Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een likeurstelletje, bestaande uit een karafje met zes borreltjes in een peervormige houder.
Een likeurstelletje, bestaande uit een karafje met zes borreltjes in een peervormige houder.

Een likeurstelletje, bestaande uit een karafje met zes borreltjes in een peervormige houder.

Un ensemble à liqueur, comprenant une carafe et six verres, support en forme de poire.
Dim. h: 24 cm
SKU: 2506190398.
Auction day: 25 June 2019 19:00
Catalogue #398
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #663

    Een stenen jardinière op vier gebeeldhouwde gevleugelde leeuwen.

    Une jardinière en pierre sur quatre lions ailés sculptés.
    No longer available
    Dim. Ø: 63 cm; h: 56 cm
    Estimate: € 240 / 360
  • #24
    Albert Beaussaert
    Period: 1898-1985

    “Meisje met appelen”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘75.

    ”Jeune fille et pommes”. Pastel sur papier. Signé et daté ‘75.
    No longer available
    Dim. 46 x 26 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #842

    Een lot ‘ First day covers’ en ‘First day sheets’, bestaande uit één map met sheets en twee mappen met covers plus enkele losse covers.

    Un lot de couvertures “First Day” ainsi que des feuilles et deux fardes et quelques couvertures.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #327

    Een driedelig klokstel van zamak, getooid met stiegerende paarden in de geest van ‘Les chevaux de Marly’.

    Une garniture de cheminée en régule, décoration de chevaux qui se cabrent, dans l’esprit de ‘Les chevaux de Marly’.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #433

    Een paar postzegelalbums met overwegend Belgische zegels in de éne en diverse buitenlandse zegels in de andere.

    Une paire d’albums de collection de timbres postes, un avec la plupart des timbres Belges, l’autre la plupart Européens.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #534

    “Dame met bloemenhoed”. Aquarel op papier.

    ”Femme et chapeau de fleurs”. Aquarelle sur papier.
    No longer available
    Dim. 27 x 17 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #788

    Drie stuks aardewerk, waarbij een XVIIIe eeuwse kruik, een puddingvorm en een kookpotje.

    Trois pièces de faïence, dont une cruche du XVIIIème siècle, un moule à pudding et une casserole.
    No longer available
    Dim. H: 38 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #688

    Twee wandklokjes met handbeschilderde porseleinen wijzerplaat.

    Une paire de pendules murales, cadrans peints à la main.
    No longer available
    Dim. l: 20 & 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #358

    Een messingen devotiegarnituur in gotische stijl bestaande uit een kruisbeeld met Maria en Johannes aan weerskanten en twee kandelaars met getorste schachten. Belgisch werk, einde XIXde eeuw.

    Une garniture de dévotion, style gothique, comprenant un crucifix avec Marie et Jean sur les côtés et deux candélabres torsadés. Travail belge, fin XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #174

    Twee kleine koperen luchtertjes, versierd met glazen kraaltjes in drie niveaus.

    Deux petits lustres, décorés de perles en trois niveaux.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #772

    Een paar zwart gelakte, metalen kandelaars.

    Une paire de candélabres en métal laqués noir.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #143
    Royal Dux

    “Jager met zijn hond en hun buit”. Een beeld van blauw-wit en verguld porselein. Onderaan gemerkt. Stukje gewei afgebroken.

    ”Chasseur et chien avec leur butin”. Une statue en porcelaine bleue et blanche dorée. Marque sous la base. Petit dégât au bois.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling 25 & 26 Juni 2019

De veiling is volledig - 910 loten online. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

25 June 2019 19:00
26 June 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 June 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More