Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot aardewerk, bestaande uit drie Chinese kommetjes, waarbij één met meerkleurig en één met capucineglazuurs, dekselpotje, een veldfles en een kruik.

Een lot aardewerk, bestaande uit drie Chinese kommetjes, waarbij één met meerkleurig en één met capucineglazuurs, dekselpotje, een veldfles en een kruik.

Un lot de poterie, composé de trois bols chinois, un à glaçure multicolore et un à glaçure capucine, un pot à couvercle, une gourde et un pichet.
Dim. h: 6 - 29 cm Ø: 9 - 17 cm
SKU: 2906210273.
Categories: Aardewerk, Aziatisch.
Auction day: 29 June 2021 19:00
Catalogue #273
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #580

    Een vijfhoekige gesculpteerde Chinees houten sokkel met marmeren blad.

    Un piédestal chinois en bois sculpté pentagonal avec dessus en marbre.
    No longer available
    Dim. H. 61 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #473

    Een grote balustervaas van Chinees porselein met een famille rosedecor.

    Un grand vase balustre en porcelaine de Chine à décor de la famille rose.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #518

    “Wijze met draak en kinderen. Een grote groep van meerkleurig Chinees porselein.

    Sage avec dragon et enfants. Un grand groupe de porcelaine chinoise multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 77 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #578

    Twee sierjardinières van meerkeurig aardewerk in de vorm van eendjes.

    Deux jardinières en poterie ornementale en forme de canards.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #204

    Een paar vazen van Japans porselein. Onderaan gemerkt. Tijdperk Meiji.

    Paire de vases en porcelaine du Japon. Marque sous la base. Epoque Meiji.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #568

    “Zittende jongeling”. Een vintage beeld van donkergeglazuurd aardewerk.

    Jeunesse assise. Une statuette vintage de terre cuite émaillée sombre.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #231

    Een driedelig aardewerken kaststel, bestaande uit een pendule en twee cassolettes.

    Une garniture en trois pièces en faïence, composée d'une pendule et de deux cassolettes.
    No longer available
    Dim. 29 en 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #573

    Een gemberpot van meerkleurig Chinees porselein met een houten deksel.

    Un pot à gingembre en porcelaine chinoise multicolore avec un couvercle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #532

    Een paar cilindervazen van Chinees porselein met een blauw op wit bloemen- en plantendecor.

    Paire de vases cylindriques en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de fleurs et de plantes.
    No longer available
    Dim. Ø: 20 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #16

    Een wit aardewerken jardinière op sokkel.

    Une jardinière en faïence blanche sur socle.
    No longer available
    Dim. h: 53 + 19 cm
    Estimate: € 36 / 50
  • #676

    Een Chinees porseleinen paraplubak met een decor van bloemen en vogels. Vernislaag te verwijderen.

    Un porte-parapluie en porcelaine de Chine décoré de fleurs et d'oiseaux. Le vernis s'enlève.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #201

    Een merkwaardige Japanse bronzen/ messingen kelk, versierd met draken. Omstreeks 1900.

    Calice japonais remarquable en bronze décoré de dragons. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #571

    Een paar gesculpteerde tropisch houten beelden. Zuidoost Azië.

    Une paire de statues en bois tropical sculpté. Asie du Sud-Est.
    No longer available
    Dim. h: 50 & 60 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #551

    Een grote kom van meerkleurig Japans porselein met een decor van krijgers. In antieke bronzen houder.

    Un grand bol en porcelaine japonaise multicolore à décor de guerriers. Dans un support en bronze antique.
    No longer available
    Dim. Ø: 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #212
    Newhall, Hanley.

    Een meerkleurige vaas van zgn. Boumier Ware met een decor van vruchten en vlinders. Decor van Lucien Boullemier (1877 - 1949). Onderaan gemerkt.

    Vase polychrome dite Boumier Ware avec decor de fruits et de papillons. Décor de Lucien Boullemier (1877-1949). Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #689
    Wood & Sons, England

    Een theeserviesje van zachte pasta met een blauw decor van vruchten. Engels werk. Compleet voor acht personen.

    Un service à thé à pâtes molles avec un décor de fruits bleus. Travail anglais. Complet pour huit personnes.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #610

    Twee gebeeldhouwde Chinese piëdestals met marmeren blad. Afwijkende modellen.

    Deux piédestaux chinois sculptés avec dessus en marbre. Différents modèles.
    No longer available
    Dim. h: 95 cm
    Estimate: € 350 / 450
  • #109

    “Maria van Boergondië”. Een handgeschilderde aardewerken tegel.

    Marie de Bourgogne. Un carreau en terre cuite peint à la main.
    No longer available
    Dim. 33 x 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #561

    Een gesculpteerd Balinees houten beeld.

    Une statue balinaise en bois sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 74 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #530

    Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van personages in cartouches op vegetale achtergrond.

    Paire de potiches en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de personnages dans des cartouches sur fond végétal.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #586

    Een Chinees koffertje met uitgestoken paneeltjes.

    Un coffret chinois avec des panneaux sculptés.
    No longer available
    Dim. 50 x 87 x 42 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #541

    Een paar grote dekselvazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van pioenen en vogels.

    Paire de grands vases à couvercle en porcelaine de Chine à décor multicolore de pivoines et d'oiseaux.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #520

    Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een decor van kostbaarheden in cartouches, omgeven door bloemen.

    Paire de potiches en porcelaine de Chine décorées d’objets précieux dans des cartouches entourées de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #538

    Een moderne vaas van deels geglazuurd Chinees aardewerk, versierd met ringen. Onderaan gemerkt.

    Vase moderne en faïence de Chine partiellement glaçurée décoré d’anneaux. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 80 / 100

Other lots in this auction

  • #31

    Een siervaas van meerkleurig porselein, versierd met bloemenguirlandes en ramskoppen. Onderaan gemerkt van Capodimonte. We voegen er een meerkleurig porseleinen hondje uit de Sovjetunie aan toe.

    Un vase décoratif en porcelaine multicolore, décoré de guirlandes florales et de têtes de bélier. Marqué en bas de Capodimonte. Nous ajoutons un chien en porcelaine multicolore de l'Union Soviétique.
    No longer available
    Dim. h: 39 & 14 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #621

    Een lot van drie zeeslakschelpen, waarbij één met geëtst >Boeddhistisch decor en één met gedreven messingen montuur met emailpareltjes.

    Lot de trois coquilles d'escargots de mer dont une à décor bouddhique gravé et une à monture en laiton avec perles d'émail.
    No longer available
    Dim. l: 14 & 21 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #277

    Twee groepjes van meekleurig porselein met vergulde details.

    Deux groupes de porcelaine multicolore avec détails dorés.
    No longer available
    Dim. h: 19 & 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #238
    Capodimonte

    “De jager”. Een beeld van meerkleurig biscuit op houten voetstuk. Gemerkt.

    Le Chasseur. Une sculpture en biscuit multicolore sur un socle en bois. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #135

    “Heilige Helena en Heilige Konstantin”. Een zilveren hanger met icoontje. 85 zolotnik. Gemerkt G.S. 1908-1917.

    Sainte Hélène et Saint Konstantin. Un pendentif en argent avec icône. 85 zolotnik. Marqué G.S. 1908-1917.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #119
    Salvador Dali

    “De klaagmuur”. Bronzen plaquette, met achteraan inscriptie Jerusalem 3000, Salvador Dali. Ingelijst.

    Le Mur des Lamentations. Plaque en bronze, inscrite au dos Jérusalem 3000, Salvador Dali. Encadré.
    No longer available
    Dim. 8,5 x 6 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #673

    Een reeks van zes en een reeks van acht verzilverd metalen sous-assiettes. Bijgevoegd een ovale schotel van Etang & Remy in originele doos.

    Un set de six et un set de huit sous-assiettes en métal argenté. Inclus un plat ovale Etang & Remy dans sa boite d'origine.
    No longer available
    Dim. Ø: 30 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #344

    Een gietijzeren paraplubak.

    Un porte-parapluie en fonte.
    No longer available
    Dim. h: 74 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #472

    Een ronde, obconische houten zuil, deels zwartgebeitst.

    Une colonne ronde en bois obconique, partiellement teintée en noir.
    No longer available
    Dim. H. 100 cm
    Estimate: € 280 / 400
  • #329

    “Just resting” & “Wayside harmony”. twee groepjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 111 & 112.

    Just resting & Wayside harmonium. Deux groupes de biscuits multicolores de la série de M. I. Hummel. Marqué au bas. No. 111 & 112.
    No longer available
    Dim. h: 8,5 & 9 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #10

    Een 18 K geelgouden hanger in de vorm van een blad.

    Un pendentif en forme de feuille en or jaune 18K.
    No longer available
    Dim. 3,90 g
    Estimate: € 120 / 150
  • #686
    C.M. Hammar, Göteborg

    Een koperen scheepslantaarn (mastlicht). Kleine beschadiging aan het glas.

    Une lanterne de navire en cuivre (lumière de mât). Légers dommages au verre.
    No longer available
    Dim. h: 47,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 juni 2021

Kijkdagen: vrijdag 25 en zaterdag 26 juni van 10 tot 17 uur ENKEL OP AFSPRAAK.   
Opnieuw binnenbrengen voor de veiling van augustus kan ENKEL OP AFSPRAAK van 2 tot en met 6 augustus.

29 June 2021 19:00
30 June 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 June 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More