#501Een houten beeld van een zittende vrouw. Kongo.
A multicolored Chinese porcelain vase with floral decoration. Marked at the bottom.No longer availableDim. 34 x Ø24cmEstimate: € 80 / 120 -
#12Maurice FelbierPeriod: 1903 -1991Een lot van vier houtsneden en een lithografie, waarbij drie wenskaarten. Allen gesigneerd buiten de plaat.
A lot of four woodcuts and one lithograph, including three greeting cards. All signed outside the plate.No longer availableDim. 25x16 cm - 32x24 cmEstimate: € 30 / 40 -
#488Een eikenhouten schildersezel in rustieke uitvoering.
#142Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Havenzicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#223Lladro‘Teruko’, een Lladro beeld, modelnummer 1451 in originele verpakking.
#271Mouzin Lecat Boch Frères KeramisEen lot blauw-wit porselein bestaande uit 2 borden gemerkt Mouzin Lecat & Cie - Nimy en terrine gemerkt Boch Frères Keramis 1855.
#14Een handgeschilderd miniatuur damesportret in benen lijstje. Frankrijk, Omstreeks 1830.
A hand-painted miniature portrait of a lady in a bone frame. France, circa 1830.No longer availableDim. h 14 x b 12 cmEstimate: € 50 / 70 -
#552Een pijpenhouder in hout en koper voor 3 pijpen met lange steel, inbegrepen 3 pijpaarden pijpen waarvan 1 waar een stukje is afgebroken.
A pipe holder in wood and copper for 3 long-stemmed pipes, including 3 clay pipes, one of which has a broken piece.No longer availableDim. h 58 cmEstimate: € 40 / 60