Tapisserie d’Orient en laine représentant Central Park à New-York. Noué main.No longer availableDim. 90 x 140 cmEstimate: € 80 / 120 -
#633Een uniform van de Artillerie van de Belgische burgerwacht.
#708C. Mahillon, BruxellesEen altsaxofoon.
Saxophone alto.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#54“Ballerina”. Inkt op papier. Onleesbaar gesigneerd.
“Ballerine”. Encre sur papier. Illisiblement signé.No longer availableDim. 23 x 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#394Een reeks van vier Engelse stoelen.
Suite de quatre chaises anglaises.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#228“Adellijke dame”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel. Zonder signatuur.
#148Albini - BraendlinEen antiek Rijkswachtgeweer. Model 1867,productie 1874. Gebruikt tussen 1901 en 1908. Met bajonet.
Fusil de gendarme ancien. Modèle 1867, production 1874. Avec baïonnette.No longer availableDim. l: 114 x 26 cmEstimate: € 200 / 300 -
#3Vijf kopjes en vier schoteltjes van Brussels porselein.
Paire de vases couverts en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de fleurs et de symboles de prospérité.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 200 / 240 -
#526BidjarEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#144Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 100 cmEstimate: € 120 / 200