Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot bestaande uit een vaas, karaf en verstuiver van groen gekleurd geslepen kristal.

Een lot bestaande uit een vaas, karaf en verstuiver van groen gekleurd geslepen kristal.

Un lot comprenant d’un vase, une carafe et un vaporisateur en cristal vert taillé.
SKU: 2602190525.
Auction day: 27 February 2019 19:00
Catalogue #525
Estimate: € 30 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #371

    Een houten beeld van een vrouw. Yoruba (Nigeria).

    Une statue en bois d’une femme. Yoruba, Niger.
    No longer available
    Dim. H. 68,5 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #201

    Een bronzen ruitersbeeld van prins Benin. Verloren wastechniek.

    Une statue de guerrier en bronze d’un prince Bénin. Technique de lavis perdue.
    No longer available
    Dim. H. 61 cm
    Estimate: € 1400 / 1600
  • #667

    Een Japanse doos van papier-maché , versierd met een bloemendecor.

    Une boîte japonaise en papier mâché, décoration de fleurs.
    No longer available
    Dim. 25 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #163

    Een lot van 4 atlaskaarten van Europa gedateerd 1590 en één 1587. Met de hand ingekleurd.

    Un lot de quatre cartes Atlas de l’Europe datées 1590 et une 1587. Mise en couleurs fait main.
    No longer available
    Dim. ± 36 x 45 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #314

    “Portret van een burgervrouw”. Olieverf op paneel. XIXde eeuw.

    ”Portrait d’une femme”. Huile sur panneau. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 41 x 31 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #825
    Sitzendorf

    Napoleon en een bijna volledige reeks generaals in polychroom porselein. 17 stuks in totaal.

    Napoléon et une série quasi complète de généraux en porcelaine polychrome. 17 pièces au total.
    No longer available
    Dim. ± 25 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #804
    Walter Swennen

    Een ingekaderde kunstreproductie. Gesigneerd en genummerd 25/150 buiten de plaat.

    Une reproduction encadrée. Signée et numérotée 25/150 hors planche.
    No longer available
    Dim. 35 x 35 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #435

    Twee verschillende kristallen vazen, waarbij één kleurloze met vergulde motieven en de andere van rookbruin kristal.

    Deux vases différents en cristal, un vase incolore et le deuxième en cristal brun fumé.
    No longer available
    Dim. h: 19,5 & 21 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #860

    Staande lamp met rond tablet van polychroom hout.

    Un lampadaire à tablette ronde en bois polychrome.
    No longer available
    Dim. H. 190 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #822
    Francis Vaes

    “Abstracte windwijzer.” Gouache op papier. Gesigneerd.

    ”Girouette abstraite”. Gouache sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 56,5 x 25,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #812
    Utagawa Toyokuni I

    “Kabuki acteur. Vrouw met de pijp” Japanse houtsnede. Gedateerd 1815. De vrouw met pijp is de acteur Sawamura Sôjûrô III.

    ”Acteur Kabuki. Femme fumant la pipe”. Une gravure sur bois japonaise. la femme est l’actrice Sawamura Sôjûrô III.
    No longer available
    Dim. 36 x 24 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #549
    D’Angelo

    “Abstracte compositie met liggend personage”. Een met de hand ingekleurde zeefdruk. Gesigneerd buiten de plaat.

    ”Composition abstraite et personne couchée”. Une sérigraphie mise en couleurs fait main.
    No longer available
    Dim. 68 x 48 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Februari 2019

De veiling is volledig - 900 loten. Eerste dag 1 - 450 - tweede dag 451 - 900! Downloads in .pdf en .xlsx verkrijgbaar op de downloads pagina.

26 February 2019 19:00
27 February 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 February 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More