Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot Belgische zadeldecoraties, waarbij één van het medische korps

Een lot Belgische zadeldecoraties, waarbij één van het medische korps

Lot de décorations de selle belges dont une du corps médical.
SKU: 2909200616.
Auction day: 30 September 2020 19:00
Catalogue #616
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #543

    Een paar balustervazen van Chinees porselein met een famille rose-decors van vrouwen en vogels en pioenen in cartouches.

    Paire de vases balustres en porcelaine de Chine avec décor famille rose de femmes, d’oiseaux et de pivoines dans des cartouches.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #390
    Pontiac, Longines en Rutis

    Vier verschillende roestvrij stalen horloges.

    Quatre différentes montres en acier inoxydable.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #447
    Goebel

    “Jongetje met klarinet” & “Jongetje met bij”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein naar ontwerp van M.I. Hummel. Beide gemerkt.

    “Garçon à la clarinette” et “Garçon à l’abeille”. Deux statuette en porcelaine polychrome par M.I. Hummel. Avec marques.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #466
    Vynco Luxe

    Twee vintage bakelieten krukjes. Jaren ‘70. Gemerkt.

    Deux sellettes vintage en bakelite. Années ‘70. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 40 & 48 cm; Ø: 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #311
    Ceramber

    Een keramische vaas naar een ontwerp van Martin-Consuegra. Onderaan gemerkt.

    Vase en céramique d’après un dessin de Martin-Consuegra. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. H. 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #331

    Een paar messingen kandelaars naar Romaans voorbeeld.

    Paire de candélabres en laiton d’après un exemple romanesque.
    No longer available
    Dim. H. 31 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #475

    Een 18 karaats geel gouden schakelketting.

    Une chaîne à maillons en or jaune 18 carats.
    No longer available
    Dim. 8,50 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #428

    Een bronzen inktpotje in de vorm van een helm op albasten basis. Met opschrift 1914 - 18.

    Encrier en bronze en forme de casque sur base en albâtre. Inscrit 1914-18.
    No longer available
    Dim. 6,5 x 16 x 10,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #664

    Een officierstschako van de Belgische genie. Omstreeks 1870.

    Shako d’officier de la génie belge. Vers 1870.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #711

    Een messingen juwelenkistje in gotische stijl. Einde XIXe eeuw.

    Coffret à bijoux en laiton de style gothique. Fin XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 13 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #369

    Serie van 7 roompotjes met deksels van polychroom porselein versierd met een Minervahoofd in een medaillon en met fabeldieren. Engels, einde XIXde eeuw, gemerkt onderaan.

    Série de 7 crémiers couverts en porcelaine polychrome décorés d’une tête de Minerve dans un médaillon et aux animaux fabuleux. Angleterre, fin XIXe siècle, marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #408

    Een gevarieerd lot met insignes, medailles enz. van diverse landen, waaronder België en Duitsland.

    Lot varié d’insignes, de médailles etc. de différents pays dont Belgique et Allemagne.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 September 2020

Tentoonstelling van 11.00 tot 18.00 op zaterdag 26 & zondag 27 september.
Veiling is volledig - 835 loten in veiling. Downloads in .pdf en .xls verkrijgbaar.

29 September 2020 19:00
30 September 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 September 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More