#233Hergé“De Schat van Scharlaken Rackham”. Hard cover, gele rug in goede staat, Ed. Casterman 1956 (A56’). Goed gelezen.
#232“Starende man.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd. Gedateerd 1937.
“Staring man”. Oil on canvas. Illegibly signed. Dated 1937.No longer availableDim. 50x67 cmEstimate: € 120 / 200 -
#516BidjarEen Iraans handgeknoopt nomaden tapijt, gemerkt Bidjar, gestilleerd decor met warme kleuren. Met certificaat.
An Iranian hand-knotted nomadic carpet, marked Bidjar, stylized decoration with warm colors. Comes with certificate.No longer availableDim. 297 x 151cmEstimate: € 350 / 550 -
#479Lucebert“Compositie met maskers”. Gemengde techniek. Gesigneerd en gedateerd 1990 II.
"Composition with masks". Mixed technique. Signed and dated 1990 II.No longer availableDim. 46 x 56 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#247Catherine BarjanskyPeriod: art-deco“Zittende jongedame”, een beeld door Catherine Barjansky voor Boch Fréres Keramis. Onderaan een kleine schade aan de binnenzijde. Draagt achteraan de handtekening C. Barjansky en onderaan de stempel BFK Made In Belgium.
"Sitting young lady", a sculpture by Catherine Barjansky for Boch Fréres Keramis. Minor damage on the inside. Bears the signature C. Barjansky at the back, and the BFK Made In Belgium stamp at the bottom.No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 120 / 180 -
#5WiskemannEen set van 2 zwaar verzilverde bonbonnières op bijbehorende schaaltjes. Beide gemerkt Wiskemann.
A set of 2 heavily silver-plated candy jars on matching plates. Both marked Wiskemann.No longer availableDim. 9 x 15 x 11 cmEstimate: € 30 / 50 -
#46Een Victoriaanse opklapbare ‘cakestand’.
A Victorian folding 'cake stand'.No longer availableDim. h 87 cmEstimate: € 80 / 120 -
#4Jaak Gorus‘Bosrand’, een ets door Jaak Gorus, gesigneerd buiten de plaat .
"Bend of the Scheldt River". Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 14 x 11 cmEstimate: € 50 / 70