Similar lots by type
-
#500
Een lot Aziatisch houtsnijwerk, bestaande uit twee maskertjes en twee wijzen, waarbij één op een paard.
Un lot d'objets asiatiques en bois sculpté, comprenant deux masques et deux sages, dont un à cheval.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#446
Een rond Chinees sokkeltje van gesculpteerd hardhout met roze marmeren blad.
Un petit socle chinois en bois sculpté à tablette en marbre rose.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 120/200 -
#471
Twee Chinese koffertjes van gebeeldhouwd hout.
Deux coffrets en bois sculptés chinois.No longer availableDim. b: 30 & 40 cmEstimate: € 40/60 -
#511
Een voorouderbeeld van gesculpteerd hout. Boyo, Congo.
Une sculpture en bois d'un ancêtre. Boyo, Congo.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 100/120 -
#330
Vintage salontafeltje uit teak met omkeerbaar blad.
Table de salon vintage en bois de teck à tablette réversible.No longer availableDim. H: 32,5 cm . 70,5 x 70,5 cmEstimate: € 50/80 -
#597
Afrikaanse trommel. Kameroen.
Tambour africain. Cameroun.No longer availableDim. H: 104 cmEstimate: € 100/120 -
#547
Afrikaans gesneden ivoor. Paar bas-reliefs in de vorm van vrouwenhoofdjes. Begin XXste eeuw.
Lot d'objets en ivoire sculptée. Deux bas-reliefs représentant des têtes de femme. Début du XXe siècle.No longer availableDim. H: 18,5 cmEstimate: € 120/140 -
#458
Afrikaanse buste op voet. Hout. Lichte beschadiging aan haarextensions.
Un buste africain sur socle. Dégâts au niveau des extensions capillaires.No longer availableDim. H: 16cmEstimate: € 40/50 -
#108
Een barometer-thermometer met messingen wandbevestiging.
Un baromètre-thermomètre avec des attaches murales en laiton.No longer availableDim. l: 92 cmEstimate: € 40/50 -
#686
Een eikenhouten klapsecretaire met drie laden.
Un secrétaire en chêne à trois tiroirs.No longer availableDim. b: 113 cmEstimate: € 200/240 -
#673
Afrikaans gesneden ivoor. Drie beeldjes en een tandfragment.
Lot d'objets en ivoire sculptée, comprenant trois statuettes et un fragment de défense.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 120/140 -
#749
Een paar kandelaars van grijsgepatineerd hout in renaissancestijl.
Deux candélabres en bois patiné gris, style renaissance.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 60/100
Other lots in this auction
-
#737
Boompje van halfedelsteen in een cloisonné bloempotje. Chinees werk.
Un petit arbre en pierres semi-précieuses dans une jardinière en cloisonné. Oeuvre chinoise.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 40/60 -
#244Albert Verzele
“Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage à la ferme". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 48 cmEstimate: € 100/150 -
#507
Een tempelscène van uitgestoken ivoor op een houten sokkel. China, begin XXe eeuw.
Une scène de temple en ivoire sculpté sur un socle en bois. Chine, début XXième siècle.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 80/120 -
#203Charles AnfriePeriod: 1833 - 1905
“Straatjongen”. Een beeld van goudgepatineerd brons.
“Garçon de la rue”. Sculpture en bronze à patine dorée.No longer availableDim. 41cmEstimate: € 350/500 -
#398
Een lot Frans porselein, bestaande uit een chocoladekan, een kandelaar, een dekseldoos en een pillendoosje.
Un lot d'objets en porcelaine française comprenant une verseuse à chocolat, un chandelier, une boite à couvercle et une boite à médicaments.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#733
Een grote ronde schotel van Imariporselein.
Un grand plat rond en porcelaine Imari.No longer availableDim. Ø: 31 cmEstimate: € 30/40 -
#693
Een houten schildersmodel op staander.
Un mannequin articulable de dessinateur en bois. Sur support.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 80/100 -
#636
Een kleine eikenhouten commode in Chippendale-inspiratie met vier laden.
Une petite commode à quatre tiroirs en chêne, inspiration Chippendale.No longer availableDim. b: 77 cmEstimate: € 60/100 -
#142G. Van Vooren
“Stilleven met seringen”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Klein letsel.
"Nature morte aux lilas". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 120 cmEstimate: € 50/60 -
#282Tuur de RijbelPeriod: °1927
“Bloemenstilleven” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Nature morte aux fleurs". Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40x 50 cmEstimate: € 90/110 -
#48
Een lot verzilverd metaal waaronder 12 lepeltjes, een pollepel met 4 lange lepels en 4 verschillende taartscheppen en een schep van Wellner.
Un lot d'objets en métal argenté comprenant douze petites cuillères, une louche, quatre longues cuillères et quatre pelles à tarte différentes, ainsi que un couvert à service Wellner.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#193Eugène LaurentPeriod: 1832-1898
“Terugkeer van de visvangst”. Bronzen beeld met bruin patina. Gesigneerd.
"Retour de la pêche". Une statue en bronze. Signée.No longer availableDim. H. 42Estimate: € 500/600