Other lots in this auction
-
#732
Een paar driehoekige kandelaars van gedreven messing. Amsterdam, tijdperk art deco.
Paire de candélabres triangulaires en laiton repoussé. Amsterdam, période art déco.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 300/350 -
#417
Een doos met gefrankeerde briefkaarten vanaf W.O. I tot begin jaren zestig.
Une boîte de cartes postales estampées de la Première Guerre mondiale au début des années 1960.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#268Capodimonte
“Moeder met kind”. Een beeld van meerkleurig Italiaans biscuit naar ontwerp van Vittorio Sabadin.
Mère avec enfant . Une sculpture de biscuit italien multicolore dessinée par Vittorio Sabadin.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 80/100 -
#229
“Madame de Barry” Een terracotta buste. Kleine beschadiging.
Madame du Barry. Buste en terre cuite. Petit dégât.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 200/300 -
#755
Een lot van zeventien XIXe eeuwse kopjes van Parijs’/ Brussels porselein met verschillende decors.
Un lot de dix-sept coupes du XIXème siècle en porcelaine de Paris / Bruxelles aux décors différents.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#751
Een metalen designluchtertje met drie wit glazen kapjes.
Une lampe design en métal avec trois abat-jour en verre blanc.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 40/50 -
#552
“Moderne compositie”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd ‘V.D.B.’ en gedateerd ‘73.
Composition moderne. Huile sur toile. Monogrammé V.D.B. et daté ‘73.No longer availableDim. 100 x 100 cmEstimate: € 49/50 -
#359
“Bloem”. Geaquarelleerde potloodstudie. Apocrief gesigneerd.
“Fleur”. Dessin au crayon et aquarelle. Signature apocryphe.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 25/35 -
#511
Twee gesculpteerde Afrikaans ivoren slagtanden in de vorm van krokodillen. begin XXe eeuw.
Deux défenses africaines en ivoire sculptées en forme de crocodiles. Début du XXe siècle.No longer availableDim. l: 53 & 48 cmEstimate: € 100/150 -
#180
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger in de vorm van een hart met pijl bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
Un collier en or blanc 18 carats avec un pendentif en forme de cœur avec une flèche sertie de diamants d'un poids combiné de + - 0,60 ct.No longer availableDim. 4,73 gEstimate: € 500/600 -
#298
Een lot verzamelde werken van Jules Verne, uitgegeven bij Michel de l’Ormeraie te Parijs, omstreeks 1977. 24 delen, Franstalig.
Un lot d'oeuvres collectées de Jules Verne, éditées par Michel de l'Ormeraie à Paris, vers 1977. 24 volumes, français.No longer availableEstimate: € 480/600 -
#778
Twee verschillende vaasjes van meerkleurig aardewerk, waarvan één gemerkt van Boch.
Deux vases en terre cuite multicolores différents, dont l'un est marqué par Boch.No longer availableDim. h: 18 & 20 cmEstimate: € 32/40