Other lots in this auction
-
#579Een spiegel in beigegepatineerde houten lijst in Lodewijk XVI-stijl, versierd met een ovaal olieverfschilderij op paneel met een voorstelling van een muziekspeler bij twee jonge vrouwen.
Miroir de style Louis XVI dans un cadre en bois patiné beige, orné d'une peinture ovale à l'huile sur panneau représentant un joueur de musique avec deux jeunes femmes.No longer availableDim. 175 x 81 cmEstimate: € 200 / 300 -
#697AlessiEen rond witmetalen schotel. Gemerkt.
Un plat rond en métal blanc. Marqué.No longer availableDim. Ø: 40 cmEstimate: € 15 / 25 -
#389Richard Van OrleyDrie oude ingelijste gravures met mythologische voorstellingen.
Trois anciennes gravures encadrées représentant des scènes mythologiques.No longer availableDim. 25 x 19 cmEstimate: € 50 / 80 -
#68BurberryEen handtas met Schots ruitmotief, model ‘Nova Check’.
Un sac à main à carreaux écossais, modèle 'Nova Check'.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#477Een fijn gesculpteerd ivoren lampvoetje met scènes van jagende tijgers. Met ivoren kapje. Beschadiging aan het kapje.
Un pied de lampe en ivoire finement sculpté avec des scènes de chasse aux tigres. Avec calotte en ivoire. Dommage pour la calotte.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 300 / 340 -
#266Een paar goudgepatineerde metalen bijzettafeltjes met vogelpoten.
Une paire de tables d'appoint en métal patiné doré avec pieds d'oiseau.No longer availableDim. 48 x 40 x 62 cmEstimate: € 220 / 240 -
#76Een gebeeldhouwde eikenhouten armstoel in Louis XIII-stijl en bekleed met tapisserie.
Fauteuil en chêne sculpté de style Louis XIII et recouvert de tapisserie.No longer availableDim. 120 x 67 cmEstimate: € 200 / 220 -
#339“To market”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 49 3/0.
“To market”. Un groupe de biscuits multicolores de la série de M. I. Hummel. Marqué en bas. N° 49 3/0.No longer availableDim. h: 10,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#496Een deels zwartgelakte commode in Lodewijk XVI-stijl met drie laden en op tapse poten.
Commode de style Louis XVI en partie laquée noire à trois tiroirs et pieds fuselés.No longer availableDim. b: 130 cmEstimate: € 200 / 220 -
#397Gevarieerd lot bestaande uit een porseleinen paardenkop van Lladro (H. 25 cm, een woestijnroos en een fractie van een woestijnroos, een terra cotta kunstwerkje in reliëf door Hugo Rabaey, een dekselpot van steengoed versierd met een hond en gemerkt “chaf”. Evenals een houten buste van een man met baard, gemonogrammeerd M.O.
Lot varié composé d'une tête de cheval en porcelaine de Lladro (H. 25 cm, une rose du désert et une fraction de rose du désert, une œuvre en terre cuite en relief par Hugo Rabaey, un pot à couvercle en grès à décor d'un chien et marqué chaf. Ainsi qu'un buste en bois d'homme barbu, monogrammé MONo longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 50 / 80 -
#629M. J. Wené“Heer bij vier naakte vrouwen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Seigneur avec quatre femmes nues. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 89 x 99 cmEstimate: € 80 / 120 -
#512Een goudgepatineerde houten trumeau.
Un trumeau en bois patiné or.No longer availableDim. 140 x 90 cmEstimate: € 200 / 220

