#390Pontiac, Longines en RutisVier verschillende roestvrij stalen horloges.
#447Goebel“Jongetje met klarinet” & “Jongetje met bij”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein naar ontwerp van M.I. Hummel. Beide gemerkt.
“Garçon à la clarinette” et “Garçon à l’abeille”. Deux statuette en porcelaine polychrome par M.I. Hummel. Avec marques.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 30 / 40 -
#311CeramberEen keramische vaas naar een ontwerp van Martin-Consuegra. Onderaan gemerkt.
Vase en céramique d’après un dessin de Martin-Consuegra. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#331Een paar messingen kandelaars naar Romaans voorbeeld.
#475Een 18 karaats geel gouden schakelketting.
Une chaîne à maillons en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 8,50 gEstimate: € 250 / 350 -
#664Een officierstschako van de Belgische genie. Omstreeks 1870.
#369Serie van 7 roompotjes met deksels van polychroom porselein versierd met een Minervahoofd in een medaillon en met fabeldieren. Engels, einde XIXde eeuw, gemerkt onderaan.
Série de 7 crémiers couverts en porcelaine polychrome décorés d’une tête de Minerve dans un médaillon et aux animaux fabuleux. Angleterre, fin XIXe siècle, marque sous la base.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
Lot varié d’insignes, de médailles etc. de différents pays dont Belgique et Allemagne.No longer availableEstimate: € 60 / 80