#490Een 18 karaats geel gouden broche bezet met een camee.
#706Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#37Een oude messingen bel.
#116Een rechthoekige wandspiegel.
#194“Damesportret Isabelle Meyers”. Olieverf op doek. Belgische school, begin XIXde eeuw.
”Portrait de femme Isabelle Meyers”. Huile sur toile. Ecole belge, début XIXème siècle.No longer availableDim. 104 x 89 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#482Alfred Ost“Boerenpaard”. Aquarel en inkt op papier. Gemonogrammeerd.
”Cheval fermier”. Aquarelle et encre sur papier. Monogramme.No longer availableDim. 11,5 x 13,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#149Aarnout Van GilstPeriod: 1898 - 1981“Het ploegen van het veld” . Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Le labourage du champ”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 90 x 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#754André GoezuPeriod: °1939“Haut bois”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 15/35 buiten de plaat.
”Haut bois”. Une lithographie. Signée et numérotée 15/35 hors planche.No longer availableDim. 49 x 40 cmEstimate: € 40 / 50 -
#472Een lot Chromo albums met betrekking tot fauna en flora binnen en buiten België.
Un lot d’albums Chromos en relation avec la flore et faune belge.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
Un crucifix en bois noir et décorations en ivoire, corpus en laiton. Sous cloche.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 150 / 240