Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot aardewerk, bestaande uit twee Nankingvaasjes, twee tabakspotten met koperen deksels en twee pompoenvormige dekselpotjes van blauw en wit aardewerk.
Een lot aardewerk, bestaande uit twee Nankingvaasjes, twee tabakspotten met koperen deksels en twee pompoenvormige dekselpotjes van blauw en wit aardewerk.
Een lot aardewerk, bestaande uit twee Nankingvaasjes, twee tabakspotten met koperen deksels en twee pompoenvormige dekselpotjes van blauw en wit aardewerk.
Een lot aardewerk, bestaande uit twee Nankingvaasjes, twee tabakspotten met koperen deksels en twee pompoenvormige dekselpotjes van blauw en wit aardewerk.

Een lot aardewerk, bestaande uit twee Nankingvaasjes, twee tabakspotten met koperen deksels en twee pompoenvormige dekselpotjes van blauw en wit aardewerk.

Lot de faïence dont deux petit vases Nanking, deux pots à tabac aux couvercles en cuivre et deux pot couverts en forme de citrouille en faïence bleue et blanche.
SKU: 1312160451.
Category: Aardewerk.
Auction day: 14 December 2016 19:00
Catalogue #451
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #810

    Een dekselvaas van blauw en wit Delfts aardewerk en een partij van zeven borden.

    Vase couvert en faïence de Delft bleue et blanche et un lot de sept assiettes.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #593
    Dominique Van den Bossche
    Period: 1854 - 1906

    Een jongedamesbuste van bruingepatineerd terracotta. Gesigneerd. Restauratie aan de basis.

    Buste de jeune femme en terre cuite à patine brune. Signé. Restauration à la base.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #1048
    Stein

    Vier bierpullen van aardewerk met tinnen deksel. Eén in de vorm van een pater in een vat, gemerkt Gerzit (H. 18 cm). eén met een pater met bierkruik en met tekst “Wer viel Bier trinkt schläft gut, wer gut schläft sündigt nicht”, gemerkt MR (H. 17 cm). Eén met een guirlande en in een uitsparing de tekst “Wo Bier voll Kraft da braucht man keinen Rebensaft”. (H. 17 cm). Eén met personnages in uitsparingen, onderaan gemerkt Gerz (H. 16 cm).

    Chope(s) à bière allemande.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #578
    Royal Boch

    “Big Cat”. Een beeld van geglazuurd aardewerk naar ontwerp van Patrick Villas. Gemerkt en genummerd 101/300 onderaan. In originele doos.

    “Big Cat”. Sculpture en faïence d’après Patrick Villas. Marque et numéro 101/300 sous la base. Dans la boîte d’origine.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #1047
    Stein

    Drie bierpullen van aardewerk met tinnen deksel. Eén met een drinker in reliëf in groentinten, onderaan gemerkt Gouda (H. 15 cm). Eén met historische figuren, getiteld “Patricier”, onderaan gemerkt C.J. (H. 16,5). Eén in de vorm van een Lederhosen in lichtblauw (H. 17 cm).

    Chope(s) à bière allemande.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #411

    Een cachepot van meerkleurig aardewerk, versierd met een reliëf decor van vlinders en bladeren en de handvatten in de vorm van leeuwenkoppen.

    Cache-pot en faïence polychrome décoré en relief de papillons et de feuilles. Anses en forme de têtes de lion.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #1057

    Een lot van vijf Duitse bierpullen van meerkleurig aardewerk met tinnen deksels.

    Lot de cinq chopes allemandes en faïence polychrome aux couvercles en étain.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #1050
    Stein

    Grote bierpul van steengoed met tinnen deksel. Voorstelling van een jachtscène in reliëf in beige, met kobaltblauwe randen. Oor in de vorm van een vos. Met tekst “Jäger’s Freud, die grüne Heid”. Onderaan gemerkt Gerz met etiket.

    Chope(s) à bière allemande.
    No longer available
    Dim. H. 49 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #1035
    Stein

    Grote bierpul van steengoed met tinnen deksel. Voorstelling van een Biergarten in reliëf in beige, met kobaltblauwe randen. Onderaan gemerkt Gerz met etiket.

    Chope(s) à bière allemande.
    No longer available
    Dim. H. 49 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #417
    Dresden

    Een grote vaas van blauw en wit aardewerk met een decor van vogels en bloemen.

    Grand vase en faïence bleue et blanche à décor de fleurs et d’oiseaux.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #1071

    Een lot van twee Duitse bierpullen van meerkleurig aardewerk, een laarsvormige kleine pul en een wijnbeker.

    Lot de deux chopes à bière allemandes en faïence polychrome, ainsi qu’une chope en forme de botte et un calice à vin.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #1043
    Stein

    Vier bierpullen van opaalglas en porselein met tinnen deksel. Eén met een polychroom wapenschild, gemerkt BMF (H. 17 cm). Eén met een afbeelding naar Defregger, gemerkt Gerz (H. 17 cm). Eén met een symbool van de brouwersgilde, gemerkt Rastal (H. 15,5 cm). Eén met bergvolk, gemerkt SandiZell (H. 18 cm).

    Chope(s) à bière allemande.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #1038
    Stein

    Grote bierpul van steengoed met tinnen deksel. Voorstelling van een Biergarten in reliëf in meerdere kleuren, met kobaltblauwe randen en de tekst “In Freud und Leid trink allezeit”, onderaan gemerkt King en 4 L.

    Chope(s) à bière allemande.
    No longer available
    Dim. H. 50 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #965

    “Putti met ram”. Een groep van bruingepatineerd terracotta.

    “Putti au bélier”. Groupe en terre cuite brune.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #618

    Een vaas van meerkleurig geglazuurd Torhouts aardewerk.

    Vase en faïence de Torhout polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #805
    Govancroft, Glasgow

    Een grote geglazuurde kruik voor chemicaliën van Berk Chemicals. We voegen er een klepkan van blauw en zwart steengoed met tinnen montuur aan toe.

    Grande cruche de Berk Chemicals. Nous ajoutons une chope couverte en grès noir et blanc à monture en étain.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #1040
    Stein

    Grote bierpul van steengoed met tinnen deksel. Voorstelling van een jagerspaar in reliëf in meerdere kleuren, onderaan gemerkt King en 3 L.

    Chope(s) à bière allemande.
    No longer available
    Dim. H. 47 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #955
    E. Bach

    “Reekalfjes”. Een groep van terracotta. Gesigneerd.

    “Faons”. Groupe en terre cuite. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #1041
    Stein

    Twee grote bierpullen van steengoed met tinnen deksel. De éne met een polychrome voorstelling van een Rosengarten (H. 42,5 cm). De andere met de titel “Lindenwirtin” in crème en kobaltblauw en met de tekst “Keinen Tropfen im Becher Mehr...” (H. 38,5 cm).

    Chope(s) à bière allemande.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #1067

    Een lot van drie Duitse bierpullen van meerkleurig aardewerk met metalen kleppen.

    Lot de trois chopes à bière allemandes en faïence polychrome et aux couvercles en métal.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #960
    Gien

    Een paar kandelaars van roze en wit aardewerk, versierd met een bloemendecor. Onderaan gemerkt. Eén met haarscheur bovenaan.

    Paire de candélabres en faïence rose et blanche décorés de fleurs. Marque sous la base. Un cheveu vers le haut.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #603

    Twee terracotta krijgers met losstaande hoofden. Naar de grafvondsten van Keizer Qin Shi Huangdi. Chinees werk. Op houten piëdestals met marmeren blad.

    Deux guerriers en terre cuite aux têtes amovibles. D’après les exemplaires archéologiques de l’Empereur Qin Shi Huangdi. Travail chinois. Sur des piédestaux à tablettes en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 110 & 100 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #1117
    Boch La Louvière

    Een gedeelte servies met het bekende Immortelle de Saxedecor ‘Copenhague’, bestaande uit 24 kleine borden, 10 grote borden, 14 diepe borden, 2 aspergeschotels, een terrine, een grote terrine op schotel met pollepel, een slakom en een sauskom.

    Partie de service au motif à l’Immortelle de Saxe “Copenhague”, comprenant 24 petites assiettes, 10 grandes assiettes, 14 assiettes creuses, 2 plats à asperges, une terrine, une soupière sur présentoir avec louche, un bol à salade et une saucière.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #1045
    Stein

    Vier bierpullen van steengoed met tinnen deksel. Versierd met wapenschilden en geometrische figuren. Eén gemerkt SKW Trostberg en twee Goebel.

    Chope(s) à bière allemande.
    No longer available
    Dim. H. 15,5 cm
    Estimate: € 30 / 50

Other lots in this auction

  • #1072

    Een wandconsole van verguld hout met een wit marmeren blad.

    Console en bois doré à tablette en marbre blanc.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #1017
    Stein

    Vier bierpullen van aardewerk met tinnen deksels. Eén met een jachtscène, handvat in de vorm van een vos, gemerkt C.S. (H. 22 cm). Eén bolle met grijs en kobaltblauw decor met Regensburg, Befreiungshalle en Walhalla (H. 14 cm). Eén bolle met dieren en bloemenguirlandes in grijs en kobaltblauw (H. 13 cm). Eén met “Erinnerung an meine Dienstzeit” (H. 16 cm).

    Chope(s) à bière allemande.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #435

    Een lot van 25 originele luxestalen parfum in cadeauverpakking waaronder Armani, Van Cleef & Arpels, Cacharel, Davidoff, Leonard, Joop, Benetton, Anne Klein, Sherrer, Versace en Boss.

    Un lot de 25 échantillons de parfums de luxe en emballage cadeau dont Armani, Van Cleef & Arpels, Cacharel, Davidoff, Leonard, Joop, Benetton, Anne Klein, Scherrer, Versace, Boss. e.a.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #531

    Een Birmaans wandtapijt (Kalagas) met afbeeldingen van personages en olifanten.

    Tapisserie birmane (Kalagas) représentant des personnages et des éléphants.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 160
  • #416

    Een eikenhouten eendeurskastje met een lade bovenaan. Tijdperk Régence.

    Petit meuble à une porte un un tiroir en chêne. Epoque Régence.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #318

    Een gietijzeren notenkraker in de vorm van een eekhoorn.

    Casse-noisettes en fonte en forme d’un écureuil.
    No longer available
    Dim. h 11 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #712

    “Voor een gijzelaar”. Een lithografie van Roland Bugnon. Gesigneerd en genummerd 23/200 buiten de plaat. We voegen er een onleesbaar gesigneerde lithografie met een abstracte voorstelling aan toe.

    “Pour un otage”. Litho par Roland Bugnon. Signée et numérotée 23/200 hors planche. Nous ajoutons une litho signée illisiblement représentant une composition abstraite.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #813

    Een rond bijzettafeltje van mahoniehout. Engels werk, XIXe eeuw.

    Guéridon rond en acajou. Travail anglais, XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #274

    “Herderin met schapen”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd. Gedateerd 1900. Kleine beschadiging in het doek.

    “Bergère et moutons”. Huile sur toile. Illisiblement signée et datée 1900. Petit dégât à la toile.
    No longer available
    Dim. 52 x 34 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #768

    Een sobere eikenhouten tafelvitrine met vier openende zijden. Met afneembaar dienblad bovenaan.

    Vitrine de table sobre en chêne ouvrant des quatre côtés. Tablette amovible.
    No longer available
    Dim. b: 77 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #390
    Festina

    Een roestvrijstalen herenhorloge. Waterbestendig.

    Montre homme en acier inoxydable. Résistant à l’eau.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #223
    Mont Joye - Legras & Cie.

    Een siervaasje van kleurloos glas met een met zuur geëtst, handgeschilderd en geëmailleerd decor van een bloem. Onderaan gemerkt. Frankrijk, omstreeks 1890.

    Vase décoratif en verre incolore gravé à l’eau forte et décoré d’une fleur peinte à la main et émaillée. Marque sous la base. France, vers 1890.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 120 / 180
View all auction items ›

Antiekveiling van 13, 14 & 15 december

De veiling is volledig - 1145 loten online.

13 December 2016 19:00
14 December 2016 19:00
15 December 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 14 December 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More