Une croix en argent sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 4,70 gEstimate: € 250 / 350 -
#483Een paar kleine porseleinen beeldjes van een man en een vrouw.
#871Een set van vijf vazen van kleurloze vazen met mauve motieven.
#754Leonor Fini“Personage”. Een lithografie, gesigneerd en genummerd 181/200 buiten de plaat .
”Personnage”. Une lithographie, signée et numérotée 181/200 hors planche.No longer availableDim. 38,5 x 32 cmEstimate: € 100 / 120 -
#448Een hondje van beige geglazuurd aardewerk.
#840Agfa Compur analoog fototoestel met lederen foedraal.
#502“Vrouwen in een cabaret”. Pastel op papier.
#332Hubert De VriesPeriod: 1899 - 1979“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage fermier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 74 cmEstimate: € 120 / 200 -
#13“Sint Barbara” & “Sint Rochus”. Twee beeldjes van Naams porselein.
#164Tsuji“Personages aan een meer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Personnages et lac”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 55 x 65 cmEstimate: € 300 / 400 -
#541Een grote bronzen knobbelvaas van brons met een bloemendecor van cloisonné.
Un grand vase à nodules en bronze, décor de fleurs en cloisonné.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 100 / 120