#566
#433
Een sierschotel van Imariporselein. Tijdperk Meiji.
#712
#370
Twee 18 K geelgouden trouwringen.
#85
Drie 18 K geelgouden trouwringen.
#188
Een schelpvormig schaaltje van 800‰ zilver. Missiaglia Venetie.
#17Val St. Lambert
Een kleurloze kristallen vaas. Gemerkt.
#129Jef Louis Van LeemputtenPeriod: 1865 x 1948
“Antwerpen”. Een voorontwerp voor een affiche. Houtskool en aquarel op papier. Gesigneerd.
“Anvers”. Projet d'affiche. Fusain et aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 300 / 350 -
#342
“Il Carnevale di Venezia”. Een affiche, uitgegeven bij Testolini.
#361
Een eekhoorn van meerkleurig Muranoglas.
#288
Een paar messingen kerkkandelaars. Vroeg XIXe eeuw.
Une paire de bougeoirs d'église en laiton. Début XIXe siècle.No longer availableDim. H. 63 cmEstimate: € 100 / 120 -
#591
Een bord van Japans porselein met een decor van een goudfazant in een bloeiende pioenenstruik. Onderaan gemerkt.
Une assiette en porcelaine japonaise à décor d'un faisan doré dans un buisson de pivoines en fleurs. Marquée en bas.No longer availableDim. Ø: 31 cmEstimate: € 40 / 60