'Nude lady at rest', oil on cardboard, not signed.No longer availableDim. h 35 x b 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#312“Venascle.” Litho, genummerd 5/60.
"Venascle." Lithograph, numbered 5/60.No longer availableDim. 23 x 34 cmEstimate: € 60 / 80 -
#309Julien Severin“Begijnhof te Antwerpen.” Ets, genummerd 95/100. Gesigneerd buiten de plaat.
"Beguinage in Antwerp." Etching, numbered 95/100. Signed outside the plate.No longer availableDim. 22,5 x 14,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#319“Kosmisch abstract.” Gemengde techniek.
#132“Strand en zeezicht”. Olieverf op doek. Begin 20ste eeuw. Sporen van signatuur.
"Beach and sea view". Oil on canvas. Early 20th century. Traces of a signature.No longer availableDim. 60 x 92 cmEstimate: € 120 / 200 -
#264Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983‘Winterzicht met hoeve op de heide’, olieverf op doek, gesigneerd H.J. Pauwels.
"Winter scene with farmhouse on the heath", oil on canvas, signed H.J. Pauwels.No longer availableDim. h 26 x b 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#582“Gentse suite”. Een gravure op papier, buiten de kader gesigneerd en genummerd 10/25.
"Gent suite" – An engraving on paper, signed and numbered 10/25 outside the frame.No longer availableDim. 23 x 33cmEstimate: € 40 / 60 -
#142Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Havenzicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#390Een 18 kt geelgouden ring bezet met een centrale saffier van +- 0,50 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct.
#454Een groot Perzisch handgeknoopt tapijt.
#261‘De dame met de duiven’, een polychroom art-deco beeld in zamak op een marmeren voet, een stukje van het marmer ontbreekt.