#388Een paar Imari porseleinen sierborden met floraal decor beschilderd.
A pair of Imari porcelain decorative plates painted with floral motifs.No longer availableDim. Ø30cmEstimate: € 40 / 60 -
#637Een caleidoscoop vervaardigd uit glas in lood op een massief houten voet.
A kaleidoscope made of stained glass on a solid wooden base.No longer availableDim. h 44 x l 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#301Oude wandelstok met verzilverd handvat.
#454Hokusai Mangwa“Hokusai Mangwa”. Een lot van 3 Japanse houtsnedes op papier. Uit serie Hokusai Mangwa volume 11, gedateerd 1834.
#30Een camée broche in 18 karaats geelgouden frame.
A cameo brooch in an 18-karat yellow gold frame.No longer availableDim. h 5 x b 4 cm 19,30 gEstimate: € 150 / 200 -
#442“Entrée du quartier des plaisiers à Tokyo”. Een Japanse houtsnede op papier. Vroeg 20e eeuws. Draagt zegel, binnen en buiten de plaat gemarkeerd.
"Entrance to the Pleasure Quarter in Tokyo." A Japanese woodblock print on paper. Early 20th century. Bears seal, marked inside and outside the image.No longer availableDim. 30 x 38,5cmEstimate: € 150 / 250 -
#114Charles Le Bon“Les meules à Gedinne.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Recent herdoekt.
#596Period: 1970Een set in rotan en meerkleurig riet bestaande uit een rek met spiegel, een 2-deurs kastje, een salontafel en 2 armstoelen. Ca. de jaren 70 van de vorige eeuw.
A set in rattan and multi-colored reed consisting of a rack with mirror, a 2-door cabinet, a coffee table, and 2 armchairs. Approximately from the 1970s.No longer availableDim. 184 x 81 x 35 cmEstimate: € 150 / 250 -
#260Een 18 kt geelgouden ketting met 18 kt wit en geelgouden hanger en bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
An 18 kt yellow gold necklace with an 18 kt white and yellow gold pendant, set with diamonds with a combined weight of approximately 0.20 ct, and sapphires with a combined weight of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 5,70 gEstimate: € 800 / 900 -
#416Een handgeknoopt hoogpolig tapijt.
A hand-knotted high-pile wool carpet.No longer availableDim. 149 x 210cmEstimate: € 100 / 200