Other lots in this auction
-
#378Val St. LambertTwee vaasjes van rood gedubbeld en geslepen kristal. Onderaan gemerkt, waarbij één ‘pièce unique’.
Deux vases en cristal doublé taillé rouge. Marque sous la base, dont une ‘pièce unique’.No longer availableDim. h: 14 & 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#290Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,49 ct. en een amethist van ± 7,24 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,49 ct et d’une améthyste de ± 7,24 ct.No longer availableEstimate: € 1900 / 2000 -
#393Een maquette van het raderwiel van de raderboot ‘P.S. Britannia’ en een maquette van een garnaalvissersboot.
Une maquette de la roue du ‘P.S. Britannia’ et une maquette d’un bateau de la pêche à la crevette.No longer availableDim. l : 41 cmEstimate: € 60 / 80 -
#506Een handgeknoopt wollen Mori-lopertje.
Un couloir Mori en laine nouée main.No longer availableDim. 230 x 75 cmEstimate: € 35 / 40 -
#646TabrizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine nouée main.No longer availableDim. 305 x 195 cmEstimate: € 120 / 200 -
#209Drie XIXe eeuwse religieuze reliëfjes van pijpaarde achter glas.
Trois reliefs du XIXème siècle en terre de pipe sous verre.No longer availableDim. h: 5, 6 & 7 cmEstimate: € 50 / 60 -
#175Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,40 ct.
Une bague en or blanc sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,40 ct.No longer availableDim. 5,28 gEstimate: € 800 / 1000 -
#483Een paar kleine porseleinen beeldjes van een man en een vrouw.
Une paire de statues en porcelaine représentant un homme et une femme.No longer availableDim. h: 18,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#684Victor SimoninPeriod: 1877 - 1946“Stilleven met fruit”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Nature morte, fruits”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 37 x 42 cmEstimate: € 100 / 150 -
#521“Surrealistisch vrouwelijk naakt”. Een modern houten beeldhouwwerk.
”Nu féminin surréaliste”. Une sculpture en bois moderne.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#889Een kleine kroonluchter van koper en lichtblauw porselein. Met zes lichtarmen.
Un petit lustre en cuivre et porcelaine bleu pâle. A six bras.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 30 / 40 -
#627Een lot van acht antieke tabaksdoosjes van schildpad, waarbij twee versierd met ivoren inlegwerk.
Un lot de huit petites boîtes à tabac antiques en tortue, dont deux avec des incrustations en ivoire.No longer availableDim. b: 7 - 11 cmlEstimate: € 80 / 100


