#508Een bronzen beeldje van Cupido met pijlen en boog.
#250Een 18 kt witgouden ring bezet met een solitair diamant van +- 0,75 ct.
An 18kt white gold ring set with a solitaire diamond of approximately 0.75 ct.No longer availableDim. 2,24 gEstimate: € 900 / 1000 -
#665Een lot van 4 stuks Boheems kristal bestaande uit: 1 blauw en kleurloze vaas, 1 roze en kleurloze vaas, 1 kleurloze vaas en een kleurloos mandje.
A lot of 4 pieces of Bohemian crystal consisting of: 1 blue and clear vase, 1 pink and clear vase, 1 clear vase, and 1 clear basket.No longer availableDim. h 21 x Ø 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#18Een kristallen schaal op een gedreven verzilverde voet met vogelkoppen, onderaan gemerkt Henniger.
#225Val Saint LambertEen Val Saint Lambert vaas, rood en kleurloos kristal, model Jupiter, gesigneerd M.
A Val Saint Lambert vase, red and colorless crystal, model Jupiter, signed M.No longer availableDim. h 31,5 x Ø 16 cm 3,5 kgEstimate: € 550 / 750 -
#419Een spiegel met een verguld houten kader.
A mirror with a gilded wooden frame.No longer availableDim. 71 x 41cmEstimate: € 60 / 90 -
#184Bernard JanssensPeriod: °Lier 1933“De laatste poort van de stad Lier”. Olieverf op doek, gecraqueleerd. Gesigneerd en gedateerd Bernard Janssens, 1927.
"The last gate of the city of Lier". Oil on canvas, craquelure. Signed and dated Bernard Janssens, 1927.No longer availableDim. h 54 x b 64 cmEstimate: € 220 / 280 -
#368ImariEen paar Imari porseleinen vazen met floraal decor beschilderd. 1 met barst onderaan.
A pair of Imari porcelain vases painted with floral decoration. One with a crack at the bottom.No longer availableDim. 32 x Ø14cmEstimate: € 40 / 60 -
#140Een 18 kt geelgouden ring bezet met twee saffieren en vijf zirkonen.
An 18kt yellow gold ring set with two sapphires and five zircons.No longer availableDim. 7,54 gEstimate: € 370 / 450