#366
Twee stoeltjes met rieten zit.
#178
Een gefineerde mahoniehouten bilbiotheek met onderaan leggers en laden achter drie paneeldeuren en bovenaan drie gevitreerde deuren.
#640
Een gietijzeren wandfontein.
#373
Een antiek stenen Boeddhahoofdje op voetstukje van masoniet.
#311
Een bronzen danseresje op marmeren voetje in de stijl van de jaren ‘20- ‘30.
#557
Een Hindoeïstisch bronzen godsbeeldje en muurbeeldje.
#637
Een liggende Thaise Boeddha van verguld hout.
#622Feniswood (?)
“Pastum”. Olieverf op board. Gesigneerd op de verso.
Pastum . Huile sur panneau. Signé au dos.No longer availableDim. 29 x 46 cmEstimate: € 100 / 150 -
#135
Een parelcollier met zoetwaterparels en met een zilveren slot.
#399Roland Rens
“De kampeerders”. Gravure. Gesigneerd en genummerd B1/15 buiten de plaat.
Les campeurs . Gravure. Signée et numérotée B1 / 15 à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 35 / 45 -
#288
#61La Rochère
Een cameegeslepen glazen lamp met decor van tulpen. Gemerkt.
Une lampe en verre taillé en camée décorée de tulipes. Marquée.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 100 / 150