Other lots in this auction
-
#477Een gesculpteerd Afrikaans ivoren hoofd.
Une tête africaine en ivoire sculpté.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 50 / 75 -
#364“Skyline en haar spiegeling”. Gemengde techniek op papier. Draagt handtekening.
Skyline et son reflet. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 34 x 12,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#49“St. Maria”; “St. Franciscus” & “Ecce Homo”. Drie achterglasschilderingen.
Ste. Marie; St. François & Ecce Homo. Trois peintures en églomisé.No longer availableDim. 21 x 14 cmEstimate: € 60 / 80 -
#708Een koffie- en theeservies van Frans(?) porselein. Compleet voor elf personen; We voegen er een dekseldoosje van Limogesporselein aan toe.
Un service à café et thé en porcelaine de France (?). Complet pour onze personnes; nous ajoutons une boîte à couvercle en porcelaine de Limoges.No longer availableDim. 15 - 26 cmEstimate: € 80 / 100 -
#629“Waterbuffel”. Een gewassen Chinese inkttekening op papier. Gesigneerd. Glas gebroken.
Buffle d'eau. Un dessin en lavis sur papier. Signé. Verre cassée.No longer availableDim. 23 x 27,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#709Heinrich & Co., SelbEen Beiers porseleinen eetservies met vergulde rand, bestaande uit 12 dessertborden, 12 diepe borden en 24 platte borden. Onderaan gemerkt.
Un service de table en porcelaine bavaroise à bord doré, composé de 12 assiettes à dessert, 12 assiettes creuses et 24 assiettes plates. Marqué en bas.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#587Een Chinees ivoren slagtand met gesculpteerd drakendecor. Op houten staander.
Une défense chinoise en ivoire à décor de dragon sculpté. Sur support en bois.No longer availableDim. l: 70 cmEstimate: € 300 / 350 -
#219Leo VandersmissenPeriod: 1900 - 1966“Straatzicht te Lissewege”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de rue à Lissewege. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 80 cmEstimate: € 50 / 80 -
#529Een Chinees ivoren schaakspel, gebeeldhouwd en gegraveerd naar Qianlong voorbeeld, maar daterend uit het midden van de XXe eeuw. De zestien donkere stukken traditioneel gekleurd met thee, de zestien andere natuurlijk. Een koning meet 16 cm, een pion is 6,5 cm. De pionnen zijn gezeten op diverse dieren. het geheel wordt gepresenteerd in een zwartgelakte houten doos, ingelegd met gegraveerd parelmoer, dat de speelvelden vormt. Met Cites-attest.
Un jeu d'échecs chinois en ivoire, sculpté et gravé d'après l'exemple de Qianlong, mais datant du milieu du 20e siècle. Les seize pièces sombres traditionnellement colorées au thé, les seize autres naturelles. Un roi mesure 16 cm , un pion fait 6,5 cm. Les pions sont assis sur divers animaux. Le tout est présenté dans un coffret en bois laqué noir, incrusté de nacre gravée, qui forme les terrains de jeu. Avec certificat Cites.No longer availableDim. 60 x 30,5 x 16 cm (gesloten doos)Estimate: € 3500 / 5000 -
#181Een paar kandelaars van meerkleurig porselein en verguld brons in de vorm van papegaaien. Apocrief gemerkt onderaan.
Paire de bougeoirs en porcelaine multicolore et bronze doré en forme de perroquets. Marques apocryphes en bas.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 260 / 300 -
#635Een kaarttafel met vier bijpassende armstoelen.
Une table à cartes avec quatre fauteuils assortis.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 60 / 100 -
#482“Untitled”. Een zeefdruk naar een werk van Keith Haring. Onder licentie uitgegeven door Artestar new York. 127/230.
Sans titre. Une sérigraphie d'après une œuvre de Keith Haring. Publié sous licence par Artestar new York. 127/230.No longer availableDim. 77 x 55 cmEstimate: € 220 / 240

