#185Val Saint LambertEen Val Saint Lambert vaas, zwart en kleurloos kristal, gesigneerd en genummerd + naam J. M. Hoper (?) 71/2/92.
A gilded wrought-iron chandelier, adorned with porcelain flowers.No longer availableDim. 57cmEstimate: € 80 / 120 -
#453Een Afrikaans terracotta hoofd van de Nok stam op sokkel.
#531Val Saint LambertEen gegoten kristallen roofvogel. ‘Deloitte & Touche - 25. Gemerkt en gesigneerd.
A cast crystal bird of prey. 'Deloitte & Touche - 25'. Marked and signed.No longer availableDim. h 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#629Een eikenhouten spiegel met geslepen glas, midden XXste eeuw.
An oak mirror with cut glass, mid-century.No longer availableDim. 79 x 90 cmEstimate: € 40 / 60 -
#21Een Boheems handgeslepen kristallen vaas met floraal decor en bordeauxrood in de massa.
A Bohemian hand-cut crystal vase with floral decor and bordeaux in the mass.No longer availableDim. 15 x Ø12cmEstimate: € 40 / 60 -
#484“Aquatisch tafereel”. Een eikenhouten gesculpteerd paneel met vissen en schildpas in het reliëf.
"Aquatic scene." An oak carved panel featuring fish and turtles in relief.No longer availableDim. 80 x 54cmEstimate: € 120 / 180 -
#228Victor DolphynPeriod: 1909-1992“Portret van dame in een stoel.” Gedateerd ‘42. Gesigneerd.
#166Een houten salon met gestoffeerde zitting, bestaande uit 3 verschillende modellen 2 x 1-zit fauteuil en 1 2-zit.
#386Een lot van 2 Perzisch handgeknoopte tapijten.
#457Een vintage didactische anatomie van het oor. Gemerkt Deutsch Museum Dresden.
A vintage educational anatomy of the ear. Marked Deutsch Museum Dresden.No longer availableDim. 31 x 44cmEstimate: € 200 / 300 -
#239José Van GuchtPeriod: 1913-1980‘Aangemeerde vissersboten’, een maritiem aquarel rechtsonder gesigneerd Gucht.
'Fishing boats ashore', a maritime watercolor signed Gucht lower right.No longer availableDim. h 46 x b 51 cmEstimate: € 120 / 180