Other lots in this auction
-
#664Een ingekaderd Peruviaans artisanaal wandkleed uit het Andesgebergte. Aangekocht Galerij Cellart te Antwerpen, 1982.
Un tapis mural du Pérou, les Andes, travail artisanal, avec encadrement. Achat à la Galerij Cellart à Anvers, 1982.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#245Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 2,00 ct.No longer availableDim. 12,44 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#766Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
Une carpette d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 202 x 130 cmEstimate: € 40 / 60 -
#226Een antiek eikenhouten front van een ingemaakte kast met één deur, later omgebouwd tot kast.
Un front en chêne antique d’une armoire à une porte, transformation vers une autre armoire plus tard.No longer availableDim. 225 x 160 cmEstimate: € 100 / 150 -
#99Jan Van PuyenbroeckPeriod: 1887 - 1972“Zelfportret”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.
”Autoportrait”. Huile sur toile. Monogramme.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#190Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger in de vorm van een schelp bezet met een parel.
Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif en forme d’une coquille sertie d’une perle.No longer availableDim. 13,55 gEstimate: € 300 / 500 -
#528Een koperen luchter met acht lichtarmen.
Un lustre en cuivre à huit bras.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#372Drie chromo-albums: - “Onze Kongo”. Chocolade Jacques- “Gullivers reizen”. Victoria.- “De 3 musketiers”. Victoria.
Un lot de trois albums Chromo:- Onze Kongo”. Chocolade Jacques- “Gullivers reizen”. Victoria.- “De 3 musketiers”. Victoria.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#13Kosta-BodaEen ronde schaal van geel glas. Gemerkt.
Un plat rond en verre jaune. Marque.No longer availableDim. Ø: 17,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#307Een lot zilver, bestaande uit een vierdelig nagelsetje, lepeltjes en vorkjes.
Un lot d’argent, comprenant un nécessaire à manucure en quatre pièces, cuillères et fourchettes.No longer availableDim. 565 gramEstimate: € 100 / 120 -
#799Een Affiche naar aanleiding van de Processie ter ere van O.L.V. van Hanswijk, ontworpen door Alfred Ost.
Une affiche à l’occasion de la Procession de Notre Dame de Hanswijk, création par Alfred Ost.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 100 / 120 -
#218Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.
Une grande lanterne de vestibule en bronze à verre gravé et concave.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 500 / 600

