#576Een handgeknoopte Perzische loper.
#209Frans LuycksPeriod: 1923-1997‘Staand naakt, ten voeten uit’, olieverf op doek, gesigneerd in de linkerbovenhoek Fr. Luyckx.
#225Val Saint LambertEen Val Saint Lambert vaas, rood en kleurloos kristal, model Jupiter, gesigneerd M.
A Val Saint Lambert vase, red and colorless crystal, model Jupiter, signed M.No longer availableDim. h 31,5 x Ø 16 cm 3,5 kgEstimate: € 550 / 750 -
#692Een lot van 4 Art Deco geslepen Champagneglazen.
#439H.J. RedoutéPeriod: 1766-1852“Poissons du Nil”. Een gravure op papier. Le Polpytere Bichir. Illustration de description de l’Egypte.
"Poissons du Nil". An engraving on paper. The Polypterus bichir. Illustration from the Description de l'Egypte.No longer availableDim. 46 x 62cmEstimate: € 80 / 120 -
#572Jan Francken“Boer op zijn erf.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#302Gaston NoelandersPeriod: °Elsene 1910-2003“Hoevezicht met boom.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Farm view with tree." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#212Emile Durieux“Zeezicht met zeilboten.” Olieverf op doek. Herdoekt. Gesigneerd.
“Seaview with sailing ships”. Oil on canvas. Relined. SignedNo longer availableDim. 39 x 59 cmEstimate: € 200 / 300