Similar lots by type
-
#642Michel Hereman“Post-demonisch wezen. Een beeld van deels gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd.
Etre post démoniaque. Une statue en terre cuite partiellement polychrome. Signée.No longer availableDim. l: 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#773Een porseleinen theeservies met een blauw en wit decor van Engelse plattelandszichten, bestaande uit een theepot, melkpot, suikerpot, zes kopjes met schoteltjes en zes borden.
Un service à thé en porcelaine blanche et bleue, décor de paysages anglais, comprenant une théière, un pot à lait, un sucrier, six tasses et sous tasses et six assiettes.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#407NimyEen kaststel van rood aardewerk, bestaande uit twee siervazen en een jardinière. Onderaan gemerkt.
Garniture de cabinet en faïence rouge, comprenant deux vases et une jardinière. Marque à la base.No longer availableDim. H: 27 cmEstimate: € 30 / 35 -
#404Een reeks keukenpotten, waarbij grote, vier kleine, een olie- en een azijnflesje.
Un lot de pots de cuisine, comprenant des grands pots, quatre petits pots, une bouteille à huile et une bouteille à vinaigre.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#364CarrelliEen designlampvoet van meerkleurig aardewerk. Gemerkt.
Un pied de lampe design en faïence polychrome. Porte une marque.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#601Een grote schaal van Chinees porselein met een blauw en wit decor van draken.
Un grand plat en porcelaine chinoise blanche et bleue, décor de dragons.No longer availableDim. Ø: 47 cmEstimate: € 550 / 650 -
#424Een lot van drie aardewerken kruikjes.
Un lot de trois cruches en faïence.No longer availableDim. H: 12 cm -18 cmEstimate: € 20 / 40 -
#587Een vaas van Chinees porselein met een blauw en wit drakendecor.
Un vase en porcelaine chinoise blanche et bleue, décor de dragons.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 270 / 320 -
#547Een Chinese gemberpot van oranje porselein, versierd met afbeeldingen van lotussen en watervogels.
Un pot à gingembre en porcelaine orange, décor de lotus et oiseaux d’eau.No longer availableDim. H 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#671Een coupe van kanton porselein.
Une coupe en porcelaine canton.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#805“Pierre - Aalst”. Een houten naambord van een binnenschip.
“Pierre-Aalst”. Planche en bois au nom d’une péniche.No longer availableDim. 210 x 21 cmEstimate: € 120 / 140 -
#581Foutinelle“Olifanten”. Een groep van geelgeglazuurd aardewerk. Gesigneerd.
“Eléphants”. Un groupe en faïence jaune. Signé.No longer availableDim. l: 75 cmEstimate: € 80 / 100 -
#611Een gemberpot van Chinees porselein met een houten deksel en versierd met een meerkleurig decor van Lange Lijzen in een tuin.
Un pot à gingembre en porcelaine chinoise et couvercle en bois, décor polychrome dans un jardin.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 120 / 200 -
#617Een vruchtbaarheidsbeeldje van terracotta in Nok-stijl.
Statuette de fertilité en terre cuite. Style Nok.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 120 / 140 -
#475Een grote antieke pop met porseleinen hoofd en handjes.
Grande poupée ancienne , la tête et mains sont en porcelaine.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#641Een theepotje van Chinees porselein met een decor van vrouwen in een tuin. Onderaan gemerkt.
Une théière en porcelaine chinoise avec un décor de femmes dans un jardin. Marque à la base.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 60 / 80 -
#758Sitzendorf“Napoleon”. Een beeld van meerkleurig porselein. Achteraan gemerkt.
“Napoléon”. Une statue en porcelaine polychrome. Marque au dos.No longer availableDim. H: 29 cmEstimate: € 40 / 60 -
#768Een lot Japans porselein, bestaande uit acht borden, een diep bord met kom, een Imari-kom en twee waterkommetjes. Diverse leeftijden.
Lot de porcelaines japonaises comprenant huit assiettes, une assiette creuse avec bol, un bol Imari et deux bols à eau. Différentes périodes.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#674Een gembertpot van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bleoemenstruiken.
Un pot à gingembre en porcelaine chinoise blanche et bleue, décor d’arbustres.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 30 / 50 -
#402Een reeks van acht theekopjes en schoteltjes van blauw en verguld porselein in de geest van het Limogesporselein. Onderaan gemerkt.
Suite de huit tasses et soucoupes en porcelaine bleue et dorée dans le goût de Limoges. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#382Een achtkantige kalebasvaas van Delfts aardewerk met een blauw op wit decor van vogels en bloemen. XIXe eeuw, gemonteerd als lampvoet.
Un vase gourde en faïence de Delft, décor bleu sur fond blanc d’oiseaux et d’arbres. XIXième siècle. Monté en pied de lampe.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 50 / 80 -
#578Een zittende Guan Yin van monochroom wit porselein naar het Blanc-de-Chine.
Un Guan Yin en position assise en porcelaine blanche monochrome d’après le Blanc-de-Chine.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 270 / 320 -
#548Een gemberpot van Chinees porselein met een famille-rosedecor.
Un pot à gingembre en porcelaine chinoise, décor famille rose.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#749Royal KentuckyEen theeservies van meerkleurig porselein met een Satsumadecor, bestaande uit een theepot, melkpot, suikerpot, zes kopjes met schoteltjes en zes borden. Onderaan gemerkt.
Un service à thé en porcelaine polychrome, décor Satsuma, comprenant une théière, un pot à lait, un sucrier, six tasses avec sous tasses et six assiettes. marque à la base.No longer availableEstimate: € 40 / 50
Other lots in this auction
-
#584Corneille.“Deux oiseaux dans une journée d’été. Een lithografie. Epreuve d’artiste. Gesigneerd buiten de plaat en op de verso gedateerd 1992.
“Deux oiseaux dans une journée d’été”. une lithographie. Epreuve d’artiste. Signée hors planche, date au verso 1992.No longer availableDim. 50 X 65 cmEstimate: € 300 / 350 -
#115Een 18 karaats geel gouden bladvormige broche bezet met twee diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct .
Une broche en or jaune 18 ct en forme de feuille sertie de deux diamants de taille ancienne avec un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 9,23 gEstimate: € 250 / 250 -
#319“Zicht op Praag” gesigneerd Gall en E.A. & Gestilleerd zicht op Novgorod”. Resp. Een kleurenets en een aquarel op papier.
“Vue sur Prague” et “Vue stylisée sur Novgorod”. Respectivement une eau forte en couleurs et une aquarelle sur papier.No longer availableDim. 10 x 12,5 & 11,5 x 15 cmEstimate: € 30 / 40 -
#43Een juwelendoosje van meerkleurig porselein, het deksel getooid met een dame met bal. Onderaan genummerd.
Boîte à bijoux art déco en porcelaine polychrome. Couvercle surmonté d’une femme au ballon. Numéro sous la base.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 20 / 30 -
#332Constant Simon“Herenportret”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd ‘22.
“Portrait d’homme”. Huile sur toile. Signée et datée ‘22.No longer availableDim. 33 x 21 cmEstimate: € 120 / 200 -
#310ChopardEen platina dameshorloge met 18 karaats wit gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Montre de dame en platine et son bracelet en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 17,84 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#455Drie verschillende tafelkleedjes met bijpassende servetten en één groot tafelkleed bezet met borduurwerk.
Trois différents napperons et serviettes assorties et une grande nappe aux broderies.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#750Een kleine eikenhouten commode met drie laden, versierd met gesculpteerde bloemen.
Petite commode en chêne ouvrant à trois tiroirs décorés de fleurs sculptées.No longer availableDim. 80 x 70 cmEstimate: € 50 / 80 -
#417Een goudweegschaaltje in mahoniehouten etui. Drie ontbrekende gewichtjes.
Une bascule à or avec son étui en acajou. Il manque trois poids.No longer availableEstimate: € 6à / 80 -
#31Een lot bestaande uit drie vrijmetselaars dolken, een doosje glazen prisma's en een wortelhouten doosje met vrijmetselaars embleem.
Lot de trois dagues maçonniques, une boîte aux prismes en verre et une boîte en ronce à l’emblème maçonnique.No longer availableEstimate: € 100 / 140 -
#32“Brugae Flandricarum urbium decus”. Een oude gravure van Lodovico Guicciardini.
“Brugae Flandricarum urbium decus”. Gravure ancienne par Lodovico Guicciardini.No longer availableDim. 24 x 31 cmEstimate: € 80 / 100 -
#346Een violontafeltje van wortelfineer.
Table violon en ronce de noyer.No longer availableDim. 55 x 118 cmEstimate: € 80 / 120




