel in speciale verpakking van 150 ml.

    Vaporisateur d’eau de toilette de 100 ml et un gel de bain parfumé dans un emballage spéciale de 150 ml.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 12
  • #670
    Givenchy Amarige

    Een vaporisator van eau de toilette 50 ml en silk body veil 200 ml.

    Vaporisateur d’eau de toilette de 50 ml et “silk body veil” de 200 ml.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #590
    Ester Lauder

    Een eau de parfum, beyond paradise in speciale verpakking van 150 ml.

    Eau de parfum “beyond paradise” dans un emballage spécial de 150 ml.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #550
    Hermés Calèche

    Een vaporisator lichaamsolie van 100 ml.

    Vaporisateur à l’huile corporelle de 100 ml.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #642

    “De onbekwame fagotspeler”. Een bronzen buste op een sokkel van wit marmer. Naar een werk van Messerschmidt.

    “Le joueur de basson sous-doué”. Buste en bronze sur socle en marbre blanc. D’après Messerschmidt.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 580 / 640
  • #823

    Een luchter van verguld brons in eclectische stijl met zes lichtpunten en glazen kapjes.

    Lustre en bronze doré de style éclectique à six lumières et aux abat-jour en verre.
    No longer available
    Dim. L 124 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #420
    Rochas

    Een kennismaking doos met vijf verschillende eau de parfums.

    Boîte d’introduction contenant cinq eaux de parfum différentes.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 60
  • #520
    Ungaro

    Een eau de parfum van 125 ml.

    Eau de parfum de 125 ml.
    No longer available
    Estimate: € 70 / 120
  • #435
    Loris Azzaro

    “Oh la la”. Een vaporisator eau de parfum van 50 ml en een gel parfum.

    “Oh la la”. Un vaporisateur à eau de parfum de 50 ml et un gel parfumé.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #690
    Cacharel

    “Anaïs Anaïs”. Een eau de toilette van 50 ml en een geparfumeerde melk van 100 ml in een Kerstfeest verpakking.

    “Anaïs Anaïs”. Une eau de toilette de 50 ml et un lait parfumé de 100 ml dans un paquet de Noël.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #700
    Cacharel Amor pour Homme

    Een vaporisator eau de toilette van 125 ml en een gel douche van 200 ml in speciale verpakking.

    Vaporisateur d’eau de toilette de 125 ml et un gel douche de 200 ml dans un emballage spécial.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #632

    Een paardenhoofd van donkergepatineerd brons.

    Tête de cheval en bronze à patine foncée.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 65à / 700
  • #228

    “Meisje bij de waterput”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een arduinen sokkel. Naar een werk van Henri Plé.

    “Fille à côté d’un puits à eau”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille. D’après Henri Plé.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #760
    Ted Lapidus, Léonard & Courrèges in blue

    Drie vaporisators eau de toilette van 100, 50 en 30 ml.

    Trois vaporisateurs d’eau de toilette de 100, 50 et 30 ml.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #430
    Chanel No 5

    Drie vaporisators eau de toilette van drie maal 15 ml.

    Trois vaporisateurs d’eau de toilette de trois fois 15 ml.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 150
  • #630
    Rochas

    Een eau de parfum van 50 ml en van geparfumeerd poeder van 100 g.

    Eau de parfum de 50 ml et une poudre parfumée de 100 g.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 150
  • #500
    Guerlain

    Een geparfumeerde lichaamscrème en olie van telkens 200 ml, en zeep alles samen in een cadeauverpakking.

    Crème corporelle parfumée et huile, chaque fois 200 ml, ainsi qu’un savon. Emballage cadeau.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 250
  • #227

    “Nimfen en een sater”. Een groep van donkergepatineerd brons op een voetstuk van arduin. Naar een werk van Clodion.

    “Nymphes et un satyre”. Groupe en bronze à patine foncée sur socle en pierre de taille. D’après Clodion.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #800
    Vanderbilt

    Drie vaporisators eau de toilette en een geparfumeerde poeder.

    Trois vaporisateurs d’eau de toilette et une poudre parfumée.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #730
    Givenchy III en Organza

    Parfum in speciale verpakking 30 ml, eau de toilette van 60 ml en silk body veil 200 ml.

    Parfum dans un emballage spécial de 30 ml, eau de toilette de 60 ml et “silk body veil” de 200 ml.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #610
    Guy Laroche

    “Fidji”. Een vaporisator eau de toilette van 50 ml en zeep in een schelp. In een cadeauverpakking.

    “Fidji”. Vaporisateur d’eau de toilette de 50 ml et un savon dans une coquille. Emballage cadeau.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #740
    4711 Eau de Cologne

    Drie verschillende verpakkingen van eau de Cologne, één in originele verpakking en één spray van 200, 100, en 150 ml.

    Trois emballages différents d’eau de Cologne, un dans l’emballage d’origine et un spray. 200, 100 et 150 ml.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150

Other lots in this auction

  • #501

    Een gemberpot van Chinees porselein met een famillie rose decor met vier cartouches op de buik.

    Pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor famille rose dans quatre cartouches sur la panse.
    No longer available
    Dim. H 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #212
    Tabriz

    Prachtig Perzisch tapijt van wol. Zeer fijn handgeknoopt. Boord met herati, centraal een ruitvormig medaillon omgeven door een bloemenveld.

    Excellent tapis persan en laine. Très finement noué à la main. Bordure hérati, centre au médaillon en losange entouré d’un champs de fleurs.
    No longer available
    Dim. 398 x 299 cm
    Estimate: € 1800 / 2400
  • #527

    Een vaas van Chinees porselein met vooraan een meerkleurig floraal decor met paradijsvogels en achteraan een gedicht. Onderaan gemerkt.

    Vase en porcelaine de Chine. Le devant décoré de fleurs et d’oiseaux du paradis, l’arrière présentant un poème. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. H 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #687

    Een miniatuur samoeraihelm op houten staander.

    Casque de samouraï miniature sur socle en bois tourné.
    No longer available
    Dim. H 33 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #246

    Een eikenhouten sideboard in Engelse stijl met drie laden en messingen trekkers. XIXe eeuw.

    Dressoir en chêne de style anglais ouvrant à trois tiroirs aux poignées en laiton. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 172 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #505

    Tien diverse Chinese propagandistische posters uit de jaren zeventig: 1975 - 8027-6014, “De Steenkapster”. 1974 - 8171-893, “Great struggle against crooked valleys and rivers”. 8071-164 “Overvloed”. 86-690, “I love Peking’s Tien An Men”. 86-620, “Representatives of brother nationalities visit a textile machinery plant”. 1974 - 8171-866, “Tractor”. 86-654, “Wegenwerkers”. 86-680, “Karabijnschieten”. 1976 - 8015-1567, “Young eagles on Mount Swallow”. “Grote werken” (zonder nummer).(..)

    Dix différentes affiches propagandistes chinoise des années 70: 1975 - 8027-6014, “La tailleuse de pierre”. 1974 - 8171-893, “Great struggle against crooked valleys and rivers”. 8071-164 “Abondance”. 86-690, “I love Peking’s Tien An Men”. 86-620, “Representatives of brother nationalities visit a textile machinery plant”. 1974 - 8171-866, “Tractor”. 86-654, “Travaux routiers”. 86-680, “Tir à la carabine”. 1976 - 8015-1567, “Young eagles on Mount Swallow”. “Grands travaux”.(..)
    No longer available
    Estimate: € 150 / 250
  • #468
    Hergé

    “De guitenstreken van Kwik en Flupke”. Reeks 1 t/m 7.

    “De guitenstreken van Kwik en Flupke”. Série 1 à 7.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 50
  • #97
    Noritake

    En tête-à-tête van meerkleurig en verguld porselein, versierd met een bloemendecor. Onderaan gemerkt.

    Tête-à-tête en porcelaine polychrome et dorée décorée de fleurs. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #94
    W. Courtens

    “Vissersboot”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Bateau de pêche”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #483

    Een servies voor vier personen van blauw en wit aardewerk met een Chinees decor naar een ontwerp van William Adams.

    Service à thé pour quatre personnes en faïence bleue et blanche à décor à la chinoise d’après William Adams.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #139

    “Zicht op Damme”. Ets. Gesigneerd, gedateerd 1957 en met opdracht buiten de plaat.

    “Vue de Damme”. Eau-forte. Signée, datée 1957 et avec dédicace hors planche.
    No longer available
    Dim. 29 x 40 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #116

    Een breakfrontbibliotheek van mahoniehoutfineer met twee maal drie deuren. Afgeronde hoeken. Tijdperk Victoria.

    Bibliothèque en acajou au corps avancé. Trois portes vitrées, trois portes pleines. Coins arrondis. Epoque Victoria.
    No longer available
    Dim. 210 x 198 x 55 cm
    Estimate: € 400 / 600
View all auction items ›

Veiling van 2 & 3 februari 2016

Deze veiling is volledig - 845 loten.

2 February 2016 19:00
3 February 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 3 February 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More