#691
Een messingen luchter met acht lichtarmen en versierd met geslepen pendeloques.
#752
Een paar verzilverd metalen kandelaars in Lodewijk XVI-stijl.
#719Val St. Lambert
Een coupe van geslepen kleurloos en groen kristal. Gemerkt.
#456
Een zuil van composiet. Met een porseleinen schemerlamp.
#115
Een 14 karaats geel gouden in filigraan bewerkte gebedskoker.
#125
Een 18 karaats geel gouden munt gemonteerd als oorbel. George V, 1913.
#664Jan Imbrechts (?)
“Straatzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1925.
“Vue d’une rue”. Huile sur panneau. Signé et daté 1925.No longer availableDim. 52 x 63 cmEstimate: € 100 / 120 -
#127
“Triomf”. Een allegorisch bronzen beeld op zwart marmeren sokkel.
#351
Een oude glazen fruitstolp.
#671
Een set van zes geslepen kristallen wijnglazen met gekleurde kelk.
#442
“Havenzicht”. Olieverf op paneel. Apocrief gesigneerd.
“Vue de port”. Huile sur panneau. Signature apocryphe.No longer availableDim. 30 x 39 cmEstimate: € 60 / 80 -
#324
Vier ingelijste en ingekleurde prenten. Drie uit de reeks “Scènes de Société” door Edme Jean Pigal en één andere. XIXde eeuw.
Quatre estampes encadrées et colorées. Trois de la série Scènes de Société d'Edme Jean Pigal et une autre. XIXème siècle.No longer availableDim. 25 x 20 cmEstimate: € 100 / 150