Similar lots by type
-
#663
Twee diverse vintage handtassen.
Deux sacs à main différents. Vintage.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#697
Een lot van elf hoeden van divers bont. We voegen er een sjaaltje aan toe.
Lot de onze chapeaux en fourrure. Nous ajoutons un châle.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#171
Een miniatuur met een romantische scène op ivoor in benen lijstje..
“L’amant”. Miniature romantique sur ivoire. Cadre en os. XIXe siècle.No longer availableDim. 10 x 8 cmEstimate: € 100/120 -
#547
Een ijzeren poppenwagen met daarin een meisjespop met slaapogen.
Charrette à poupées en fer et une poupée aux yeux dormeurs.No longer availableDim. L: 60 cmEstimate: € 60/100 -
#573Leontine Craane
Een donkerbruine beer. Genummerd 22.
Ours en peluche brune foncée. Numéro 22.No longer availableDim. L: 40 cmEstimate: € 30/40 -
#583Schildpad
Een meisjespop. Genummerd 64.
Poupée féminine. Numéro 64.No longer availableDim. L: 65 cmEstimate: € 20/30 -
#578Leontine Craane
Een lichtbruine beer. Genummerd 19.
Ours en peluche brune claire. Numéro 19.No longer availableDim. L: 40 cmEstimate: € 30/40
Other lots in this auction
-
#720Morabito Classique
Een vaporisator parfum de toilette van 25 ml en een deodorant parfumé van 150 ml in originele verpakking.
Vaporisateur de parfum de toilette de 25 ml et un déodorant parfumé de 150 ml dans sont emballage d’orugine.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#719Jules De Cort
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100/150 -
#551Victoria
Een tête-à-tête op dienblad van meerkleurig porselein in empirestijl. Onderaan gemerkt.
Tête-à-tête et plateau en porcelaine polychrome de style Empire. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#465Francesco Smalto
“Montana en Molto”. Drie vaporisators eau de toilette van 100, 75 en 50 ml voor mannen.
“Montana et Molto”. trois vaporisateur d’eau de toilette de 100, 75 et 50 ml. Pour homme.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#617
Een indrukwekkende theepot van monochroom wit biscuit, versierd met bloemenranken en plantjes. In een presenteervitrine.
Théière impressionnante en biscuit monochrome blanc décoré de branches fleuries et de végétation. Dans une vitrine de présentation.No longer availableDim. 36 x 50 x 33 cmEstimate: € 500/600 -
#361
Een gedeeltelijk glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit twaalf champagnecoupes, elf rode wijnglazen, elf aperitiefglazen en twaalf borrelglaasjes. We voegen er twaalf groene glazen van hetzelfde model aan toe. Vermoedelijk Val St. Lambert.
Partie de service de verres en cristal taillé incolore comprenant douze coupes à champagne, onze verres à vin rouge, onze verres à apéritif et douze gouttes. Nous ajoutons douze verres verts du même type. Probablement Val St-Lambert.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#176
Een eikenhouten tweedeursbuffet. XIXe eeuw.
Buffet à deux portes en chêne. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#692Albert Servaes
“St Cecilia”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1949.
“Ste Cécile”. Pastel sur papier. Signé et daté 1949.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#796
Een paar stoelen van getorst eikenhout in renaissancestijl met poten in H-verbinding.
Paire de chaises en chêne torsadé de style renaissance. Pieds à entretoise en H.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#483
Een servies voor vier personen van blauw en wit aardewerk met een Chinees decor naar een ontwerp van William Adams.
Service à thé pour quatre personnes en faïence bleue et blanche à décor à la chinoise d’après William Adams.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#304Albert CaulletPeriod: 1875 - 1950
“De kunstschilder”. Houtskool en pastel op papier. Gesigneerd.
“Le peintre”. Fusain et pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 68 x 48 cmEstimate: € 200/300 -
#393
Een bureauset van verguld zilver in etui bestaande uit een pen en een briefopener. We voegen er een handspiegel aan toe.
Garniture de bureau en vermeil. Dans un étui et comprenant une plume et un coupe-papier. Nous ajoutons un miroir à main.No longer availableEstimate: € 30/50