#378Een porseleinen applique met een engeltje en bloemen, de armen zijn afneembaar.
A porcelain applique with an angel and flowers, the arms are removable.No longer availableDim. h 36 cmEstimate: € 30 / 50 -
#340Een lot van 5 oude zakhorloges.
#6Een stoomgebogen kapstok in de stijl van Thonet.
#45Een uit vier kruiken opgebouwde vaas van meerkleurig majolica en versierd met engeltjes. Gemerkt. Twee randschilfers.
#563ConcordeEen grijze koersfiets, Concorde San Remo, met aluminium profielkader, framemaat 56.
A gray road bike, Concorde San Remo, with an aluminum profile frame, frame size 56.No longer availableDim. 56 cmEstimate: € 80 / 120 -
#446Een handgeknoopt Perzisch tapijt met medaillon.
A hand-knotted Persian carpet with medallion.No longer availableDim. 292 x 188 cmEstimate: € 120 / 200 -
A long dark red scarf made of wool and cotton. Marked.No longer availableDim. 165 x 25 cmEstimate: € 140 / 180 -
#670Een 18 kt geelgouden ring bezet met robijn canochon van +- 3,70 ct.
An 18k yellow gold ring set with approximately 3.70 ct cabochon ruby.No longer availableDim. 17,27 gEstimate: € 1250 / 1400 -
#688Armstoel van notenhout in Lodewijk XIII-stijl.
#628Een polychroom houten Buddha beeld die de trommel bespeeld.
A polychrome wooden Buddha statue playing the drum.No longer availableDim. h 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#167H. Moyson et Cie.Een schouwklok in de vorm van een engel met artistieke ambitie gemaakt in biscuit op een sokkel van messing en marmer. H. Moyson et Cie. Anvers.
A mantel clock in the shape of an angel with artistic ambition, made in biscuit on a brass and marble pedestal. H. Moyson et Cie. Antwerp.No longer availableDim. 47 x 33 x 26 cmEstimate: € 250 / 350