#228Victor DolphynPeriod: 1909-1992“Portret van dame in een stoel.” Gedateerd ‘42. Gesigneerd.
#308Een lot van 6 oude zout, peper en mosterdvaatjes met beeldjes in verschillende voorstellingen.
A lot of 6 old salt, pepper, and mustard pots with figurines in various designs.No longer availableDim. h 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#375Een skelet met armen over het hoofd, gesculpteerd uit gewei. Vermoedelijk Duits werk.
A skeleton with arms over its head, sculpted from antler. Presumably German work.No longer availableDim. h 14 cmEstimate: € 60 / 80 -
#542Een 20 delig glazen servies, bestaande uit tassen en schoteltjes, coupes en kandelaars, etc.
A 20-piece glass dinnerware set, consisting of cups and saucers, bowls, and candle holders, etc.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#252Marcel Vaes“Avondstemming op de Heide”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. Verso opschrift.
#132P. Smolders“Etend kind”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Sleeping child". Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 380 / 460 -
#104Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983‘Zeilboten op een kabbelende zee’, olieverf op schilderspaneel, gesigneerd H.J. Pauwels.
'Sailboats on a rippling sea', oil on painter's panel, signed H.J. Pauwels.No longer availableDim. h 68 x b 98 cmEstimate: € 150 / 250 -
#21Een Boheems handgeslepen kristallen vaas met floraal decor en bordeauxrood in de massa.
A Bohemian hand-cut crystal vase with floral decor and bordeaux in the mass.No longer availableDim. 15 x Ø12cmEstimate: € 40 / 60 -
#93Delvaux“Madame”. Een portefeuille clutch van geel leder met originele stofzak.
#267Een paar aardewerken vazen, met gedrukt blauw decor van bloemen en romantisch landschap. Genummerd en gemerkt onderaan. Eén haarscheur aan de bovenrand.
A pair of earthenware vases, with printed blue decoration of flowers and romantic landscape. Numbered and marked on the bottom. One hairline crack on the upper rim.No longer availableDim. h 34 cm -
#69Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Nettenboeters te Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Fishermen in Antwerp". Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 34 x 25 cmEstimate: € 50 / 80