Other lots in this auction
-
#578Val Saint-Lambert
Een coupe op voet van geslepen en deels rood gekleurd kristal. Met label en onderaan gemerkt.
A coupe on foot of cut and partly red colored crystal. With label and marked on the bottom.No longer availableDim. H. 15 cm, Ø 21,5 cmEstimate: € 50/60 -
#214Vital Van Puyenbroeck
“Hooien van het veld.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd 1945.
“Making hay from the field.” Oil on canvas. Signed. Dated 1945.No longer availableDim. 58 x 77 cmEstimate: € 180/220 -
#124Jan BollaertPeriod: 1958
“Gullivers reizen”. Een boek met een schilderswerkje in acrylverf op de achterflap. Gesigneerd en gedateerd op de verso 1995.
"Les voyages de Gulliver". Un livre avec une peinture acrylique sur la couverture arrière. Signée et datée 1995 au verso.No longer availableDim. 43 x 32 cmEstimate: € 300/500 -
#575
Een houten marqueterie kast met 3 laden en marmeren blad. Zwart met goudkleur beschilderd en met ornamenten versierd.
A wooden marquetry cabinet with 3 drawers and marble top. Painted black with gold color and decorated with ornaments.No longer availableDim. 72 x 46 x 30 cmEstimate: € 175/225 -
#369
Een vierdelig serveerbestek van verzilverd metaal in een etui.
A four-piece serving cutlery made of silver-plated metal in a case.No longer availableDim. Ø 29,5 - H. 36 cmEstimate: € 25/35 -
#527
Een lot van zeven Oosterse dolken in diverse uitvoeringen.
Un lot de sept poignards orientaux de différents modèles.No longer availableDim. L: 25-43 cmEstimate: € 150/200 -
#139Salvador Dali
“Gala regardant son propre corps”. Kleurenlitho. Genummerd 235/295 in potlood en gesigneerd met goudstempel. Herkomst Espace Dali, Montmartre.
« Gala regardant son propre corps ». Lithographie en couleurs. Numéroté 235/295 au crayon et signé au tampon or. Origine Espace Dali, Montmartre.No longer availableDim. 56 x 45 cmEstimate: € 400/600 -
#208
Twee in marmer gegraveerde platen, onderaan gesigneerd, naar Cocteau.
Two plates engraved in marble, signed at the bottom, after Cocteau.No longer availableDim. 50 x 41 cmEstimate: € 100/120 -
#306
Een Engels eiken houten stoel met armleuning, wieltjes en witte stoffering.
An English oak wooden chair with armrest, wheels and white upholstery.No longer availableDim. H: 92 cmEstimate: € 100/150 -
#410
Een halssnoer met natuurparels met zilveren slot. En een ras de cou met gekleurde parel. Neue Goldsmiede Augsburg.
Un collier de perles naturelles avec un fermoir en argent. Et un ras de cou avec perle de couleur. Nouvel orfèvre d'Augsbourg.No longer availableEstimate: € 250/300 -
#168Rotary Club Waregem
“Jubileum kunstmap - 1970-1980”. Kunstmap uitgave door Rotary Club Waregem bestaande uit diverse litho’s van Bram Bogaert, Roger Raveel, Pol Mara, Atila, Marcel Maeyer, Bengt Lindström, Eugène Dodeigne, Vic Gentils.
“Jubilee art folder - 1970-1980”. Art folder published by Rotary Club Waregem consisting of various lithographs of Bram Bogaert, Roger Raveel, Pol Mara, Atila, Marcel Maeyer, Bengt Lindström, Eugène Dodeigne, Vic Gentils.No longer availableDim. 76 x 56 cmEstimate: € 800/1200 -
#607
Een bruine kruik van steengoed. Gemerkt J.F.
A stoneware brown jug. Marked JFNo longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 40/60