Other lots by Val St. Lambert
-
#535Val St. Lambert
Een karaf met drie glaasjes van gekleurd kristal.
Une carafe et trois verres en cristal de couleur.No longer availableEstimate: € 25/30 -
#897Val St. Lambert
Een lot van 10 geslepen gekleurde kristallen glazen. In een reeks van 7 en 3 andere.
Un lot de dix verres en cristal taillé. Une série de 7 verres et 3 autres verres.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#448Val St. Lambert
Een lot bestaande uit drie gekleurde asbakken en een driehoekige groene coupe van geslepen kristal.
Un lot comprenant trois cendriers et une coupe en cristal taillé vert.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#845Val St. Lambert
Een lot kleurloos glaswerk, bestaande uit twee bierpullen, een boterpot, een vaasje, een schotel en twee verschillende aperitiefschoteltjes, versierd met een verguld zwaantje. Allen gemerkt.
Lot de verreries incolore, comprenant deux pintes à bière, un pot à beurre, un petit vase, un plateau et deux plateaux apéritif, décoré de cygnes. Marques présentes.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#247Val St. Lambert
Een coupe van geslepen kleurloos en groen kristal. Onderaan gemerkt en met etiket.
Une coupe en cristal taillé vert et incolore. Marque sous la base et étiquette.No longer availableDim. Ø: 25,5 cmEstimate: € 300/360 -
#447Val St. Lambert
Een grote groene schotel en een roze vaas van kristal met getorste motieven. Beide gemerkt.
Un grand plat vert et un vase en cristal rose, motifs torsadés. Tout deux marqués.No longer availableDim. h: 27 & Ø: 39 cmEstimate: € 20/40 -
#868Val St. Lambert
Een vaas op voet van geslepen kleurloos en paars kristal en een lampenvoet van geblazen groen kristal. Beide gemerkt.
Un vase sur pied en cristal incolore taillé et cristal mauve, et un pied de lampe en cristal soufflé vert. Tout deux avec marque.No longer availableDim. h: 25 & 31 cmEstimate: € 40/50 -
#443Val St. Lambert
Een vaas van geslepen groen en kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Un vase en cristal vert et incolore taillé. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 60/100 -
#398Val St. Lambert
Twee vazen van gegoten kristal, paars in de massa.
Deux vases en cristal coulé, mauve dans la masse.No longer availableDim. h 36 cmEstimate: € 40/50
Other lots in this auction
-
#44
“De ziende blinde”. Aquarel. Gemonogrammeerd.
”L’aveugle voyant”. Une aquarelle, monogrammée.No longer availableDim. 33 x 25 cmEstimate: € 65/75 -
#656Kilim Gaschgai
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué main.No longer availableDim. 257 x 164 cmEstimate: € 720/800 -
#364Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Poort van de Vlaaikesgang”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Porte du Vlaaikesgang”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 30 x 19 cmEstimate: € 100/140 -
#110
Een 18 karaats roze gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct. en een centrale rookkwarts van ± 5 ct.
Une bague en or rose 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,50 ct et d’un quartz fumé de ± 5 ct.No longer availableDim. 6,34 gEstimate: € 800/1000 -
#563
Een Chinese wijze van gesculpteerd hout. Met metalen inwerkingen.
Un sage chinois en bois sculpté. Finitions en métal incrusté.No longer availableDim. h 58 cmEstimate: € 60/100 -
#142P. Veys
“Zonnebloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Tournesols”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 63 x 57 cmEstimate: € 40/60 -
#331
Zes diverse kleine bronzen Ashanti “bêtises” met copulerende paren in diverse posities. Ghana.
Six “bêtises” divers en bronze Ashanti, couples copulants en diverses positions.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#276
Een sobere tweeledige vitrinekast met onderaan twee deuren en twee laden en bovenaan twee gevitreerde deuren.
Vitrine à deux corps sobre, le bas à deux portes pleines et deux tiroirs, le haut à deux portes vitrées.No longer availableDim. 235 x 105 cmEstimate: € 100/120 -
#300
Een 18 karaats wit gouden takvormige broche bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 6 ct. en smaragden met een gezamenlijk gewicht van ± 1,70 ct.
Une broche en or blanc 18 ct en forme de branche sertie de diamants et baguettes ayant un poids total de ± 6 ct et d’émeraudes ayant un poids total de ± 1,70 ct.No longer availableDim. 15,32 g l: 6 cmEstimate: € 2000/2500 -
#728Maurice De Vries
Een Chinese dekselkom in blauw/wit porselein.
Un bol à couvercle chinois en porcelaine bleue et blanche.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 90/110 -
#505
Een driedelig kaststel van Portugees majolica, bestaande uit een dekselvaas en twee kraagvazen, versierd met een bloemendecor.
Une garniture de cheminée en majolique du Portugal, comprenant un vase à couvercle et deux vases à col, décoration de fleurs.No longer availableDim. h: 62 & 49 cmEstimate: € 40/50 -
#641
Een ceremoniële houten staf, versierd met gesculpteerde hoofden. Afrikaans werk.
Un bâton de cérémonie en bois, décoration de têtes sculptées.No longer availableDim. h: 99 cmEstimate: € 100/120