Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot biscuit, bestaande uit een edel jong koppel, een bloemvormige coupe, gedragen door drie engeltjes, een staande dame met lauwerkrans, drie wedgwood asbakjes en een groepje met drie spelende kinderen.

Een lot biscuit, bestaande uit een edel jong koppel, een bloemvormige coupe, gedragen door drie engeltjes, een staande dame met lauwerkrans, drie wedgwood asbakjes en een groepje met drie spelende kinderen.

Lot de biscuits comprenant un jeune couple de qualité, une coupe en forme de fleur portée par trois angelots, une dame debout avec couronne de lauriers, trois cendriers en Wedgwood et un groupe de trois enfants jouant.
SKU: 2405160394.
Category: Biscuit.
Auction day: 24 May 2016 19:00
Catalogue #394
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #414

    “Terugkomst van de jacht”. Drie groepen van meerkleurig biscuit. Enkele restauraties.

    “Retour de la chasse”. Trois groupes en biscuit polychrome. Quelques restaurations.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #87

    “Ruiter bij een dame in een prieeltje”. Een groep van monochroom wit biscuit.

    “Cavalier et jeune femme dans une tonnelle de jardin. Groupe en biscuit monochrome blanc.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #31

    Een groep van meerkleurig biscuit met een voorstelling van de Heilige Familie bij Christus aan het kruis onder stolp. Enkele beschadigingen. Omstreeks 1900.

    Calvaire en biscuit polychrome. Sous globe en verre. Vers 1900. Quelques petits dégâts.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #73

    Een lot blauw en wit porselein en monochroom wit biscuit, bestaande uit een groepje, zes figuren, een Hollands huisje en een dekseldoosje.

    Lot de porcelaines bleues et blanches et de biscuits monochromes blancs comprenant un groupe, six figurines, une maisonnette hollandaise et une boîte couverte.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #75

    Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met één briljant van ± 0,25 ct.

    Pendentif en or blanc 18 ct serti d’un brillant de ± 0,25 ct.
    No longer available
    Dim. 1,15 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #546

    Een Oosters, handgeknoopt wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 200 x 130 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #725

    Een salongarnituur van witgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl, bestaande uit en zitbank, vier stoelen, een armstoel en een bijzetmeubeltje met een lade en een marmeren blad.

    Garniture de salon en bois patiné blanc de style Louis XVI comprenant d’un canapé, quatre chaises, un fauteuil et un meuble d’appoint à un tiroir et à tablette en marbre.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 400
  • #439

    Groot lot paardjes van porselein e.a.

    Grand lot de chevaux en porcelaine e.a.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #217

    Een beeld van een Franse kerkvoogd van gepolychromeerd hout. XVIIe eeuw.

    Sculpture représentant un prêtre en bois polychrome. Travail français du XVIIe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 750 / 850
  • #228
    Goum

    Een handgeknoopt wandtapijt van zijde. Perzisch werk.

    Carpette persane en soie. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 133 x 90 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #560

    Een grote en een kleine vaas van Belgisch aardewerk, waarbij de eerste met een decor van vogels in riethalmen en het tweede met een gestileerde bloem.

    Un grand et un petit vase en faïence belge dont le premier à décor d’oiseaux dans des branches d’osier, le deuxième décoré d’une fleur stylisée.
    No longer available
    Dim. h: 52 & 21 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #251

    Een grote schijf gepetrifieerde boomstam.

    Un grand morceau d’arbre pétrifié.
    No longer available
    Dim. 36 x 27 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #647

    Een Napoléon III luchter van verguld koper en geslepen glas, centrale glazen coupe en drie lichtpunten met glazen kapjes.

    Lustre Napoléon III en cuivre doré et verre taillé. Coupe centrale et trois lumières aux abat-jour en verre.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #253

    Een lot van vier oude benzinebranders.

    Quatre chalumeaux à pétrole.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #223

    “De geseling van Jezus”. Een groep van gepolychromeerd eikenhout. Manco’s. Omstreeks 1600.

    “La Flagellation”. Groupe en chêne sculpté et polychrome. Travail flamand, vers 1600. Quelques petits manquants.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 2600 / 2800
  • #634
    Gerard Verlinden

    “De rede van Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “La Rade d’Anvers”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 60 x 90 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 Mei 2016

Deze veiling is volledig. 800 loten.

24 May 2016 19:00
25 May 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 May 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More