#10Drie 18 kt in elkaar geweven wit, roze en geelgouden ringen.
#44Een lot van 3 handbeschilderde miniatuur damesportretjes.
#404Jozef MousPeriod: 1896-1968“Haven bij nacht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. Opschrift verso.
"Harbor at night". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. Inscription on the back.No longer availableDim. 50 x 75cmEstimate: € 200 / 300 -
#514“Havenzicht”. Een schilderij, olieverf op board.
#23Lladro‘Basket Of Love’, een Lladro beeld, modelnummer 07622 in originele verpakking.
#339“Abstract stilleven.” Olieverf op doek. Slijtage.
#272Een lot van 2 oude gravures met stadszichten, Mechelen en Lier.
#575Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#314“Abstracte collage in twee delen.” Gemengde techniek op papier.
#192Gust DierikxPeriod: Mechelen, 1924“Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Bovenaan gesigneerd.
"Flower still life" translates to "Flower still life". It is a painting, oil on canvas. Signed at the top.No longer availableDim. 59 x 79cmEstimate: € 150 / 200 -
#472Een set van 2 miniatuurtjes in een benen lijstje.
A set of 2 miniatures in a bone frame.No longer availableDim. h 11.5 x b 10.5 cmEstimate: € 40 / 60