#510Nasbaf
#501
Een zittende Boeddhistische monnik van brons. Chinees werk.
#369Jakob Smits
“Christus met de Emmaüsgangers”. Gravure. Gesigneerd en genummerd 65/120 buiten de plaat.
”Le Christ et pèlerins d’Emmaüs”. Une gravure. Signée et numérotée 65/120 hors planche.No longer availableDim. 38,5 x 48 cmEstimate: € 60 / 80 -
#1
Een paar fazanten van verzilverd metaal als tafelversiering.
#199
“Piëta.” Reliëf in gegoten brons. Onleesbaar gesigneerd.
#263
#7
Een divers lot van zes blikken dozen: Mickey Mouse, Guust Flater e.a.
#430
Een houten Boliviaans Quena beeldje van een panfluitspeler.
#851
Een kleine ronde butler spiegel.
#64Salvador Dali
“De verschijning van de engel”. Litho. Draagt een handtekening en genummerd 218/300.
”L’apparition de l’ange”. Une lithographie. Porte une signature et numérotée 218/300.No longer availableDim. 66 x 52 cmEstimate: € 120 / 200 -
#258
Een shaker en zes glaasjes van kleurloos en rood Boheems kristal.
#782
Une boîte à couvercle en porcelaine polychrome en forme de tête de majorette.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 35 / 40