#163‘Must’ de Cartier
Een zonnebril in origineel etui en met certificaat
#725
Een ovale tafel met kantelbaar blad en op wieltjes.
#535
Een klein tafelbureau met twee maal drie laden en drie laden in de gordel.
#709
Een lotje van twaalf porseleinen beeldjes, waarbij enkele kerstversieringen
#496
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#480
Twee verschillende te herstellen zakhorloges van zilver 800°%.
Deux différentes montres de poches à réparer. Argent 800/1000.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#564
#635
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#381
#463
Een vaasje van Chinees aardewerk met een decor van bloesems.
Pendentif en or blanc 18 K, serti d’un diamant de ca 0,35 ct et d’une baguette de ca 0,10 ct.No longer availableDim. 2,25 gEstimate: € 450/550 -
#524
Sérigraphie représentant une couverture du “Petit Vingtième”. Ed. pour la décoration du café du Musée Hergé à Louvain-la-Neuve. N’a pas servie par manque de place.No longer availableDim. 50 x 37 cmEstimate: € 120/140