#185Val Saint LambertEen Val Saint Lambert vaas, zwart en kleurloos kristal, gesigneerd en genummerd + naam J. M. Hoper (?) 71/2/92.
#40Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljantjes, saffieren en robijnen en smaragden met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
#233Hergé“De Schat van Scharlaken Rackham”. Hard cover, gele rug in goede staat, Ed. Casterman 1956 (A56’). Goed gelezen.
#213Hergé“Kuifje in Congo.”. Hard cover. Ed. Casterman 1951 (A51). Matige, sletige staat, hoek beschadigd.
#252Marcel Vaes“Avondstemming op de Heide”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. Verso opschrift.
#153“Romeins centurion”. Een bronzen beeld naar een werk van A. Carrier.
"Roman centurion". A bronze sculpture inspired by a work by A. Carrier.No longer availableDim. h 65 cmEstimate: € 750 / 1000 -
#665Een lot van 4 stuks Boheems kristal bestaande uit: 1 blauw en kleurloze vaas, 1 roze en kleurloze vaas, 1 kleurloze vaas en een kleurloos mandje.
A lot of 4 pieces of Bohemian crystal consisting of: 1 blue and clear vase, 1 pink and clear vase, 1 clear vase, and 1 clear basket.No longer availableDim. h 21 x Ø 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#207Val Saint LambertEen Val Saint Lambert karaf, kobaltblauw en kleurloos kristal, 1908, model Eifel.
A Val Saint Lambert decanter, cobalt blue and colorless crystal, 1908, Eifel model.No longer availableDim. h 35 x Ø 10,5 cm 1 kgEstimate: € 300 / 400 -
#156Een houten Mazarin marqueterie bureau. Een hoogwaardige replica met 3 laden aan weerszijden, 1 center lade en deur.
A wooden Mazarin marquetry desk. A high-quality replica with 3 drawers on each side, 1 center drawer, and a door.No longer availableDim. 86 x 140 x 70cmEstimate: € 1500 / 2500 -
#444Willem SchenkPeriod: 1919-1999“Johanna die Irrsinnige”. Een modern handgeweven wandtapijt, onderaan gesigneerd.
"Johanna the Mad." A modern handwoven wall tapestry, signed at the bottom.No longer availableDim. 155 x 79cmEstimate: € 250 / 350 -
"Feminine nude on bearskin." A group of Viennese bronze with two-tone patina. Recent work.No longer availableDim. 5 x 20 x 13 cmEstimate: € 160 / 180