#359Willem Linnig Jr.Period: 1842 - 1890
“Engel” Een ets. Gesigneerd binnen en buiten de plaat.
“Ange”. Eau-forte. Signée hors planche ainsi que dans la planche.No longer availableDim. 18,5 x 14,5 cmEstimate: € 50 /80 -
#75
Een 18 karaats geel gouden geajoureerde fotohanger.
#697
Stempel in de vorm van een draak van gebeeldhouwd ivoor. Japan, omstreeks 1900. Onderaan gemerkt.
Cachet en forme de dragon en ivoire sculpté. Japon, vers 1900. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 80/120 -
#777
Een kruisbeeld van notenhout met een fijn gesculpteerde corpus. Omstreeks 1800.
Un crucifix en noyer à corpus finement sculpté.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 60/100 -
#275
Drie verschillende 18 karaats geel gouden trouwringen.
#38
Verrekijker in lederen etui.
Jumelles dans l’étui en cuir.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#12
Drie gravures: “Jockai emporte par ses Chevaux”. Een kleurenprentje naar Charles Vernet. “Going at a fence”. Een kleurenprent naar Alken. “Drie vissen”. Een kleurenets van Coutant naar Bévalet.
Trois gravures: “Jockai emporte par ses Chevaux”. Image en couleurs d’après Charles Vernet. “Going at a fence”. Image en couleurs d’après Alken. “Drie vissen”. Une eau-forte en couleurs de Coutant d’après Bévalet.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 50/60 -
#417Val St. Lambert
Een lampenvoet van blauw kristal. gemerkt.
#283
#810
Een vintage design armstoel van chroom en leder.
#665
Een Chinese diepe schaal op voet met gelobde rand, versierd met een decor van vrouwen aan een kerselaar. Onderaan gemerkt.
#461
Paspoortmasker van gebeeldhouwd hout met schelpen en jute. Dan, Ivoorkust.
Masque passeport en bois sculpté orné de coquilles et de jute. Dan, Côte d’Ivoire.No longer availableDim. H.26 cmEstimate: € 40/60