#499H/ Luppens & Co.
Een bronzen schouwpendule in rococostijl. Met sleutel en slinger.
#562Bovenrade fils, Liège
Een Luikse staande klok in eikenhouten kast.
#73
Een schouwklokje van chroom en houten en met malachieten wijzerplaat.
#88
Een art deco schouwklok van albast en arduin, versierd met een zamakken hertje.
#395
Een schouwpendule van Rouens aardewerk met een handbeschilderde wijzerplaat.
#113
Een wit marmeren schouwpendule. Slinger en sleutel manco.
#552A. Busson à Bolbec
#692P. Everaert à Rhode
Een stoeltjesklok. Met slinger en gewichten. Gemerkt.
#158
Een verguld bronzen cartelklok in Lodewijk XVI-stijl.
Cartel en bronze doré de style Louis XVI.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 400/450
#249M. Verheyen
“Straatzicht”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Scène de rue”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 48 x 36 cmEstimate: € 60/80 -
#194Jos SchippersPeriod: 1868-1950
#350
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,14 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,14 ct.No longer availableDim. 1,34 gEstimate: € 140/180 -
#639
Twee boeken. Leon Voet. “De Gouden Eeuw van Antwerpen”, Mercatorfonds 1973. Herman Van Goethem. “Fotografie en realisme in de 19de eeuw. Antwerpen: de oudste foto’s 1847 - 1880”. Pandora (bladrand licht vergeeld).
Deux livres. Leon Voet. L'âge d'or d'Anvers, Mercatorfonds 1973. Herman Van Goethem. Photographie et réalisme au 19ème siècle. Anvers: les plus anciennes photographies 1847 - 1880. Pandora (marge des feuilles légèrement jauni).No longer availableEstimate: € 40/60 -
#618Cossor
Een oude radio in houten kast. Luidsprekerdoek beschadigd.
#700
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje. Slijtage.
#338
#649
Een paddestoelvormige chromé bureaulamp. Duitsland, jaren ‘50.
#608
#262Edmond De MeulenaerePeriod: 1884 - 1963
#68Yashica
Een Electro 8 filmcamera. In originele tas en met statief.
#561
Deux pièces de poterie, composées d'un grand pot à tabac avec l'inscription 'Tabac de Courtrai' et d'une jardinière.No longer availableDim. h: 32 & 17 cmEstimate: € 60/90