#31
Een Madonna met kind van meerkleurig en verguld Brussels porselein. Omstreeks 1900.
#246
Een eikenhouten boekenkast in neogotische stijl, versierd met briefpaneel.
#559
Een regulateur met slinger van hout en glas met bovenaan gesierd met paard.
#34Constant De Swerts
“Knikkerende jongen”. Een naaktstudie in grafiet. Gesigneerd.
"Garçon jouant aux marbres". Une étude de nu au graphite. Signée.No longer availableDim. 15 x 41 cmEstimate: € 45/55 -
#243
#588
Een Duitse kunststoffen pop met wollenkleertjes. Medio XXe eeuw.
Une poupée en plastique allemande avec des vêtements en laine. Milieu XXe siècle.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 100/150 -
#448
Twee ovale schotels van Imari-porselein met gelobde vleugel.
#95
Une croix flamande en or jaune 18 kt sertie de diamants taille ancienne d'un poids total de +- 0,60 ct.No longer availableDim. 5,84 gEstimate: € 250/350 -
Een paar avondtasjes met maliën van zilver.
#570
Een eikenhouten kloosterbank.
Een fraai versierde Zaanse klok. Compleet met gewichten.
#658
Een art nouveau vaas van koper en messing met oren in de vorm van pauwen.
Vase Art Nouveau en cuivre et laiton à anses en forme de paons.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 35/50