#93
#308
Een zwarte en een kleurloze vaas van Booms glas met vergulde versieringen. Medio XXe eeuw.
Vase noire et un vase incolore en verre de Boom aux détails dorés. Milieu du XXe siècle.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 60/80 -
#477
Een designvaas van meerkleurig glaspasta. Vermoedelijk Italiaans.
Vase design en pâte de verre polychrome. Probablement italien.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 30/50 -
#777
#394Val St. Lambert
#789
#772
Een grote partij glasserviezen van geslepen kristal.
#37
Een vaas van kleurloos geslepen kristal en een designvaasje van geblazen glas.
#331
Deux petits vases sphériques en verre de Boom respectivement rose et vert aux détails dorés. Milieu du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 40/60
#398
Sept chopes à bière en grès polychrome dont cinq à couvercles en étain et deux commémorant l’Expo 58.No longer availableEstimate: € 35/40 -
#222
Een zevendelig tuinstel van gietijzer.
Un set de jardin en fonte, 7 pièces.No longer availableEstimate: € 350/450 -
#236
Een Engelse wandconsole met een twee deurtjes en een lade aan weerskanten van dubbele paneeldeur onder een lade met koperen trekkers. XIXe eeuw.
Console anglaise ouvrant à deux petites portes et un tiroir flanquant une double porte pleine en dessous d’un tiroir aux poignées en cuivre. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 174 cmEstimate: € 400/600 -
#101
Drie beelden van zamak en één van kunststof.
#130
Een halssnoer van grote en kleine witte parels met zilveren slot.
#706
Twee handgeknoopte Oosterse karpetten, waarbij één Mori Bokhara.
#522Tony-Luc Blickx
“Naakt”. Krijt op papier. Gesigneerd en gedateerd 1971.
#489Hubert-Henri De VriesPeriod: 1899-1979
#693
Een Chinese krijgsheer en een wijze met fabeldier van gesculpteerd hardhout.
#457
Een lot van zes Indische godsbeeldjes van gesculpteerd hout.
#594Goum
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde en katoen.
#277Val St. Lambert