Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot bestaande uit drie vrijmetselaars dolken, een doosje glazen prisma's en een wortelhouten doosje met vrijmetselaars embleem.

Een lot bestaande uit drie vrijmetselaars dolken, een doosje glazen prisma's en een wortelhouten doosje met vrijmetselaars embleem.

Lot de trois dagues maçonniques, une boîte aux prismes en verre et une boîte en ronce à l’emblème maçonnique.
SKU: 2908170031.
Category: curiosa.
Auction day: 29 August 2017 19:00
Catalogue #31
Estimate: € 100 / 140
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #672

    Een Chinese wandelstok van gesculpteerd hout met een handvat in de vorm van een drakenkop.

    Une canne chinoise en bois sculpté dont la poignée représente un dragon.
    No longer available
    Dim. L: 88 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #701

    Een lot schootsvellen, vlaggen en kragen uit de vrijmetselarij.

    Lot de tabliers, de drapeaux et de cols de la maçonnerie.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #668

    Een ei van cloisoné op koper versierd met een bloemenmotief in reliëf.

    Un oeuf en cloisonné sur cuivre, décor floral en relief.
    No longer available
    Dim. H 15 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #678

    Een paar houten meesterstukken. Een Icosaëder en een Pyramide.

    Deux pièces de maîtrise. Une Pyramide et Icosaëder.
    No longer available
    Dim. Ø: 18,5 cm
    Estimate: € 70 / 100

Other lots in this auction

  • #249
    Cornelis Schut

    “Madonna met kind”. Een XVIIe eeuwse gravure.

    “Vierge à l’Enfant”. Gravure du XVIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 11,5 x 10,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #87

    Een zilveren pen en stempel in etui.

    Plume en argent avec cachet dans un étui.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #596

    Een commode van gefineerd hout in empirestijl met vier laden, geflankeerd door twee zuiltjes en met een zwart marmeren blad. XIXe eeuw.

    Commode en bois de placage de style Empire ouvrant à quatre tiroirs flanqués de deux colonnettes et à tablette en marbre noir. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 103 x 123 x 60 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #510

    Een oude hanglantaarn van brons en geslepen glas.

    Une ancienne lanterne en bronze et verre taillé.
    No longer available
    Dim. h: 96 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #275

    Een platina bloemvormige ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,10 ct .

    Une bague en platine en forme de fleur sertie de diamants avec un poids total de ± 1,10 ct.
    No longer available
    Dim. 8,53 g
    Estimate: € 750 / 900
  • #235

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten en baguetten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.

    Une bague en or jaune 18 carats sertie de brillants baguette ayant un poids total de ± 1 ct.
    No longer available
    Dim. 3,47 g
    Estimate: € 750 / 850
  • #559

    “Abstracte compositie”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening.

    “Composition abstraite”. Huile sur toile. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 90 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #161

    “Olifant”. Een beeld van donkergepatineerd brons op marmeren sokkel met twee siervaasjes van donkergepatineerd zamak op gelijksoortig marmer.

    “Eléphant”. Sculpture en bronze à patine foncée sur socle en marbre. Accompagnée de deux petits vases en régule à patine foncée sur socles en marbre semblable.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #822
    Blaylock, Longtown.

    Een staande klok in mahoniehouten kast. Het werk van geel koper met datumnotatie. Gemerkt.

    Horloge de vestibule en acajou. Mouvement en laiton, cadran en cuivre jaune à indication de la date. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 224 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #680

    Een armstoel van gesculpteerd notenhout in Louis-Philippestijl.

    Fauteuil en noyer sculpté de style Louis-Philippe.
    No longer available
    Dim. h: 108 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #172

    “Château de Coaraze” door Piringer naar Melling en “La tentation de Saint Antoine Abbé” door Picault naar Callot. Twee oude gravures, XVIIIde eeuw. Het kasteel van Coaraze nabij Nice staat te koop voor 1.350.000 euro.

    “Château de Coaraze” par Piringer d’après Melling et “La tentation de Saint Antoine Abbé” d’après Callot. Deux gravures anciennes du XVIIIe siècle. Le Château de Coaraze près de Nice est à vendre au prix de 1.350.000 euro.
    No longer available
    Dim. 26 x 38 & 51 x 69 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #776

    Een canapé van gebeeldhouwd notenhout met bekleding van rood fluweel. Bekleding te vervangen. Tijdperk Louis-Philippe

    Un canapé en noyer sculpté avec revêtement en velours rouge. Revêtement à changer. Style Louis Philippe.
    No longer available
    Dim. b: 162 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 augustus 2017

De veiling is volledig. 835 loten. Downloads in .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

29 August 2017 19:00
30 August 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 August 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More