#395
Lot de bijoux de fantaisie dont colliers, bracelets, boucles d’oreilles, broches e.a.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#705
Une bague en or jaune 18 carats sertie de 10 saphirs d'un poids combiné de + - 0,30 ct.No longer availableDim. 5,28 gEstimate: € 500/700 -
#263Delvaux, Bruxelles
Een zijden foulard.
Foulard en soie.No longer availableDim. 81 x 86 cmEstimate: € 140/160 -
#217Delvaux, Bruxelles
Een handtas van taupe leder met originele draagtas.
#745Burberry Swiss Made
Een roestvrij stalen herenhorloge.
#782
Een vierkante marmeren salontafel op vier poten.
#105Montblanc Meisterstuck Automatic
Een roestvrij stalen horloge met lederen polsband.
Une montre en acier inoxydable avec bracelet en cuir.No longer availableEstimate: € 800/1000 -
#252
Een paar Louis-Philippe drageoirs met deksels van kleurloos kristal.
#118
Een Belgisch karabijn van het regiment Karabiniers. Medio XIXe eeuw.
Carabine belge pour le régiment des carabiniers. Milieu du XIXe siècle.No longer availableDim. l: 96 cmEstimate: € 220/300 -
#219
Een paar wandlantaarns van messing en koper.
#138
Een paar XVIIIe eeuwse pauwstaartborden met gele rand. Gemerkt van De Klauw.
#35
Drie verschillende 18 karaats geel gouden trouwringen.
Trois alliances différentes en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 10,34 gEstimate: € 300/400