Similar lots by type
-
#587
Een vaas van Chinees porselein met een blauw en wit drakendecor.
Un vase en porcelaine chinoise blanche et bleue, décor de dragons.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 270/320 -
#364Carrelli
Een designlampvoet van meerkleurig aardewerk. Gemerkt.
Un pied de lampe design en faïence polychrome. Porte une marque.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 60/80 -
#617
Een vruchtbaarheidsbeeldje van terracotta in Nok-stijl.
Statuette de fertilité en terre cuite. Style Nok.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 120/140 -
#642Michel Hereman
“Post-demonisch wezen. Een beeld van deels gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd.
Etre post démoniaque. Une statue en terre cuite partiellement polychrome. Signée.No longer availableDim. l: 38 cmEstimate: € 80/120 -
#749Royal Kentucky
Een theeservies van meerkleurig porselein met een Satsumadecor, bestaande uit een theepot, melkpot, suikerpot, zes kopjes met schoteltjes en zes borden. Onderaan gemerkt.
Un service à thé en porcelaine polychrome, décor Satsuma, comprenant une théière, un pot à lait, un sucrier, six tasses avec sous tasses et six assiettes. marque à la base.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#671
Een coupe van kanton porselein.
Une coupe en porcelaine canton.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#404
Een reeks keukenpotten, waarbij grote, vier kleine, een olie- en een azijnflesje.
Un lot de pots de cuisine, comprenant des grands pots, quatre petits pots, une bouteille à huile et une bouteille à vinaigre.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#611
Een gemberpot van Chinees porselein met een houten deksel en versierd met een meerkleurig decor van Lange Lijzen in een tuin.
Un pot à gingembre en porcelaine chinoise et couvercle en bois, décor polychrome dans un jardin.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 120/200 -
#581Foutinelle
“Olifanten”. Een groep van geelgeglazuurd aardewerk. Gesigneerd.
“Eléphants”. Un groupe en faïence jaune. Signé.No longer availableDim. l: 75 cmEstimate: € 80/100 -
#475
Een grote antieke pop met porseleinen hoofd en handjes.
Grande poupée ancienne , la tête et mains sont en porcelaine.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#424
Een lot van drie aardewerken kruikjes.
Un lot de trois cruches en faïence.No longer availableDim. H: 12 cm -18 cmEstimate: € 20/40 -
#547
Een Chinese gemberpot van oranje porselein, versierd met afbeeldingen van lotussen en watervogels.
Un pot à gingembre en porcelaine orange, décor de lotus et oiseaux d’eau.No longer availableDim. H 22 cmEstimate: € 40/60 -
#641
Een theepotje van Chinees porselein met een decor van vrouwen in een tuin. Onderaan gemerkt.
Une théière en porcelaine chinoise avec un décor de femmes dans un jardin. Marque à la base.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 60/80 -
#674
Een gembertpot van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bleoemenstruiken.
Un pot à gingembre en porcelaine chinoise blanche et bleue, décor d’arbustres.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 30/50 -
#768
Een lot Japans porselein, bestaande uit acht borden, een diep bord met kom, een Imari-kom en twee waterkommetjes. Diverse leeftijden.
Lot de porcelaines japonaises comprenant huit assiettes, une assiette creuse avec bol, un bol Imari et deux bols à eau. Différentes périodes.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#601
Een grote schaal van Chinees porselein met een blauw en wit decor van draken.
Un grand plat en porcelaine chinoise blanche et bleue, décor de dragons.No longer availableDim. Ø: 47 cmEstimate: € 550/650 -
#407Nimy
Een kaststel van rood aardewerk, bestaande uit twee siervazen en een jardinière. Onderaan gemerkt.
Garniture de cabinet en faïence rouge, comprenant deux vases et une jardinière. Marque à la base.No longer availableDim. H: 27 cmEstimate: € 30/35 -
#382
Een achtkantige kalebasvaas van Delfts aardewerk met een blauw op wit decor van vogels en bloemen. XIXe eeuw, gemonteerd als lampvoet.
Un vase gourde en faïence de Delft, décor bleu sur fond blanc d’oiseaux et d’arbres. XIXième siècle. Monté en pied de lampe.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 50/80 -
#402
Een reeks van acht theekopjes en schoteltjes van blauw en verguld porselein in de geest van het Limogesporselein. Onderaan gemerkt.
Suite de huit tasses et soucoupes en porcelaine bleue et dorée dans le goût de Limoges. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#578
Een zittende Guan Yin van monochroom wit porselein naar het Blanc-de-Chine.
Un Guan Yin en position assise en porcelaine blanche monochrome d’après le Blanc-de-Chine.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 270/320 -
#758Sitzendorf
“Napoleon”. Een beeld van meerkleurig porselein. Achteraan gemerkt.
“Napoléon”. Une statue en porcelaine polychrome. Marque au dos.No longer availableDim. H: 29 cmEstimate: € 40/60 -
#773
Een porseleinen theeservies met een blauw en wit decor van Engelse plattelandszichten, bestaande uit een theepot, melkpot, suikerpot, zes kopjes met schoteltjes en zes borden.
Un service à thé en porcelaine blanche et bleue, décor de paysages anglais, comprenant une théière, un pot à lait, un sucrier, six tasses et sous tasses et six assiettes.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#805
“Pierre - Aalst”. Een houten naambord van een binnenschip.
“Pierre-Aalst”. Planche en bois au nom d’une péniche.No longer availableDim. 210 x 21 cmEstimate: € 120/140 -
#548
Een gemberpot van Chinees porselein met een famille-rosedecor.
Un pot à gingembre en porcelaine chinoise, décor famille rose.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#39B. Peré
“Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage rupestre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 33 x 48 cmEstimate: € 100/120 -
#328
Een paar kleine bronzen kandelaars.
Paire de candélabres en bronze.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 25/35 -
#127
Een wassen Madonna met kind in een houten kapelletje. Met lampje.
Vierge à l’Enfant en cire dans une petite chapelle en bois. Avec lampe.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 60/100 -
#695
Een eikenhouten kaptafel met drie laden en een spiegel in drie delen.
Une coiffeuse en chêne à trois tiroirs et un miroir en trois parties.No longer availableDim. 160 x 125 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#182Jos SlootmaeckersPeriod: °1926
“Winters landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage en hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 24,5 x 18,5 cmEstimate: € 35/50 -
#794
Een fauteuil-en-cabriolet van witgepatineerd en deels gepolychromeerd hout. Bekleding op te frissen.
Un fauteuil cabriolet en bois patiné blanc et polychrome. Revêtement a changer.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#444
Een handgeschilderd Oosters miniatuur op ivoor.
Miniature orientale sur ivoire. Peinte à la main.No longer availableDim. 19 x 11 cmEstimate: € 80/120 -
#316
Een gefineerde klapsecretaire met twee laden onder het blad.
Un secrétaire en bois de placage à deux tiroirs.No longer availableDim. H: 105 cm B: 83 cm D: 40 cmEstimate: € 100/120 -
#315
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger in de vorm van een kruis bezet met diamanten oude slijp en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,30 ct.
Une chaîne en or blanc 18 ct avec un pendentif en forme de croix serti de diamants ancienne taille et brillants ayant un poids total de ± 2,30 ct.No longer availableDim. 17,52 gEstimate: € 1800/2000 -
#283
Een art nouveau tapkraan van meerkleurig en verguld aardewerk. Begin XXe eeuw.
Pompe à bière art nouveau en faïence polychrome et dorée. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 120/160 -
#569H. Soto
“Compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘94.
“Composition”. Huile sur toile. Signée et datée ‘94.No longer availableDim. 74 x 93 cmEstimate: € 120/200 -
#667
Een famille roze schaaltje van porselein met een decor van een haan op rozenstruik.
Une coupelle en porcelaine famille rose, décor de coq sur un rosier.No longer availableDim. Ø: 14 cmEstimate: € 90/120