#214Een lot zilver waaronder een mandje, een pollepel en een sauslepel, alledrie met Nederlandse keuren en nog 2 sigarettenkokers en een servetring met de naam Bertus.
#107WMFEen verzilverde art-nouveau schenkkan met als handvat een zeemeermin waarvan de staart rond de kan gedrapeerd, onderaan gemerkt WMF wat staat voor Württembergische Metallwarenfabrik.
A silver-plated Art Nouveau jug with a mermaid handle, her tail draped around the jug, marked WMF which stands for Württembergische Metallwarenfabrik.No longer availableDim. h 38 cmEstimate: € 150 / 200 -
#194Anto Carte“Les Aveugles” Litho, genummerd 98/100 gesigneerd buiten en binnen de plaat.
#417Een masker van gesculpteerd hout met resten van patina. Bembe, DRC.
#445Collectie Single Malt
aantal: 6 bt - 1 fles Bowmore Islay Cask Strength (1 liter) - 1 fles Cadenhead’s Authentic Collection 1986 West Highland Cask Strength - 1 fles GlenGrant 10 years old - 1 fles Scapa Orcadian Single malt 12 years old - 1 fles Wilson & Morgan Barrel Selection Highland Park 15 years old - 1 fles Glen Deveron 10 years old.
Single Malt Collection quantity: 6 bt - 1 bottle Bowmore Islay Cask Strength (1 liter) - 1 bottle Cadenhead’s Authentic Collection 1986 West Highland Cask Strength - 1 bottle GlenGrant 10 years old - 1 bottle Scapa Orcadian Single Malt 12 years old - 1 bottle Wilson & Morgan Barrel Selection Highland Park 15 years old - 1 bottle Glen Deveron 10 years old.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#478Een bronzen groep muzikanten. Senegal.
#133DelvauxEen grote lederen bruine handtas. Gemerkt.
A large brown leather handbag. Marked.No longer availableDim. H: 50 cmEstimate: € 600 / 700 -
#93Lladro Society‘A Wish Come True’, een Lladro beeld, modelnummer 07676 in originele verpakking.
"A Wish Come True", a Lladro figurine, model number 07676 in original packaging.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#253Lladro‘Afternoon Promenade’, een Lladro beeld, modelnummer 07636 in originele verpakking.
"Afternoon Promenade", a Lladro figurine, model number 07636 in original packaging.No longer availableDim. h 29 cmEstimate: € 60 / 80 -
#23Lladro‘Basket Of Love’, een Lladro beeld, modelnummer 07622 in originele verpakking.
#147van SchierholzEen Duits porseleinen gesculpteerde kandelaar gedecoreerd met 2 putti en florale elementen. 4 lichtpunten. Onderaan gemerkt.
#352Een houten staf van een stamhoofd.
A wooden staff of a tribal chief.No longer availableDim. L. 75 cmEstimate: € 40 / 60