Other lots in this auction
-
#294Coeckelbergs“Havenzicht met vissersboten.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue portuaire et bateaux de pêche”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 69 x 49 cmEstimate: € 80 / 120 -
#261Zeven etuis met telkens vier Sterling zilveren munten, uitgegeven ter gelegenheid van de Olympische spelen te Montreal in 1976. We voegen er een etui met vijf munten met beeltenissen van de Belgische koningen aan toe.
Sept étuis de quatre pièces en argent Sterling, pour l'occasion des jeux Olympiques à Montréal de 1976. Nous ajoutons cinq étuis à cinq pièces avec les représentations de la Royauté belge.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#346Een paar houten armstoelen met spijlen in de rug. Jaren ‘60.
Une paire de fauteuils en bois aux barres dans les dos. Années ‘60 .No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 60 / 100 -
#651“Ruiter te paard”. Een Japans bronzen beeld.
”Cavalier à cheval”. Une statue japonaise en bronze.No longer availableDim. h: 85 cm l: 75 cmEstimate: € 600 / 800 -
#372Rik SlabbinckPeriod: 1914 - 1991“Stilleven”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
”Nature morte”. Une lithographie. Signée hors planche. Epreuve d’artiste.No longer availableDim. 58,5 x 47,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#431Een toiletstel van Limogesporselein.
Une garniture de toilette en porcelaine de Limoges.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 30 / 35 -
#511Een olielamp van Imariporselein met koperen voet en montuur en met een gesatineerde glazen coupe met een meerkleurig decor van vogels. Compleet met lampenglas.
Une lampe à huile en porcelaine Imari, pied en cuivre et montures, coupe en verre satiné, décor d’oiseaux polychromes.No longer availableDim. h: 69 cmEstimate: € 50 / 60 -
#136Een eikenhouten ééndeursgarderobe.
Une garde-robe en chêne à une porte.No longer availableDim. 203 x 74 x 57 cmEstimate: € 50 / 80 -
#581Een porseleinen schotel met een decor in Wan Li stijl.
Un plat en porcelaine, décor style Wan Li.No longer availableDim. ø 45,5 cmEstimate: € 160 / 200 -
#513Een paar vazen van Japans aardewerk met een meerkleurig decor van Geisha’s in een tuin.
Une paire de vases en faïence japonaise et décor polychrome de Geishas dans un jardin.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 40 / 60 -
#308Céramique MontoiseEen art deco pijprokersstelletje van meerkleurig aardewerk, bestaande uit een tabakspot, een potje en een asbak met luciferhouder op dienblad. Ontwerp van Antoine Dubois. Jaren ‘20.
Un ensemble à pipe en faïence polychrome, comprenant un pot à tabac, un petit pot et un cendrier avec porte-allumettes sur un plateau. Création par Antoine Dubois. Années ‘20.No longer availableDim. h: 8 - 16 cmEstimate: € 80 / 100 -
#848Twee asbakken en een vaas van handgemaakt Italiaans glas.
Deux cendriers et un vase en verre fait main italien.No longer availableDim. h: 6 - 26 cmEstimate: € 40 / 60


