#414“Terugkomst van de jacht”. Drie groepen van meerkleurig biscuit. Enkele restauraties.
“Retour de la chasse”. Trois groupes en biscuit polychrome. Quelques restaurations.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 60 / 90 -
#31Een groep van meerkleurig biscuit met een voorstelling van de Heilige Familie bij Christus aan het kruis onder stolp. Enkele beschadigingen. Omstreeks 1900.
Calvaire en biscuit polychrome. Sous globe en verre. Vers 1900. Quelques petits dégâts.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 30 / 50 -
Lot de porcelaines bleues et blanches et de biscuits monochromes blancs comprenant un groupe, six figurines, une maisonnette hollandaise et une boîte couverte.No longer availableEstimate: € 40 / 60
#75Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met één briljant van ± 0,25 ct.
Pendentif en or blanc 18 ct serti d’un brillant de ± 0,25 ct.No longer availableDim. 1,15 gEstimate: € 400 / 500 -
#546Een Oosters, handgeknoopt wollen tapijt.
#725Een salongarnituur van witgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl, bestaande uit en zitbank, vier stoelen, een armstoel en een bijzetmeubeltje met een lade en een marmeren blad.
#439Groot lot paardjes van porselein e.a.
#217Een beeld van een Franse kerkvoogd van gepolychromeerd hout. XVIIe eeuw.
Sculpture représentant un prêtre en bois polychrome. Travail français du XVIIe siècle.No longer availableEstimate: € 750 / 850 -
#228GoumEen handgeknoopt wandtapijt van zijde. Perzisch werk.
Un grand et un petit vase en faïence belge dont le premier à décor d’oiseaux dans des branches d’osier, le deuxième décoré d’une fleur stylisée.No longer availableDim. h: 52 & 21 cmEstimate: € 40 / 50 -
#251Een grote schijf gepetrifieerde boomstam.
Un grand morceau d’arbre pétrifié.No longer availableDim. 36 x 27 cmEstimate: € 120 / 140 -
#647Een Napoléon III luchter van verguld koper en geslepen glas, centrale glazen coupe en drie lichtpunten met glazen kapjes.
#253Een lot van vier oude benzinebranders.
Quatre chalumeaux à pétrole.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#223“De geseling van Jezus”. Een groep van gepolychromeerd eikenhout. Manco’s. Omstreeks 1600.
“La Flagellation”. Groupe en chêne sculpté et polychrome. Travail flamand, vers 1600. Quelques petits manquants.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 2600 / 2800 -
#634Gerard Verlinden“De rede van Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“La Rade d’Anvers”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 80 / 120