#217Louis Figuier. “Les Merveilles de la Science”. 4 delen. Ed. Furne, Jouvet & Cie, Paris, 1867-1870. In-4°, mooie staat. Talrijke afbeeldingen in de tekst.
Louis Figuier. “Les Merveilles de la Science”. 4 vol. Ed. Furne, Jouvet & Cie, Paris, 1867-1870. In-4°, bon état. Nombreuses illustrations dans le texte.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#585“Vrouw met harp”. Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met een camee.
“Harpiste”. Pendentif en or jaune 18 ct serti d’un camée.No longer availableDim. 7,60 gEstimate: € 250 / 350 -
#132Van Destrée (?)“Plattelandszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue campagnarde”. Huile sur toile. Signée.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#732Collignon“Compositie”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Composition”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 38 x 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#606Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#665Een ivoren slavenarmband.
#96Een peper en zoutvaatje van sterling zilver. Gemerkt.
#580Een 18 karaats geel gouden broche bezet met een camee.
Broche en or jaune 18 ct sertie d’un camée.No longer availableDim. 13,30 gEstimate: € 200 / 300 -
#442Een staande lampenvoet van gesculpteerd eikenhout.
Un pied de lampe en chêne sculpté.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#334Wim Hoogstraten“Art in sport - Waterpolo”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 38/250 buiten de plaat. Glas gebarsten.
”Art in sport - Waterpolo”. Une lithographie. Signée et numérotée 38/250 hors planche.No longer availableDim. 40 x 56 cmEstimate: € 40 / 50 -
”Portrait de jeune fille”. Crayon sur papier. Avec tampon monogramme.No longer availableDim. 19 x 17 cmEstimate: € 80 / 100