#204Een paar vazen van Japans porselein. Onderaan gemerkt. Tijdperk Meiji.
#422“Abstracte compositie”. Gemengde techniek op papier. Ruitje beschadigd.
#519Een gietijzeren tuinvaas.
#279Een paar dekselvazen in Lodewijk XV-stijl in blauw en wit versierd met bloementafels in uitsparingen. Delft, XVIIIde eeuw. Merk van de Clauw. Letsels en herstelde deksels.
Paire de vases à couvercle de style Louis XV en bleu et blanc à décor de tables fleuries dans des niches. Delft, XVIIIe siècle. Marque De Clauw. Blessures et couvercles réparés.No longer availableDim. H. 33 cmEstimate: € 50 / 80 -
#370Een poppenhuis met toebehoren.
Une maison de poupée avec accessoires.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 50 / 70 -
#378Een paar zamakken kandelaars met twee Egyptische figuren.
#73Een bronzen vaas met beeltenis van Admiraal Togo.
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,20 ct. et d'une émeraude de +- 10 ct. Taille 52.No longer availableDim. 3,58 gEstimate: € 300 / 350 -
#490Een handgeknoopt oosters wollen tapijt.
#87Een lederen aktetas.
Mallette en cuir.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#637Een oude kepie van de RTT.
Un vieux képi de la RTT.No longer availableEstimate: € 30 / 50