#370Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met moissanite.
A pair of 18 kt yellow gold earrings set with moissanite.No longer availableDim. 7,20 gEstimate: € 200 / 300 -
#153DelvauxEen beige handtas model “Macao”. Gemerkt. Deze tas kan cross-body gedragen worden.
#484“Onze-Lieve-Vrouw van Altijddurende Bijstand”. Een print papier.
"Mother and Child," a bronze sculpture on a green marble base, bears a signature.No longer availableDim. h 32 cmEstimate: € 60 / 80 -
#244‘Aanbidding door de koningen’, een gravure naar P.P. Rubens, Lucas Vostermans sculp. et excud.
"Adoration of the Kings", an engraving after P.P. Rubens, Lucas Vostermans sculpt. et excud.No longer availableDim. h 56 x b 72 cmEstimate: € 40 / 60 -
#380Een 18 kt wit en geelgouden hanger bezet met een saffier van +- 0,40 ct.
An 18 kt white and yellow gold pendant set with a sapphire of approximately 0.40 ct.No longer availableDim. 3,94 gEstimate: € 280 / 350 -
#301Een paar Chinees porselein gesculpteerde Fohondjes.
#378Mami Wata. Een bronzen beeldje van een zeemeermin. Senegal of Ivoorkust.
#392Rooms“Stilleven met fruitschaal, bloemen en theekan”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#434Een Perzisch handgeknoopte loper.
#545Een lot van 3 handgeknoopte Perzische tapijtjes en bijgevoegd wandtapijtje.
A lot of 3 hand-knotted Persian rugs and accompanying wall tapestry.No longer availableDim. 120 x 68cmEstimate: € 40 / 60