#171“Paarden”. Een bronzen groep op marmeren sokkel naar een werk van P. J. Mene.
#168Sèvres“Vase Bouc A Raisins”, een paar handbeschilderde kobaltblauwe dekselvazen met ramskoppen met onderaan het merkteken van Sèvres, aan de ene zijde beschilderd met een bloemenweelde en een vlinder, de andere zijde draagt een tafereel met telkens 3 personen in een Franse tuin van weleer. 19e eeuws.
#248Paar Frans opaalglazen lampenvoeten Napoléon & Joséphine. 1 wiekglas manco.
#698Een lot Vieux Bruxelles porselein bestaande uit 6 vaasjes en 3 schoentjes.
#142Henri Privat-LivemontPeriod: 1861-1936“Les Boches”. Een kunstmap met 6 litho’s, gemengde techniek. Onderaan gesigneerd.
"Les Boches". An art portfolio with 6 lithographs, mixed media. Signed at the bottom.No longer availableDim. 55 x 37cmEstimate: € 300 / 400 -
#296Een gerestaureerde houten armstoel met gestoffeerde zitting met floraal decor en armleuning, en met gecanneerde rug.
A restored wooden armchair with upholstered seat featuring floral decoration and armrests, and with a reeded back.No longer availableDim. 99 x 60 x 60cmEstimate: € 100 / 200 -
#46Een Victoriaanse opklapbare ‘cakestand’.
A Victorian folding 'cake stand'.No longer availableDim. h 87 cmEstimate: € 80 / 120 -
"Zuiderdokken in Antwerp". Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 33,5 x 26 cmEstimate: € 40 / 60