Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot antiek messing, bestaande uit twee gedreven beddenpandeksels en een paar kandelaars.

Een lot antiek messing, bestaande uit twee gedreven beddenpandeksels en een paar kandelaars.

Un lot de laiton antique, composé de deux couvercles de bassins martelés et d'une paire de bougeoirs.
Dim. h: 25 cm; Ø: 30 & 36 cm
SKU: 2408210291.
Categories: Koper, XIXe eeuw.
Auction day: 24 August 2021 19:00
Catalogue #291
Estimate: € 25 / 35
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #308

    Een Empire kandelaar van deels verguld brons.

    Un candélabre Empire en bronze partiellement doré.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #59

    “Het verzamelen van de jachtbuit”. Olieverf op koper. Russische school, XIXe eeuw. Verfschade bovenaan.

    Collecte du butin de chasse. Huile sur cuivre. Ecole russe, XIXe siècle. Dégâts à la peinture vers le haut.
    No longer available
    Dim. 28,5 x 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #278

    Een messingen tafellamp met opaalglazen kap, versierd met glazen pegeltjes.

    Une lampe de table en laiton avec un abat-jour en verre opale, décoré de cônes en verre.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #407

    Een paar vaasjes van cloisonné op messing.

    Une paire de vases cloisonnés sur laiton.
    No longer available
    Dim. h: 18,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #28

    Een samovar van rood en geel koper met drie kraantjes. XIXe eeuw.

    Un samovar en cuivre rouge et jaune à trois robinets. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #23

    Een messingen gedenkstuk, loopgravenkunst uit de Eerste Wereldoorlog.

    Un mémorial en laiton, l'art des tranchées de la Première Guerre mondiale.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #279

    Een sierbord van Brussels aardewerk met een meerkleurig decor van een tamboer. Omstreeks 1830.

    Une assiette décorative en poterie bruxelloise avec un décor de tambour multicolore vers 1830.
    No longer available
    Dim. Ø: 32 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #168

    Een imposante Napoleon III schouwpendule en twee cassoletten van zwart en roze marmer, versierd met gegraveerde plantendecors en met bronzen leeuwenkopjes met ringen op de flanken. De slinger achter een gegraveerd ruitje. XIXe eeuw.

    Imposante pendule Napoléon III et deux cassolettes en marbre noir et rose, à décor de végétaux gravés et de têtes de lion en bronze avec anneaux sur les flancs. La pendule derrière un losange gravé. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #297

    Een lot messing, bestaande uit een doosje in de vorm van een tombe, een postzegelkistje, een kleine art nouveau vrouwenbuste en een notenkraker in de vorm van een krokodil.

    Un lot en laiton, composé d'une boîte en forme de tombe, d'une boîte à timbres, d'un petit buste féminin Art Nouveau et d'un casse-noix en forme de crocodile.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 45
  • #347

    Een paar messingen schijfkandelaars. XVIIIe eeuw.

    Une paire de bougeoirs disques en laiton. XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. h:20 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #153

    Een fijn gesculpteerde ivoren corpus. Begin XIXe eeuw. Kruisbeeld recenter. beschadiging aan een arm.

    Corps en ivoire finement sculpté. Début XIXe siècle. Crucifix plus récent. Dommage à un bras.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #413

    Een paar vaasjes van cloisonné op geel koper met een decor van bloemen en vogels. Met houten sokkeltjes.

    Paire de vases cloisonnés sur laiton à décor de fleurs et d'oiseaux. Avec socles en bois.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #293

    Een antiek messingen olielampje met leeuwtjes en dubbele adelaars.

    Une lampe à huile en laiton antique avec des lions et des doubles aigles.
    No longer available
    Dim. h: 42,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #283

    Een messingen samovar.

    Un samovar en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #1

    Een paar messingen kraanvogels.

    Une paire de grues en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 27 & 33 cm
    Estimate: € 80 / 100

Other lots in this auction

  • #287

    Een lot monochroom wit biscuit, bestaande uit een Christus Heilig Hart, een Maria Heilig Hart en vier musicerende putti.

    Un lot de biscuit blanc monochrome, composé d'un Christ Sacré-Cœur, d'une Marie Sacré-Cœur et de quatre putti faisant de la musique.
    No longer available
    Dim. h: 18 & 38 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #466

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 237 x 170 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #646

    Twee verschillende handgeknoopte Pakistaanse wollen tapijtjes.

    Deux différents tapis pakistanais en laine noués à la main.
    No longer available
    Dim. 139 x 93 & 113 x 59 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #37

    “Vrouwelijk naakt met ster”. Een bronzen beeldje op roze marmeren voetstukje. Tijdperk art nouveau.

    “Navire féminin avec étoile”. Une statue en bronze sur un socle en marbre rose. Epoque Art Nouveau.
    No longer available
    Dim. h: 26,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #224
    Leopold Stevens

    Twee jachtstillevens op paneel. Gesigneerd. Eén met krassen.

    Deux natures mortes de chasse sur panneau. Signée. Une avec griffures.
    No longer available
    Dim. 90 x 30 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #611
    Kaiser, Germany

    Een diepe schotel en een kleine jardinière van meerkleurig en verguld porselein met Japanse decors. Onderaan gemerkt.

    Un plat creux et une petite jardinière en porcelaine multicolore et dorée à décors japonais. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. Ø: 15,5 & 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #30

    Drie verschillende 18 K geelgouden geweven ringen.

    Trois bagues tressées en or jaune 18 carats différentes.
    No longer available
    Dim. 4,07 g
    Estimate: € 120 / 150
  • #340

    Drie verschillende 9 K geelgouden ringen één bezet met amethist en één met rookkwarts.

    Trois bagues différentes en or jaune 9K, une sertie d'améthyste et une de quartz fumé.
    No longer available
    Dim. ruto: 9,60 g
    Estimate: € 60 / 90
  • #564
    Joseph Leyzen

    “Zebra’s”. Twee werken, olieverf op doek. Beide gemonogrameerd en één gdateerd 2017.

    “Zèbres”. Deux oeuvres, huile sur toile. Les deux monogrammées et une datée 2017.
    No longer available
    Dim. 50 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #256

    Een paar notenhouten fauteuils in Régencestijl en bekleed met groen fluweel.

    Une paire de fauteuils en noyer de style Régence recouverts de velours vert.
    No longer available
    Dim. h: 98 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #468

    Een vaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemen en fabeldieren en met handvatten in de vorm van vissen.

    Vase en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de fleurs et d'animaux favoris et à anses en forme de poisson.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #591

    Een bord van Japans porselein met een decor van een goudfazant in een bloeiende pioenenstruik. Onderaan gemerkt.

    Une assiette en porcelaine japonaise à décor d'un faisan doré dans un buisson de pivoines en fleurs. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. Ø: 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 Augustus 2021

Onze kijkdagen zijn op vrijdag 20 en zaterdag 21 augustus. Nog steeds enkel op Afspraak.Van 10.00 tot 17.00.

24 August 2021 19:00
25 August 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 August 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More