Similar lots by type
-
#366Een zuil van bruin geaderd marmer en arduin.
Une colonne en marbre veiné brun et pierre de taille.No longer availableDim. h: 104 cmEstimate: € 250 / 300 -
#457Een paar arduinen boekensteunen, versierd met gesculpteerde houten Boeddha’s. Enkele beschadigingen.
Une paire de serre-livres en pierre de taille, décoration de Bouddhas en bois. Quelques dégâts.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 50 / 80 -
#555Een marqueterie ladenkastje met een witmarmeren blad.
Un petit meuble à tiroirs, marqueterie, tablette en marbre blanc.No longer availableDim. 79 x 35 x 35 cmEstimate: € 190 / 210 -
#556Een marqueterie ladenkastje met een witmarmeren blad.
Un petit meuble à tiroirs, marqueterie, tablette en marbre blanc.No longer availableDim. 79 x 35 x 35 cmEstimate: € 190 / 210 -
#658Een marmeren piëdestal in de vorm van drie semi-antieke zuiltjes.
Un piédestal en marbre en forme de trois colonnes antiques.No longer availableDim. h: 89 cmEstimate: € 100 / 160 -
#298Een cassolette van beige marmer met verguld bronzen monturen.
Une cassolette en marbre beige, montures en bronze.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 50 / 80 -
#296Gefineerd meubel in de geest van Boulle met witmarmeren blad.
Un meuble style Boulle à tablette en marbre blanc.No longer availableDim. h: 104 cm l: 35,5 cmEstimate: € 600 / 650 -
#546Een bistrotafeltje met smeedijzeren naaimachine-voet en een witmarmeren blad.
Une table bistrot, pied fabriqué à partir d’un pied de machine à coudre et tablette en marbre blanc.No longer availableDim. h: 75 cm x 88 cmEstimate: € 40 / 60 -
#286Gefineerd meubel in de geest van Boulle met witmarmeren blad.
Un meuble style Boulle à tablette en marbre blanc.No longer availableDim. h: 104 cm l: 35,5 cmEstimate: € 600 / 650 -
#247“Sylphide”. Een bronzen beeld op grijs geaderd marmer.
”Sylphide”. Une statue en bronze sur marbre gris veiné.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 300 / 500 -
#654Een grote vierkante salontafel met verchroomde poten en met een marmeren blad (fossiele zeebodem). Modern.
Une grande table de salon carrée , pieds chromés et tablette en marbre (fossiles marins).No longer availableDim. 110 x 110 cmEstimate: € 200 / 300
Other lots in this auction
-
#269Een Venetiaanse wandspiegel met geslepen motieven. Kleine beschadiging.
Un miroir vénitien à motifs taillés. Petits dégâts.No longer availableDim. 129 x 72 cmEstimate: € 80 / 120 -
#246Een eikenhouten tinkast in Régencestijl met onderaan twee gemoulureerde deuren onder drie laden. XIXe eeuw.
Un vaisselier en chêne style Régence à deux portes à moulures en dessous de trois tiroirs. XIXème siècle.No longer availableDim. 200 x 135 x 55 cmEstimate: € 120 / 200 -
#24Jan Muls (?)“Duinbergen aan zee”. Olieverf op papier. Gesigneerd en gedateerd 1946.
“Duinbergen sur Mer”. Huile sur papier. Signé et daté 1946.No longer availableDim. 20 x 29 cmEstimate: € 30 / 50 -
#878Twee kleine bronzen olifantjes.
Deux petits éléphants en bronze.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 40 / 50 -
#884Een paar Lodewijk XV armstoelen met gevlochten zit en rug.
Une paire de fauteuils Louis XV, assises et dos cannés.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#569“Marilyn”. Een zeefdruk naar een werk van Andy Warhol. Uitgegeven bij Sunday B. Morning.
”Marilyn”. Une sérigraphie d’après une oeuvre par Andy Warhol. Édition par Sunday B. Morning.No longer availableDim. 90 x 90 cmEstimate: € 160 / 180 -
#770Een licht gele ovale briljant in gesloten AIG certificaat van 0,42 ct. Kleur FLY. VS1.
Un brillant jaune clair dans un certificat sous scellé. 4,42 ct. Couleur FLY. VS1.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#176Een eikenhouten tweedeursbuffet met een lade bovenaan. Schuine hoeken, bolpoten vooraan toegevoegd. XVIIIde eeuw.
Une armoire à deux portes en chêne à tiroir au dessus.No longer availableDim. h: 160 x b: 120 cmEstimate: € 100 / 150 -
#41Een gesculpteerde houten buste van Christus op marmeren sokkel.
Un buste en bois sculpté du Christ sur socle en marbre.No longer availableDim. h 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#791Twee oude bijlen met houten stelen.
Deux anciennes haches à manche en bois.No longer availableDim. l: 72 en 64 cmEstimate: € 40 / 50 -
#549“Abstracte compositie”. Gemengde techniek. Draagt een monogram.
”Composition abstraite”. Techniques mixtes. Porte un monogramme.No longer availableDim. 48 x 39 cmEstimate: € 100 / 150 -
#737Een bronzen voorstelling van Shiva Nataraja, “Koning van de dans”, die de dwerg Muyalaka, symbool van onwetendheid, vertrappeld.
Une représentation en bronze de Shiva Nataraja, “Roi de la danse”, qui écrase le nain Muyalaka, symbole de l’ignorance.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 40 / 60


