#551Een paar gebeeldhouwd houten voorraadflesjes, waarbij één met het deksel in de vorm van een kikker en één in de vorm van een olifant.
Une paire de flacons en bois sculpté, un sous forme de grenouille et l’autre en forme d’éléphant.No longer availableDim. h: 18,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#150Baume & Mercier GéneveEen art deco platina dameshorloge bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct. rond de wijzerplaat en op de armband.
#669Francisco Diaz DiazPeriod: 1918 - 1989“Herenportret”, “Vrouwenportret” en “Personages”. Drie werken, gouache op papier. Spaanse school. Allen gesigneerd.
”Portrait d’homme”, “Portrait de femme” & “Personnages”. Trois oeuvres, gouache sur papier. Ecole espagnole. Signées.No longer availableDim. 31,5 x 23,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#310Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct. en een centrala saffier van ± 2 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 1,50 ct et d’un saphir de ± 2,00 ct.No longer availableDim. 9,30 gEstimate: € 800 / 1000 -
#74Nestor CambierPeriod: 1879- 1957“Landschap met spelende kinderen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage et enfants qui jouent”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 39 x 28 cmEstimate: € 60 / 100 -
#65Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met pareltjes.
Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif serti de perles.No longer availableDim. 3,90 gEstimate: € 100 / 150 -
#587Een bankje van Chinees aardewerk met blauw glazuur.
#726Een handgeknoopte oosterse wollen loper.
#411Een lot van 14 boeken met betrekking tot heemkunde, industriële archeologie enz. Ed. Mercator Fonds, Tabor enz.:- “Volkshuisraad in Vlaanderen”. J. Weyns/ 4 volumes- “Industriële revolutie in de provincie Antwerpen. R. Baetens.- “Waterdruk in Antwerpen...”- “Kracht van wind en water”. P. Bautens.- “Het Hertogdom Brabant in kaart en prent”. - enz.
Un lot de livres:- “Volkshuisraad in Vlaanderen”. J. Weyns/ 4 volumes- “Industriële revolutie in de provincie Antwerpen. R. Baetens.- “Waterdruk in Antwerpen...”- “Kracht van wind en water”. P. Bautens.- “Het Hertogdom Brabant in kaart en prent”.- etc.No longer availableEstimate: € 70 / 100