#582
“Chinees adelijk koppel”. Een paar gouaches op zijde. Met tekst. Omstreeks 1800.
“Couple chinois de qualité”. Paire de gouaches sur soie. Avec texte. Vers 1800.No longer availableDim. 31 x 18 cmEstimate: € 400/500 -
#284Karel De BauwPeriod: 1909-2002
“Paarden bij de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Chevaux devant l’étable”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 180/200 -
#523
“Kaligraaf”. Een beeldje van gesculpteerd en deels gepolychromeerd ivoor op een houten voetstukje.
“Calligraphe”. Statuette en ivoire sculpté partiellement polychromé et sur base en bois.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 200/250 -
#351Val St. Lambert
Een kom met schotel van geslepen kleurloos kristal met vergulde monturen. Beide gemerkt.
#96
Een eikenhouten commode met drie laden.
Een antieke eikenhouten koffer met een gesculpteerd front.
Un coffre en chêne antique au front sculpté.No longer availableDim. 70 x 142 x 56 cmEstimate: € 120/200 -
#17
Bonbonnière in kleurloos kristal op verzilverde voet.
#317
Een smeedijzeren rokersstelletje, versierd met bladermotieven.
#479
Een reeks van vier Indische miniaturen op ivoor.
#836
Un banc de piano antique en chêne sculpté style Louis XV, revêtement de tapisserie. Rangement rabattable en dessous de l'assise.No longer availableDim. 45 x 95 cmEstimate: € 120/140 -
#93
#25
“Een 14 karaats geel gouden ring bezet met een ovale kwarts.
Une bague en or jaune 14 ct. sertie d’un quartz ovale.No longer availableDim. 3,77 gEstimate: € 80/120