Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lichtbak met glas in lood raam voorstellend Antwerpen met kathedraal.

Een lichtbak met glas in lood raam voorstellend Antwerpen met kathedraal.

Un vitrail avec lumière représentant Anvers et cathédrale.
Dim. 74 x 31 cm
SKU: 2901190823.
Category: varia.
Auction day: 30 January 2019 19:00
Catalogue #823
Estimate: € 45 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #859

    Een lot van twee ‘vintage’ reiskoffers.

    Un lot de deux bagages de voyage vintage.
    No longer available
    Dim. l: 52 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #833

    Drie stuks Oosters houtsnijwerk.

    Trois gravures sur bois d’Orient.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 45
  • #792

    Een model van de Eiffeltoren, bestaande uit drie delen van metaaldraad en versierd met doorschijnende kraaltjes van kunststof.

    Un modèle de la tour Eiffel en trois parties et en fil de fer et perles en plastique.
    No longer available
    Dim. h: 129 cm
    Estimate: € 85 / 100
  • #864

    Vier diverse Oosterse metalen beeldjes.

    Quatre statues d’Orient en métal.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #779

    Een Afrikaans Dan masker.

    Un masque Dan africain.
    No longer available
    Dim. l: 44 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #819

    Een zilvergepatineerd wijnflessenrek in de vorm van geweitakken.

    Un porte-bouteilles en forme de bois en métal à patine argentée.
    No longer available
    Dim. h: 85 cm
    Estimate: € 85 / 100
  • #808

    Twee Kameroenese Fang maskers.

    Deux masques Fang du Cameroun.
    No longer available
    Dim. l: 62 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #87

    Een oud paardenjuk en enkele oude werktuigen.

    Un joug ancien, avec usures, et quelques outils anciens.
    No longer available
    Dim. l: 86 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #569

    “Rijstvelden.” Aquarel op papier. Draagt handtekening L. Eland.

    ”Rizières”. Aquarelle sur papier. Porte la signature: L.
    No longer available
    Dim. 27 x 40 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #338
    Christofle, Paris

    Een visbestek van verzilverd metaal. Twaalf vorken en twaalf messen. Gemerkt en in oorspronkelijke etui.

    Un couvert à poisson pour douze personnes en métal argenté. Marque et dans étui d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #497

    “De vier gezichten.” Chinees bronzen hoofd.

    ”Les quatre visages”. Une tête en bronze chinoise.
    No longer available
    Dim. h 15 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #4
    Felix Timmermans

    ‘Omnibus’, Van Kampen & zoon N.V. Amsterdam 1961. Tweede druk. Bevat o.a. ‘pallieter’ en ‘Het kindeken Jezus in Vlaanderen.’

    ”Omnibus”. van Kampen & zoon. N.V. Amsterdam 1961. Seconde édition. Avec entre-autres “Pallieter” et “Het kindeken Jezus in Vlaanderen”.
    No longer available
    Estimate: € 24 / 28
  • #84
    De Vos

    “Stilleven met appelschaal en tinnen kan”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Nature morte, coupe à pommes et verseuse en étain”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #126

    Een XVIIIe eeuwse eikenhouten dekenkist.

    Un coffre à couvertures en chêne, XVIIIième siècle.
    No longer available
    Dim. 61 x 118 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #72
    Bernard Charroy

    “Naakt”. Litho. Gesigneerd en genummerd E.A. 3/15 buiten de plaat.

    ”Nu”. Une lithographie. Signée et numérotée E.A. 3/15 hors planche.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #215

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,55 ct. en een Colombiaanse smaragd van ± 2,20 ct.

    Une bague en or blanc sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,55 ct et une émeraude de Colombie de +- 2,20 ct.
    No longer available
    Dim. 6,40 g
    Estimate: € 2000 / 2200
  • #770
    Boch Frères Keramis

    Een bolle vaas van aardewerk met bruin en verguld glazuur en met een meerkleurig bloemendecor in de fries. Onderaan gemerkt. Decor No. 2919. Haarscheur.

    Un vase sphérique en faïence à glaçure brune et dorée et décor floral dans une frise. Marque sous la base. Décor N° 2919. Un cheveux.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #455

    Een kom van blauw en wit Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt.

    Un bol en faïence bleue et blanche de Delft. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 28 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #893

    Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Niet gemerkt. Enkele kleine schilfers aan de ribben.

    Un vase en cristal taillé incolore. Pas de marque. Quelques dégâts aux côtes.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #419

    Zes verschillende kopjes en drie schoteltjes van Capucineporselein met blauw-witte decors binnenin. XVIIIe en XIXe eeuw. Eén schoteltje Europees. (met schilfer).

    Six tasses différentes et trois sous-tasses en porcelaine Capucine, décor bleu et blanc à l’intérieur. Une soucoupe européenne avec un éclat.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling 29 & 30 Januari 2019

De veiling is volledig - 900 loten The catalogus is te downloaden in .pdf en .xls
Kleine verandering aan de dagindeling: We gaan de 1ste dag tot 450! en de 2de tot 900!

29 January 2019 19:00
30 January 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 January 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More