#573Leontine CraaneEen donkerbruine beer. Genummerd 22.
#583SchildpadEen meisjespop. Genummerd 64.
#171Een miniatuur met een romantische scène op ivoor in benen lijstje..
#547Een ijzeren poppenwagen met daarin een meisjespop met slaapogen.
#663Twee diverse vintage handtassen.
Deux sacs à main différents. Vintage.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#578Leontine CraaneEen lichtbruine beer. Genummerd 19.
#697Een lot van elf hoeden van divers bont. We voegen er een sjaaltje aan toe.
Lot de onze chapeaux en fourrure. Nous ajoutons un châle.No longer availableEstimate: € 120 / 200
“Fillette debout sur une chaise”. Sculpture en bronze à patine brune foncée. D’après un oeuvre de Juan Clara.No longer availableDim. H 44 cmEstimate: € 40 / 60 -
#56HamadanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#374Roger Hebbelinck“Stadszicht”. Kleurenets. Gesigneerd en genummerd 192/350 buiten de plaat.
“Vue de ville”. Eau forte en couleurs. Signée et numérotée 192/350 hors planche.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 50 / 100 -
#344“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Niet gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur panneau. Non signé.No longer availableDim. 50 x 58 cmEstimate: € 40 / 60 -
#727“Red Star Line Antwerpen 1873 - 1934”. Ed. Davidsfonds. Leuven, 2013.
#504“Provençaals havenzicht”. Olieverf op papier. Onduidelijk gesigneerd.
“Port provençal”. Huile sur papier. Illisiblement signé.No longer availableDim. 45 x 50 cmEstimate: € 20 / 40 -
#465Francesco Smalto“Montana en Molto”. Drie vaporisators eau de toilette van 100, 75 en 50 ml voor mannen.
“Montana et Molto”. trois vaporisateur d’eau de toilette de 100, 75 et 50 ml. Pour homme.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#405Een antiek handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
#99G. Bogaert“Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1934. Schade.
“Nature morte aux roses et fruits”. Huile sur toile. Signée et datée 1934. Dégâts.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 60 / 100