#184Frans Van Roie“Interieur van de Begijnhofkerk te Lier”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd.
”Intérieur du béguinage à Lier”. Huile sur toile. Signature au dos.No longer availableDim. 70 x 55 cmEstimate: € 80 / 120 -
#702“Man met vogel”. Tekening op papier. Gemonogrameerd ‘Plf’ en gedateerd ‘92.
”Homme et oiseau”. Dessin sur papier. Monogramme ‘Plf’ et daté ‘92.No longer availableDim. 49 x 44 cmEstimate: € 50 / 80 -
#401Royal BochEen zittende beer van monochroom wit aardewerk naar ontwerp van Rik Delrue. Gemerkt.
Un ours assis en faïence blanche monochrome d’après une oeuvre par Rik Delrue.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 30 / 35 -
#378Een gepolychromeerde houten hangconsole.
Une console à suspendre en bois polychrome.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#27“Sport trainer”. Oud speelgoed in de originele doos.
#697Een rond tafeltje in art decostijl met notenhoutfineer.
Une petite table ronde en bois de placage style Art Déco.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 200 / 240 -
#383Een lot van 9 boeken met betrekking tot architectuur en tuinarchitectuur.
#745Een 18 karaats wit en gouden Victoriaanse ring bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Bague victorienne en or jaune et blanc 18 ct sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 4,61 gEstimate: € 350 / 450 -
#564Gaston Bertrand“Stoomschip”. Gemengde techniek. Gesigneerd en gedateerd.
”Bateau à vapeur”. Techniques mixtes. Signée et datée.No longer availableDim. 40 x 41 cmEstimate: € 80 / 100 -
#355Pierre BalmainEen vergulde horloge in originele doos en certificaat.
#674“Composotie”. Een achterglasschildering. Gesigneerd.
”Composition”. Une peinture sous verre. Signée.No longer availableDim. 33 x 47 cmEstimate: € 80 / 120 -
#358Een lot van vier vazen en een coupe van blauw glas.
Un lot de quatre vases et une coupe en verre bleue.No longer availableDim. h: 9 - 30 cmEstimate: € 50 / 80