#33Aztec Clay Moistener CoEen vintage wortel-en notenhouten humidor met 4 compartimenten voor verschillende formaten. Binnen gemerkt.
A vintage walnut wood and rootwood humidor with 4 size compartments. Marked inside.No longer availableDim. 13,5 x 37 x 24cmEstimate: € 60 / 80 -
#11Een polychrome retro gipsen missie-spaarpot met knikkend hoofdje.
A polychrome retro plaster mission piggy bank with nodding head.No longer availableDim. 32cmEstimate: € 40 / 60 -
#34Een lot van architecturale gravures, ‘Monographies De Batiments Modernes’.
A set of architectural engravings, 'Monographs of Modern Buildings'.No longer availableDim. 36 x 28 cmEstimate: € 60 / 80 -
#71Jan CockxPeriod: °1930Een groen keramisch vaasje met kleine schilferschade aan de voet, onderaan getekend Jan Cockx.
A green ceramic vase with small chips at the base, signed Jan Cockx at the bottom.No longer availableDim. h 23.5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#192Charles Dubois“Dorpszicht aan de rivier”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Charles Dubois. Onleesbaar gesigneerd. 18e eeuws.
#8Een set van een vaas en bonbonnière met een decor van onderwaterfauna en flora, beide onderaan gemerkt.
#231J. TairoEen bronzen damesbuste. Gesigneerd achteraan.
A bronze bust of a lady. Signed on the back.No longer availableDim. h 36 cmEstimate: € 120 / 180 -
#443Een Afrikaans terracotta krukje uit Mali van de Djenne stam.
An African terracotta stool from Mali, belonging to the Djenne tribe.No longer availableDim. h 16 x Ø 19.5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#348Een houten pianostoeltje met gesculpteerde details. In hoogte verstelbaar, met rond gestoffeerde zitting, gesteund op 3 poten.
A wooden piano stool with sculpted details. Height adjustable, with a round upholstered seat, supported by 3 legs.No longer availableDim. 50 x Ø34,5cmEstimate: € 40 / 60 -
#645Een koperen luchter met een centrale glazen coupe.
#681Een vintage houten paard en kar speeltuig.
A vintage wooden horse and cart toy.No longer availableDim. 30 x 78cmEstimate: € 40 / 60